Koji NOTEBOOK?

Toshibini su najgori po mom misljenju,konfiguracije su im bezveze,na primer stave ti 300GB hard disk a Grafichka karta neka bedna,ili obrnuto,nikad da nadjesh da bue sve u skladu,nego uvek neshto stavljeno jako loshe naspram nechega treceg koje je dobro.

Preporuchujem Acer ili Asus,imaju gomilu svakojakih modela u svakavim klasama shto se cene tiche,ja lichno imam Asusa i ne mogu se pozaliti,i josh znam neke koji su vlasnici Asusovih masina i nemaju problema,isto mislim o Aceru.Bilo koji da uzmesh od ove dve firme necesh se pokajati.
 
http://www.asus.com/products.aspx?modelmenu=1&model=2109&l1=5&l2=74&l3=604&l4=0

види ово чудо

http://www.gigatronshop.com/html/katalog/kategorija/3

Procesor : Intel Core2Duo 2.4 Ghz T8300
Memorije : 4 GB DDR2
Hard disk: 320 GB SATA 2
Ekran: 15.4'' WXGA Color Shine
Graficka karta : ATI RADEON HD3470 256MB
Optika : DVD-RW
Web Camera 1.3MPix
Ostala oprema :Lan,Wireless,Modem,BLuetooth
Granacija: 2 godine garancije

750e

пре бих ишао на јаку конфу...никад се не зна ка чему ћеш да се орјентишеш
 
Poslednja izmena:
meni je izgled najmanje bitan. Mislio sam na konfiguraciju...

:eek:malo cudno sto nemas ukusa al ajde..uglavnom su iste konfiguracije i samo je razlika u nijansama koje i obican laik moze provaliti..tipa velicina hd ili graficka..procesor je uglavnom isti i ne vredi pricati da li je bolji intel ili amd posto se ukusi razlikuju..takodje licno nikad ne bih uzeo 17'' koji bih vucarao bez potrebe
 
Poslednja izmena:
@georgejune Na koji ukus mislis? Sto se tice estetike ili komponenti?
Ako mislis na estetiku, mozda si i u pravu, jer meni je izgled apsolutno nebitan. Dobro, ne bas apsolutno, ali svakako manje bitan nego konfiguracija.

A ako si mislio na komponente, mozda si i tu u pravu, jer nemam nesto iskustva sa kupovinom komponenti.


Je l' ono ASUS M51SE? Na gigatronovom sajtu otvori samo kompletnu listu, a pojedinacni prikazi se ne vide... Kakvi su Asus-ovi?
Ja sam ih nesto izbegavao (greska!), posto sam se raspitivao kod ljudi koji znaju vise od mene o notebook-ovima i nesto ih nisu pominjali...
 
Asus M51SE ... опет кажем,сутра ће те можда заинтересовати нека захтевнија област ,а нема програма који овај модел не може да покрене и да ради добро ..Што се тиче естетике је такође супер али то је моје мишљење ...са Аsus-oм никада проблема имао нисам
 
e, ljudi, pogledajte ovaj link i recite mi da nisam lud. Ovo cudo se greje mnooogo (vidi deo emissions). I mislim da cu pre pristati na malo slabiju masinu, samo da se ne greje ovoliko. Moze li ovo grejanje da se nekako "sredi"? I da li to znaci da je ventilacija losa pa se procesor i maticna itd greju vise nego sto bi trebalo ili sta? Ovo bi mi trebalo hitno, posto ovih dana moram da uzmem.

Uzgred, sta mislite o ovome (on je 'ladan ko zmija) ?

Hvala!
 
@georgejune Na koji ukus mislis? Sto se tice estetike ili komponenti?
Ako mislis na estetiku, mozda si i u pravu, jer meni je izgled apsolutno nebitan. Dobro, ne bas apsolutno, ali svakako manje bitan nego konfiguracija.

A ako si mislio na komponente, mozda si i tu u pravu, jer nemam nesto iskustva sa kupovinom komponenti.


Je l' ono ASUS M51SE? Na gigatronovom sajtu otvori samo kompletnu listu, a pojedinacni prikazi se ne vide... Kakvi su Asus-ovi?
Ja sam ih nesto izbegavao (greska!), posto sam se raspitivao kod ljudi koji znaju vise od mene o notebook-ovima i nesto ih nisu pominjali...
Na izgled..ne moze ti biti bitna marka hd-a..ili ploce..proizvodjac monitora..dvd-a..ako je laptop u pitanju..drugo je da li volis intel ili amd..grafiku ati radeon ili nvidea..zato kazem da su marka i cena srazmerna kvalitetu..meni se recimo nikako ne dopada izgled ovako zaobljenih koje si postavio..kao da su decji..zenski..isto tako sam za asus na prvom mestu:ok:
 
Poslednja izmena:

Back
Top