Стерилизација Срба

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Divide et impera је у основи свааког плане НАТо и ЕУ против Србије.
Хајде да погледамо Четнике и партизане.

Годинама је запад играо на карту и једних и других да би на крају елиминисао и једне и друге.

Хајде да погледамо зашто западу не одговарају ни Тито ни Дража?
Па прво и један и други су симболи својим присталицама- за отпор агресору и окупатору, за наставак борбе и рат против агресора.
Стога, ни тито ни дража нису подобни за „Нову Србију” у под управом Бота-Дачек.
Погелдајмо само шта се то десило од 2000-2008.
Који су наши национални празници?
Искрено се запитајте који су национални празници овог народа. Пазите, не мислим шта ви сматрате празницима, већ шта су ДРЖАВНИ празници?
Који је то дан у Србији када је забрањено да се ради- дан када нико не оде на посао, дан када се покупите са својим породицом, понесете државну заставу и изађете у парк, дан када је посебан ТВ програм када се емитују патриотсеке песме, дан када је војна парада?
- Тог дана нема.
Укинут је.
Укинути су комунситички празници, не што су били комунистички већ што су сметали западу у смислу да су обележавали макар неки пркос страном агресору, обележавали дан побуне- укинути су!
Дакле, ОСАМ ГОДИНА су наши демократе и Коштуница и „Народњаци” имали да изаберу НОВЕ датуме уместо комунистичких.
ОСАМ ГОДИНА!
И ништа. Ни један датум! Гдењ је Видовдан? Зашто Видовдан није највећи државни празник?
Па опет, дан отпора неком агресору! НЕПОДОБАН!
За запад су једнако неподобни 7 јули и 28. јун.Видовдан!

Не сме да с еподсећа на отпор без обзира која идеологија је водила отпор?
да не питам где је Дражин гроб?
Зашто га нема?
Постао би место окупљања патриота, националиста, постао би место пркоса агресору!

Тако, је стерилизована Србија.
Уклоњени и партизани и четници а остављени нови Љотићи и Недићи као гаулајтери који ће лагати да су патриоте и махати заставама а у ствари бити послушничке пашчад.
Лажне демократе Тадића и лажене патриоте Дачића.

И који је то филм за осам година снимљен о борби четника против окупатора- НИ ЈЕДАН!
НИСУ ПОДОБНИ.

Дакле нема ни четника ни партизана, само су остали јадници...
 
ako se ne varam nekada si postavljao zaista teme koje su bile diskutovane, interesantne, "vruce"... u zadnje vreme ove tvoje teme otvorim, ali obicno ne komentarisem... previse su nekako...ne pesimistiscke, vec da kazem nezanimljive, nemaju poentu.
izvini na ovome, nije da omalovazavam ovu temu ali...
 
GdeNJ je Vidovdan - ne znam.
Da li smo pascad - ne znam.
Koji je nas praznik - ne znam...salim se, pa valjda Sretenje!

Значи за Сретење се не ради? За сретење иде војна парада?
Није теко.

Сретење је изабрано јер је "стерилно".
Дан када је донет устав! Зашто не дан једна битке?
Цврц Милојка!
Зашто ниеј Видовдан?
 
Значи за Сретење се не ради? За сретење иде војна парада?
Није теко.

Сретење је изабрано јер је "стерилно".
Дан када је донет устав! Зашто не дан једна битке?
Цврц Милојка!
Зашто ниеј Видовдан?

Znači, po tebi je "plodno" ako se ne radi. Zvuči paradoksalno...
"Japanci imaju samo jedan praznik, pa i tada rade!" :lol:
 
Значи за Сретење се не ради? За сретење иде војна парада?
Није теко.

Сретење је изабрано јер је "стерилно".
Дан када је донет устав! Зашто не дан једна битке?
Цврц Милојка!
Зашто ниеј Видовдан?

:rotf: Aco, jel si ti svestan u zadnje vreme koliko imas pravopisnih gresaka? UCak sam se pitala da ti to ne pises ruski?!:rotf:

No, salu na stranu, i ja bih vise volela da je Vidovdan i da ide i vojna parada.
Mada, iskreno, i 29. novembar je bio dan kada je stvorena Jugoslavija, znaci ne dan bitke, pa se vecina ljudi "klela" u tu Jugoslaviju, i isle su vojne parade, samo ne znam dal tad?
Bitnije je kakvu drzavu imamo, nego koji ce da joj bude praznik, mada smatram da to dolazi samo od sebe.
 
Сретење је изабрано јер је "стерилно".
Дан када је донет устав! Зашто не дан једна битке?
Цврц Милојка!
Зашто ниеј Видовдан?

Na Sretenje 1804 je podignut Prvi srpski ustanak, što se smatra početkom srpske revolucije i obnovom državnosti Srbije, pored donošenja i prvoog ustava Srbije..i taj datum ima više dimenzija i značenja...

Tog dana se održava manifestacija u Orašcu i Topoli.....

Pravi datum su izabrali......

Najzad nema one grozomorije koja obeležava onaj kružook u Jajcu od 29. novembra posle kog je sve otišlo u..., koji je obično pratio masovni svinjokol, gde smo Srbija obarala sve svetske rekorde po količini unetog holesterola.....
 
Poslednja izmena:
ja se uplašila da neko petlja nešto oko slavnih srpskih intimnih telesnih predela, sad mogu mirno da spavam.
c010.gif
 
Na Sretenje 1804 je podignut Prvi srpski ustanak, što se smatra početkom srpske revolucije i obnovom državnosti Srbije, pored donošenja i prvoog ustava Srbije..i taj datum ima više dimenzija i značenja...

Tog dana se održava manifestacija u Orašcu i Topoli.....

Pravi datum su izabrali......
.
Tačno.
I nek malo bolje prouče "novokomponovani" Srbi da li je Vidovdan, uprkos svom svom značaju i simbolici, bio državni praznik, u Kraljevinama, bilo Srbiji, bilo Jugoslaviji.
 
Tačno.
I nek malo bolje prouče "novokomponovani" Srbi da li je Vidovdan, uprkos svom svom značaju i simbolici, bio državni praznik, u Kraljevinama, bilo Srbiji, bilo Jugoslaviji.
Па шта то треба да значи?!:dontunderstand::dontunderstand:
Да ми морамо да славимо исте празнике, који су се славили у Краљевини СХС?:dontunderstand:
 
pazi ti stoku socijalisticku ispranoga mozga ,to misli ako je drzavni praznik da odmah mora da bude neka parada ,po mogucstvu vojna ili makar da masu svi crvenim knjizicama ako vec nemamo raketne bacace i paradni stroj za sminku, jer stvarno yebo zemlju bez vojne parade i stafete mladosti naravno , ,ako nam to ukinu dusu su nam oduzeli :o
 
pazi ti stoku socijalisticku ispranoga mozga ,to misli ako je drzavni praznik da odmah mora da bude neka parada ,po mogucstvu vojna ili makar da masu svi crvenim knjizicama ako vec nemamo raketne bacace i paradni stroj za sminku, jer stvarno yebo zemlju bez vojne parade i stafete mladosti naravno , ,ako nam to ukinu dusu su nam oduzeli .
Демократе су комуњаре:rtfm::thumbdown::whistling:
 
pazi ti stoku socijalisticku ispranoga mozga ,to misli ako je drzavni praznik da odmah mora da bude neka parada ,po mogucstvu vojna ili makar da masu svi crvenim knjizicama ako vec nemamo raketne bacace i paradni stroj za sminku, jer stvarno yebo zemlju bez vojne parade i stafete mladosti naravno , ,ako nam to ukinu dusu su nam oduzeli :o

Sta fali vojnim paradama? I treba da ih ima...
Evo, npr. u Rusiji prava je divota gledati sve najnovije oruzje!
Mi smo daleko od toga, ali vojna parada je oznaka drzave.
Problem je u tome sto zbog "nekakvih" nemamo drzavu.
 

Back
Top