Sta moze da vas izbaci iz takta?

pa dobro,svako ima pravo na svoje misljenje,,,zar ne?
Naravno da ima, ali apsolutno nema smisla pričati o nečemu u šta čovek nije dobro upućen.
To kad bih ja sad krenuo da pričam kako su medote lečenja današnje medicine potpuno pogrešne i kako bi tu trebalo uvesti neke reforme.
Gledaj malo TV, čitaj malo novine i slušaj šta ljudi oko tebe pričaju - mnogi u stvari lupetaju gluposti i totalno su needukovani u vezi sa stvarima o kojima diskutuju. E to mene nervira.
 
I pritom nepravilno koristi strane termine i sve misli kako pompezno deluje.

Izbacuje me iz takta ono o čemu je bilo pomena na temi Shta ne sme on/ona da bude?
- dakle, generalizacija i pogrešno deduktivno zaključivanje.
- i kada moram da objašnjavam neke pojmove a taj neko se i ne trudi da shvati.

Kako da se izrazim - bezobrazluk kome prethodi manjak znanja.

Ako nešto ne mogu da podnesem,to je kad neko lupa gluposti i misli da je u pravu.
 
I mene isto nepravda,posebno kada svojim ocima gledam kako neko pati zbog toga,a ja sama ne mogu nista da ucinim da bi se to promenilo...Zatim foliranje,i to ono "prekriveno".Hvaljenje materijalnim stvarima,previse detinjasto ponasanje i privlacenje paznje nekim jadnim postupcima.
 
Sta je to sto moze onako da vas dovede do granica ludila da kuljate od besa,sutirate,vristite,udarate glavom od zid? Kolike su vase granice strpljenja i izdrzljivosti...
Trudim se da budem što više strpljiva i tolerantna, da se maksimalno kontrolišem u nekim situacijama i da ne primam k srcu svakakve gluposti.
Ja najvise na celom svetu mrzim NEPRAVDU...s obzirom na to da sam lav u horoskopu nije ni cudo....:super:
I ja najviše mrzim nepravdu, s obzirom da sam Vaga u horoskopu, nije ni čudo... :mrgreen:
Dakle mrzim nepravdu kojom sam stalno okruzena i mislim da cu sve nekako prevazici u zivotu,samo to nikako...ne mogu da se pomirim sa tim...
Takođe.
Sta VAS moze da izbaci iz takta? Sta je ono sto najvise mrzite u svojoj okolini,svetu,u ljudima?
Nepravdu, laž, autoritarnost, ograničenost i ostalo što ide uz to.
 
Kad:mi neko čita poruke na telu,me treznog"trezni"šamarom,mi kaže"da su svi muškarci isti",mi traži predlog ali da bude onako kako on/ona želi,me smara kako su kvazi"krimosi"iz okoline dobri ljudi i extra likovi,mi se k**či da je Ribnica centar sveta(ja sam iz tog naselja ali ipak"keep it real").
 
Mrzim predrasude.....grrrrrrrr! Newerowatno koliko predrasuda ima na owom swetu. Pa,pa,pa,pa tachno sam u stanju da ischupam glawu osobi koja prawi predrasude medju ljudima....I pesimiste. Mrzim pesimiste. Moja baba je pesimista....."jooooooj,Milice,shto ti josh nema roditelja s puta ,da im se nije neshto dogodilo....znash,klizaw je put,a i ima kriwina.....zowni ih ti,za swaki sluchaj" ili"jooooooj,dete ,nemoj mi wishe pred ochima woziti te rolere,widish kakwi su ti tochkici,poginucesh mi negde...."Okay ako brine,ali preteruje...
 
Sebicni ljudi...
A najgore je kad od tebe traze da uradis nesto sto ce koristiti samo njima a druge dovesti u nevolju.I pritom ni na tren ne pomisle na drugog.Okruzena sam takvim ljiudima,sto je najgore.

A mislim da niko ne treba da se navikne na nepravdu.Da,uvek ce je biti ali ne mogu joj se prepustiti.Nesto se ipak treba popraviti.
 
Ljudi koji misle samo na svoje d**e, kada mi neko uzima reci iz usta i prisvaja kao svoje to mrzim iznad svega!!! Kada se neko nasljadjuje mojim trudom, odnosno ljude koji se kite tudjim perjem, sve bih ja to na lomacu!!!
Evo vec sam se iznervirala pri samoj pomisli!!!
 
Mada u stanju sam da trpim jaaaako jako dugo. Ali ako neko prekoraci granicu, gotovo. Inace izbegavam konflikte bilo kakve vrste, jednostavno ne umem da se svadjam. Iako imam svasta da kazem nekako me preje*e onaj saucesnik i tek sat-dva posle svadja meni na pamet padaju recenice koje sam mogla da iskoristim, ali ***, bilo pa proslo!!!
 

Back
Top