sex oralno nakon vaginalnog

a010.gif
 
e al mene najvishe odushevi kad se dvoje tucaju i on poludi popizdi ono skroz u zaru strasti i krene u sred da joj lize pizzu uhhh ..i nastavi posle i tako par sati mmm :mrgreen:
Meni je to sve super, ne znam zašto je drugima nešto što je prirodno- zgražavajuće! Jao, ljigavo mi ovo, ljigavo mi ono, pa ebo te, sexaj se sa punom zaštitnom opremom sa sve rukavicama, gas maskom i ostalim pomagalima protiv "zaraze sexa"

Pazi, sex se ovde predstavlja kao nešto prljavo. Tipično za Balkan. :roll:
 
Meni je to sve super, ne znam zašto je drugima nešto što je prirodno- zgražavajuće! Jao, ljigavo mi ovo, ljigavo mi ono, pa ebo te, sexaj se sa punom zaštitnom opremom sa sve rukavicama, gas maskom i ostalim pomagalima protiv "zaraze sexa"

Pazi, sex se ovde predstavlja kao nešto prljavo. Tipično za Balkan. :roll:

Super je sve to, oralno, analno ovo ono...ali gutanje...
Dobro, takav sam...
 
Super je sve to, oralno, analno ovo ono...ali gutanje...
Dobro, takav sam...
dobro, tvoja stvar..ti ne volish, ja volim i naravno da necu sa svakim, kao shto ni svakome nisam pooshila, shto se za mushku populaciju ne moze reci jer ste svi shovinistichke svinje..aj molim te reci da se gadish svoje sperme..ajdee reci ako volish devojku da joj necesh polizati pich ku.. y e bote uzasss
 
dobro, tvoja stvar..ti ne volish, ja volim i naravno da necu sa svakim, kao shto ni svakome nisam pooshila, shto se za mushku poulaciju ne moze reci jer ste svi shovinistichke svinje..aj molim te reci da se gadish svoje sperme..ajdee reci ako volish devojku da joj necesh polizati pich ku.. y e bote uzasss

Ma samo ti nastavi sa gutanjem...što se odma' ljutiš...
 

Back
Top