O U T L A W

gost 170502

Veoma poznat
Poruka
13.608
Sta je to sto provlaci zene outlaw likovima? STa je to toliko neodoljivo devojkama kod bad boy momaka. Ja to vidim i po sebi ;), i zene i devojke padaju na to samo tako! :ok:

Evo mozda ce forumasice naci odgovor, bas me ineteresuje?
 
E ako po sebi vidish, onda nishta video nisi....
picture.php
 
Sta je to sto provlaci zene outlaw likovima? STa je to toliko neodoljivo devojkama kod bad boy momaka. Ja to vidim i po sebi ;), i zene i devojke padaju na to samo tako! :ok:

Evo mozda ce forumasice naci odgovor, bas me ineteresuje?

nerealnost, opsta nezrelost

nastojanje da Ona bude bas ta koja ce vuka da pretvori u jagnje
ili,
u jagnje prema njoj a vuka prema svim ostalim ljudima

tu su i vjecite mucenice kojima su potrebni vjeciti mucitelji

i gomila drugih kategorija....

:kafa:
 
Bas je cakan....ljubi ga majka....ali, ajde sad...ne mogu reci da nisam bacala pogled za velikim frajerima u crnim napumpanim koznim jaknama, u " maxarama " i to tako...ebi ga, mladost ludost...svako vreme ima svoje obelezje....debilno ili ne....pa i kad cujem neku pesmu iz tog perioda smesno mi je, ali i to je deo proslosti...:whistling:
 
Bas je cakan....ljubi ga majka....ali, ajde sad...ne mogu reci da nisam bacala pogled za velikim frajerima u crnim napumpanim koznim jaknama, u " maxarama " i to tako...ebi ga, mladost ludost...svako vreme ima svoje obelezje....debilno ili ne....pa i kad cujem neku pesmu iz tog perioda smesno mi je, ali i to je deo proslosti...:whistling:

e,imaju opet air max 2 u prodaji:ok:al nema pandurki i ljubičaste.ebi ga,oči boje duge meni trebaju
 

Back
Top