Мишковић - фамилија - компанија

nikadvise90te

Ističe se
Poruka
2.016
Како прихватате стање да нама опет влада, Фамилија-Компанија?

Како ставри стоје постали смо потпуно економски зависни од горе наведене фамилије.
Све што може је покуповао.....а сад кроз ''своју мрежу продавница'' продаје нама, народу по безобразно високим ценама (роба широке потрошње, арткли за аграр, аутомобили, станови, пословни објекти, осигурања............).

Шта мислите да ли смо постали таоци-робови Једног Мишковића и партнера и да ли треба да нам гули кожу с'леђа?
А још кад се дода формирање ''коалиције''.......поново СПС у седлу :(
 
Poslednja izmena:
Mišković se priklanja uvek onoj vlasti koja je aktuelna i tu se ne može ništa..............Jednostavno ima mnogo para i tim parama radi šta hoće...........................Ja sam protiv toga definitivno ali šta tu može da se uradi osim da se antikorupcijskoj državnoj komisiji daju plate do neba kako ne bi bili podmićivani od strane raznih Miškovića.........................
 
A kako da nateramo tu vucibatinu da poštuje zakone,kao I SVI DRUGI!
Hoćemo li to doživeti?
Jednostavno,ako ja platim kaznu zato što nemam kartu u GSB-u,ili pređem van pešačkog,
mora i to govedo-Mišković,da PLAĆA sve poreze,da drži radnike prijavljene,da nema monopola,
to jest,ako ga ima da plati milionsku kaznu,baš kao Bill Gates!
Hoće li bre ovo postati ikad normalna Evropska zemlja,gde zakoni važe za SVE,I S T O!!!
 
Vlasnik kompanije Delta u Srbiji je offshore kompanija sa Kipra, a ko je vlasnik kompanije sa Kipra to je rebus! Ja garantujem da deo vlasništva imaju i Sloba, Mira, Marko, Dinkić, Đinđić, Tadić, Šešelj, Koštunica, Đelić pa sada i Dačić i bog te pita ko još! Jedino je Čedica izduvao za lovu pa ga sada napada! A što ne napada Milana Beka ( ministar u vladi M. Marjanovića) nego otvoreno kaže da su prijatelji? Zato što je od njega dobio lovu......
 
Pa,šta da radimo,onda?
Jedino,da dovedemo(kao što sam predlagao jednom prilikom),Švabu za premijera i Nemce za ministre,
koji će da poštuju zakon i koji neće imati simpatije prema nikome,DA SREDE STVAR!

jesi li ozbiljan:mrgreen::dash::dash:pa i za salu je nesto neumesno......
a da onda ipak promenimo ime u new germany,ili austrian province........

ma nista,ja sam rekao napravimo nasu sluzbu nalik izraelskom mossadu koja ce oporezivati sve srpske tajkune,a te pare da idu mladim majkama za decu i za oslobodjenje kosova....
i tako imamo od coveka visestruke koristi,a i malo ga oslabimo....2 muve 1 udarcem..
drugo resenje ne vidim......
 
Vlasnik kompanije Delta u Srbiji je offshore kompanija sa Kipra, a ko je vlasnik kompanije sa Kipra to je rebus! Ja garantujem da deo vlasništva imaju i Sloba, Mira, Marko, Dinkić, Đinđić, Tadić, Šešelj, Koštunica, Đelić pa sada i Dačić i bog te pita ko još! Jedino je Čedica izduvao za lovu pa ga sada napada! A što ne napada Milana Beka ( ministar u vladi M. Marjanovića) nego otvoreno kaže da su prijatelji? Zato što je od njega dobio lovu......

Ma svi oni koji nisu u dss-ns ili srs-u.......................:rotf::rotf::rotf:
 
Pa,šta da radimo,onda?
Jedino,da dovedemo(kao što sam predlagao jednom prilikom),Švabu za premijera i Nemce za ministre,
koji će da poštuju zakon i koji neće imati simpatije prema nikome,DA SREDE STVAR!

mozemo da se uhvatimo za usi i da igramo...bas je Miskovic taj koji o svemu odlucuje...on uopste nije bitan, kad umre bice neki drugi mesto njega, a mi cemo i dalje da cvilimo...firma je vlasnik drzave, uopste nije bitno ko je na vlasti....
 
jesi li ozbiljan:mrgreen::dash::dash:pa i za salu je nesto neumesno......
a da onda ipak promenimo ime u new germany,ili austrian province........

ma nista,ja sam rekao napravimo nasu sluzbu nalik izraelskom mossadu koja ce oporezivati sve srpske tajkune,a te pare da idu mladim majkama za decu i za oslobodjenje kosova....

i tako imamo od coveka visestruke koristi,a i malo ga oslabimo....2 muve 1 udarcem..
drugo resenje ne vidim......
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
ti si to predlagao??????????????????????

Smiri se rođo........
bendzosma6.jpg

180px-Sljivovica1094.JPG

Nisam,predložio Nasera Orića,cool....
Nemce sam pomenuo,više,kao neku metaforu......
Da li je moguće,da kod nas nema takvih ljudi,kao što su Nemci ili Japanci?
 
Smiri se rođo........
bendzosma6.jpg

180px-Sljivovica1094.JPG

Nisam,predložio Nasera Orića,cool....
Nemce sam pomenuo,više,kao neku metaforu......
Da li je moguće,da kod nas nema takvih ljudi,kao što su Nemci ili Japanci?

pa mogao si i nasera,kada si i fashiste.......nego ima mnogo takvih ljudi,i previse,samo sto zapad ne bi dozvolio njihov dolazak,kako ti nije jasno.
evo sada da dodje neki pametan predsednik koji zeli dobro srbiji,odmah bi ga demonizovali i ko zna kako bi zavrsio....
jer njihovi interesi se ne poklapaju da srbija bude jaka i nezavisna,nego slaba i zavisna:rtfm:
 

Back
Top