Vulgarno izrazavanje prilikom vodjenja ljubavi ...

Kada vam budem ovo ispricao mislicete da vas palim....ali ko veruje neka veruje....Smuvao sam se sa nekom Ruskinjom...poceli da se mazimo...ona riba i po...ja polagano se spustio nize poceo da je lickam....kada ona poce da urla kao zver....ja stao ...uplasih se bre sta joj je...ona me kao pita sto sam stao...ja ajde pocnem ponovo...a ona sine gore nego Linda Blair iz onog filma Exorsist,urla vrti glavom , steze nogama mislio sam ako ovo prezivim bice dobro...devojka je takve zivotinjske zvuke pravila da mi se ledila krv u zilama.
Pozdrav Beowulf,
 
:oops: Ma sve zavisi kakav je tip s kojim si u krevetu...A najbolje je, i najsladje, kad ste opusteni i imate poverenja jedno u drugo. Kad to kazem, mislim da ti je prijatno i jutro pored njega, hehehe....A u tom slucaju je sve dozvoljeno! I reci, naravno, i pljeskanje po... :oops: zanteveccemu. Ali, prave vulgarnosti, sto kaze Pcelica, stvarno umeju da ubiju zelju. Osetis se kao...da ne koristim ruzne reci.
 
mislim da ponekad te vulgarnosti mogu da budu i dobre, u svakom slucaju ne treba ih sputavati ako postoji jaka zelja za izgovaranjem istih :lol: :lol:
Betty:
:oops: Ma sve zavisi kakav je tip s kojim si u krevetu...A najbolje je, i najsladje, kad ste opusteni i imate poverenja jedno u drugo. Kad to kazem, mislim da ti je prijatno i jutro pored njega, hehehe....A u tom slucaju je sve dozvoljeno! I reci, naravno, i pljeskanje po... :oops: zanteveccemu. Ali, prave vulgarnosti, sto kaze Pcelica, stvarno umeju da ubiju zelju. Osetis se kao...da ne koristim ruzne reci.
 
kosmopolit:
ehhhh uspomene , nikad necu zaboraviti curice koja mi je vikala " Ti si moj King Kong " ... reci mi da si moj King Kong ...i morao sam , vikao sam i ja bilo je .......uhhhhhhhh
E, ebi ga kosmo... Procitah ovo i opalih se smijati, a kolege u kancelariji pitaju me jesam li prolupala...
Aj, odmah mi se u glavi stvorila tvoja slika, kako joj vices:"Ja sam tvoj King Kong", dok je tu*as...
Kakva scena... :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top