Sign Up за LOTR Online

Registrovan Korisnik

Zainteresovan član
Poruka
239
може ли ми неко помоћи? дакле скинуо сам LOTRO америчку верзију тојест Turbine и кад треба да направим account, дугме Submit је онако сиво и не реагује на клик, тојест то је ова страница https://myaccount.turbine.com/index.php?page_id=29&billing[process]=2 не могу да питам на форуму јер немам account а требам га направити преко те странице :otkacio: зна ли неко шта ми је чинити?
 
фазон то кад си ти скидао ту ја нисам могао јер притиснем на поље да упишем и изађе као Internet Explorer Script error па сам то урадио из браузера али то је да добијеш активациони код који треба да упишеш на ону страницу на којој дугме не ради, нема никаквих услова никаква лиценца...:(
 
јел сте ви мутави?????????????????? правим account за TRIAL верзију тако да сам на ЊИХОВОМ ОФИЦИЈАЛНОМ САЈТУ захтевао PRODUCT KEY и ДОБИО САМ ГА на у виду електронске поште, заједно са упутством где шта и како да региструјем TRIAL ACCOUNT и све сам испунио сасвим легално пријаву за пробну верзију од 14 дана све прегледао детаљно, из internet explorer, opera, mozilla firefox, и ни из једног не могу да се региструјем..ето надам се да сте схватили да нема никакве пиратерије него је све легално преко њиховог официјалног сајта
 
јел сте ви мутави?????????????????? правим account за TRIAL верзију тако да сам на ЊИХОВОМ ОФИЦИЈАЛНОМ САЈТУ захтевао PRODUCT KEY и ДОБИО САМ ГА на у виду електронске поште, заједно са упутством где шта и како да региструјем TRIAL ACCOUNT и све сам испунио сасвим легално пријаву за пробну верзију од 14 дана све прегледао детаљно, из internet explorer, opera, mozilla firefox, и ни из једног не могу да се региструјем..ето надам се да сте схватили да нема никакве пиратерије него је све легално преко њиховог официјалног сајта

Vredjanjem neces nigde stici.
 
то је питање а не увреда, а мораш да будеш неки ултра гига мега штребер да би те то увредило..тако да мислим да се нико није увредио, ако јесте извињавам се
 

Back
Top