Pašteta & Sex

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Gashi Krasniqi

Obećava
Banovan
Poruka
68
Kod nas u Prishtinë na gradski bazeni ljudi provodu po celji dan i ja ovako star sa 15-oro dece odem tamo bez žene. I onda gljedam koja žena šta jede pa kad vidim da neka jede paštetu odmah znam da je mogu pokupit i sa mojom fićom da je odvezem u moju kuću. A onda joj kupim čokoljadu i ona mi da onu stvar. Da znate bre. Kako se vi snalazite s ove stvari bre?
 
Ma ne bre, pastetu siptari smatraju pomadom. Nekada davno kad se pojavila u prodaji, onako nepismeni su promasili, poceli da je koriste kao pomadu, i od tad je smatraju eliksirom. Zena s pastetom se smatra negovanom.

A ja ko mamac malo pustim crvenu glavicu da mami...
 
Kod nas u Prishtinë na gradski bazeni ljudi provodu po celji dan i ja ovako star sa 15-oro dece odem tamo bez žene. I onda gljedam koja žena šta jede pa kad vidim da neka jede paštetu odmah znam da je mogu pokupit i sa mojom fićom da je odvezem u moju kuću. A onda joj kupim čokoljadu i ona mi da onu stvar. Da znate bre. Kako se vi snalazite s ove stvari bre?

Probaj bistiće. Kažu da su afrodizijak. A ni šekeljeta nije za bacanje.
 
Kod nas u Prishtinë na gradski bazeni ljudi provodu po celji dan i ja ovako star sa 15-oro dece odem tamo bez žene. I onda gljedam koja žena šta jede pa kad vidim da neka jede paštetu odmah znam da je mogu pokupit i sa mojom fićom da je odvezem u moju kuću. A onda joj kupim čokoljadu i ona mi da onu stvar. Da znate bre. Kako se vi snalazite s ove stvari bre?

A ono... odmah ... "kobaja"...:mrgreen: Frka, a?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top