Kako bi po vama danas izgledao svet da je pobedila "konfederacija"?

Ovakve teme su besmislene.....

Takodje iako je narod Juga pokazao izuzetnu hrabrost, vojničke sposobnosti i visok moral, nije imao šanse za pobedu, jer je Sever bio razvijeniji u svakom pogledu, imao više stanovnika, industrijski mnogo razvijeniji, sa izuzetno bogatim i naprednim gradovima,...

Stvarno je neverovatno da je Jug toliko uspevao da pruža otpor....
Ti si opaljen, nemoj da mi troluješ temu.
Neću da mi ovde iznosiš tvoje viđenje toka rata nego pitanje sa teme:
Kako bi po vama danas izgledao svet da je pobedila "konfederacija"?
 
Исто!
Можда мало боље...:otkacio:

:rotf: Klasično kradikalsko mišljenje. Ti stvarno misliš da bi pobedom robovlasnika a ne unionista mi danas imali sijalice, ove računare, električne šporete...?
Kako možeš očekivati napredak u nauci kad neko mlade ljude zatvara u barake i pušta ih samo po vrelom suncu da robuju gazdama?
 
Tema za pdf Istorija. Da je pobedio Jug možda bi ropstvo bilo ukinuto malo kasnije, kao u Brazilu 1888. godine, ali u suštini ništra se bitno ne bi promenilo.

Da li znate da je poslednja zemlja koja je ukinula ropstvo 1962. godine Saudijska Arabija i da danas postoje ljudi koji su rođeni kao robovi?!
Stvarno je idiotski upoređivati Saudijsku Arabiju sa SAD-om. SA ima mizerne zasluge za svetsku nauku pa i kulturu, a da nije u SAD-u ukinuto ropstvo nebi ni u Brazilu bilo ukinuto.
Videla žaba da se konj potkiva pa i ona digla nogu.
 
Ti si opaljen, nemoj da mi troluješ temu.
Neću da mi ovde iznosiš tvoje viđenje toka rata nego pitanje sa teme:

Tvoja tema je toliko klinačka i glupava da nije vredna nikakve pažnje, na nivou ŠBBKBB...

Sledeću koju ti savetujem je da postaviš. ''Kako bi po vama svet izgledao da su Sijuksi i Čejeni pobedili Amerikance, Zulu crnci Britance, Inke španske konkvistadore, Kinezi Mongole, Dačani Rimljane, Persijanci Aleksandra Makedonskog, neandretalci homo sapiens sapiense itd...''
 
Tvoja tema je toliko klinačka i glupava da nije vredna nikakve pažnje, na nivou ŠBBKBB...

Čim te neko rastavi na proste činioce (a danas su te izrastavljali skoro na svakoj temi), odmah se frustriraš i vređaš temu, i ulovljen si da si šampion u trolovanju.

Sledeću koju ti savetujem je da postaviš. ''Kako bi po vama svet izgledao da su Sijuksi i Čejeni pobedili Amerikance, Zulu crnci Britance, Inke španske konkvistadore, Kinezi Mongole, Dačani Rimljane, Persijanci Aleksandra Makedonskog, neandretalci homo sapiens sapiense itd...''
Naravno da nije isto jer upoređivati "mizerije" sa SAD je budalasto. SAD glavna država u svetu, voleli mi to ili ne. SAD najuticajniju kulturu i "kulturu", najbolju vojsku (koliko god mi to voleli ili ne)..., za razliku od Čejene, Kineze i ostale.
 
Tvoja tema je toliko klinačka i glupava da nije vredna nikakve pažnje, na nivou ŠBBKBB...

Sledeću koju ti savetujem je da postaviš. ''Kako bi po vama svet izgledao da su Sijuksi i Čejeni pobedili Amerikance, Zulu crnci Britance, Inke španske konkvistadore, Kinezi Mongole, Dačani Rimljane, Persijanci Aleksandra Makedonskog, neandretalci homo sapiens sapiense itd...''

Хихихииииииии..........данас си ваш у елементу...:ok:
 
Tema za pdf Istorija. Da je pobedio Jug možda bi ropstvo bilo ukinuto malo kasnije, kao u Brazilu 1888. godine, ali u suštini ništra se bitno ne bi promenilo.

Da li znate da je poslednja zemlja koja je ukinula ropstvo 1962. godine Saudijska Arabija i da danas postoje ljudi koji su rođeni kao robovi?!

gledam jutros na diskaveriju dok emisiju o aboridzinima i kaze voditeljka aboridzinka da je drzava australija 1967. priznala aboridzine za ljude, do tada su ih klasifikovali i tretirali kao floru i faunu. godina se otprilike poklapa sa periodom borba za prava crnaca u usa. dali im prava, sto su morali, ali im uvalili drozu.
 
Tvoja tema je toliko klinačka i glupava da nije vredna nikakve pažnje, na nivou ŠBBKBB...

Sledeću koju ti savetujem je da postaviš. ''Kako bi po vama svet izgledao da su Sijuksi i Čejeni pobedili Amerikance, Zulu crnci Britance, Inke španske konkvistadore, Kinezi Mongole, Dačani Rimljane, Persijanci Aleksandra Makedonskog, neandretalci homo sapiens sapiense itd...''

Zaboravio si samo još da pomeneš šbbkbb da su Srbi pobedili NATO......?
 
Tvoja tema je toliko klinačka i glupava da nije vredna nikakve pažnje, na nivou ŠBBKBB...

Sledeću koju ti savetujem je da postaviš. ''Kako bi po vama svet izgledao da su Sijuksi i Čejeni pobedili Amerikance, Zulu crnci Britance, Inke španske konkvistadore, Kinezi Mongole, Dačani Rimljane, Persijanci Aleksandra Makedonskog, neandretalci homo sapiens sapiense itd...''

narodu srbije bi bilo bolje, ne bi izginulo 2 miliona od strane zapadnoevropskih vojski u XX veku, a sad bi nas bilo brat bratu 80 miliona. pa ti vidi.
 

Back
Top