Е тешко нама са овим Премијером Цветковићем

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
Ево, тренутно је гост на на 1. програму РТС... изјавио је да је он потпуни аматер у политици АЛИ ДА ЋЕ ИМАТИ ТИМ САРАДНИКА..... убићу се........а што мутља и не уме једну смислену и паметну реченицу да састави, то обашка...
 
Ево, тренутно је гост на на 1. програму РТС... изјавио је да је он потпуни аматер у политици АЛИ ДА ЋЕ ИМАТИ ТИМ САРАДНИКА..... убићу се........а што мутља и не уме једну смислену и паметну реченицу да састави, то обашка...

Mojne...............
bendzosma6.jpg
 
Ево, тренутно је гост на на 1. програму РТС... изјавио је да је он потпуни аматер у политици АЛИ ДА ЋЕ ИМАТИ ТИМ САРАДНИКА..... убићу се........а што мутља и не уме једну смислену и паметну реченицу да састави, то обашка...

A gde mu je Macek?
 
Šta kukate i lelečete kao da vam je neko umro?

Па како да не кукам...qq, qq, qq..........човек је класични Шеф рачуноводства неке паланачке фирмице... како да не кукам када га замишљам са неком озбиљном дипломатском делегацијом.........
 
E sad je bio dobar. Pita ga ovaj pa da li je skupa hrana ...jogurt 1 evro itd.
Kaze Cvele:" Pa kako za koga, za mene nije ali ja bas ne trosim puno na hranu posto sam nesto bolestan"

hahahahhahahahaaaaa

А што је лапрдао како добро игра преференас......убићу се... на 1.програму РТС у свом првом интервјуу - па овај новинар је за њега магистар..........
 
Sta mi imamo da cvilimo,cvilice te vi.
Piše se "cvilićete". A vi već cvilite, i to koliko. A ja neću nikad, jer, prvo, nisam osoba koja za bilo šta kuka, već se bori, a drugo, ionako politiku ne doživljavam tako kao većina vas, lično i dramatično.
hahhah,Ziveo SPS
To ti kažeš.
 
Па како да не кукам...qq, qq, qq..........човек је класични Шеф рачуноводства неке паланачке фирмице... како да не кукам када га замишљам са неком озбиљном дипломатском делегацијом.........

Evo malo Tirketovog kukanja...na istu temu.
Ja kukam samo u slučaju ozbiljnih kataklizmi... ipak je fer je dati premijeru i vladi priliku da pokaže šta i kako radi...

http://www.pressonline.rs/page/column/sr.html?view=story&id=41222&seriesId=33

U svom ekspozeu pred poslanicima Skupštine, Cvetković je taksativno naveo prioritete svoje „socijalno odgovorne" vlade. To je bila kolekcija opštih mesta, primernija programu neke marginalne stranke negoli je odlika buduće izvršne vlasti. Od mnogih predizbornih obećanja nije ostao ni kamen na kamenu. Uostalom, u ta predizborna obećanja ovde više niko i ne veruje, osim onih glasača koji se, kao nekakve somine, hvataju na bućkalo. Na primer, zahtev PUPS-a da penzije budu 70 odsto od prosečne plate već je skresan na rast od 10 odsto, mada je zapravo jedva nešto viši od tri odsto.
 
Piše se "cvilićete". A vi već cvilite, i to koliko. A ja neću nikad, jer, prvo, nisam osoba koja za bilo šta kuka, već se bori, a drugo, ionako politiku ne doživljavam tako kao većina vas, lično i dramatično.

To ti kažeš.

Lopovi su se uvek lepo slagali sa lopovima,a mi cvilimo zbog toga jer ne da nece biti nafte nego nece biti ni hleba.

P.S. A ..jel si ti nekqa fuckig uciteljica pa mi govoris sta treba da pisem ili mlada propupela Partizanka
 

Back
Top