DRUGI PUBERTET...

crni djordje

Primećen član
Poruka
846
Malo opustenog razmisljanja uz ladan sokic od nane
*****************************************************************

Kako bese poce ovaj dan?A da,sinoc sam se zarekao da cu leci da spavam oko 23c posto za posao ustajem u 6,a noc pre toga sam bio kod ortaka koji je bio na fudbalu i pricao sa njegovom devojkom(u vezi su 4 godine,zive zajedno i te stvari).I to sam sasvim slucajno naleteo,svratio sam samo po jaknu zato sto sam isao iz grada u kome je prokleto zahladnelo,a ja obucen u kratke lone,sandale i majcicu(dobru-RODJEN DA PECA NATERAN DA RADI).
I ona meni hoces kafu,a ja kao pa ne mogu,pa ustajem rano,ali prihvatim.I krenemo razgovor.Nebitno je o cemu smo pricali,samo cu navesti da je to bilo takvo otvaranje karata da sam se osecao kao da se neko meni ispoveda kao i ja njemu.I ne da mi da idem.I tu zaglavim do 4.30,mu medjuvremenu je ortak dosao,zaspao,a ja polomljen klaj klaj kuci na kafu,pa na posao.Necu ni opisivati taj radni dan,ja sam hemicar,ali tog dana sam bio ALHEMICAR...
Dodje fino kraj raTnog vremena,ja sav sretan(ko kuce u liftu)krenem kucici slobodici da zagrlim krevetac,kad zazvoni mob.Komsinica s kojom sam nedavno poceo da se druzim(postali smo ko dve tetke).Hajde da dodjem na fuka,ja opet kao ne mogu,mrtav sam,ali odem.I zeznem se.JOPET!
Krene prica od pre Hrista i zavrsi se oko 22.30.Ja sav sretan obuvam tike,kad fon opet zvoni.Javim se,ortak..-Brate gde si ,ja sam u kraju,dodji na vopi-
E tad nisam rekao da ne mogu,nego sine pali vozilo i bio sam u starom kraju za 5 minuta.Tu se okupila stara ekipa(mi matori preko 3 banke),ljudi koje zajedno nisam godinama video.I bas mi je bilo ono drago ali skroz.
I tu pocne pivce,radilo se o Tuborgu(neko je izvalio da posto smo se okupili posle duze vremena,mora da dobijemo neku nagradu,znate ono sto daju kodove i ta zranja).1,2,3 gajbe a nagrade nema!Oko 2 ja kazem samom sebi Djordje pijana stoko mars kuci.I krenem jedva.Nekako se dogegam do 20m pre stanice,kad moj bus lagano prolazi i ne staje!(zadnji nocni vocni).EBOTEEEEE
I krenem ja da sipcim kroz Beogradsku pustinju bez magarca kroz noc.Nekako se dovucem do zgrade,a u medjuvremenu mi od komsinice stigne sms da svratim na 5 mina,posto je nesto kao zeznula komp.I ja posaljem njoj sms da sam janpi,mrtav umoran,da radim do ujutru i da mogu ostati minut,eventualno dva.
Dodjem do nje,ona pustila Peperse Outherside(najbolja njihova stvar,a i spot je extra).Procackam kompic,kad evo nje sa dve znojave flase piva(ovaj put je bio rogonja).Ja joj kazemnemoj pliz,pa radim,prosle noci nisam spavao,a ona meni kao ajde jos jedno i bolje cu zaspati a i njoj se kao cirka.
E da je bilo jedno!Krene razgovor i pazi sad,dotaknemo se teme SEX.Majko moja!Sta sam ja njoj sve ispricao,a bogami i ona meni.Mi smo sa nasom pricom isli do najsitnijih detalja nasih intimnih zivota.Ja nenaviknut da tako pricam sa drugaricom osecam da sam pocrveneo jedno 54 puta,ali nam se jezik razvezao pa to ti je!
Mislim,necu ulaziti u detalje,samo par reci da napomenem koje smo izgovorili-G tacka,koliko puta je bilo najvise,kako je bilo prvi put i sve nesto tako.Klima na 17 a ja gorim.I dok sam se okrenuo bilo je 5.30!Nekako uspem da se iskobeljam iz kandzi skakljivog razgovora i nateram je da me pusti kuci(ona inace riba radi od 14c).I ne znam da li sam pijan,ili umoran,a u glavi prebiram sve sta smo rekli jedno drugom i zakljucim da devojci vise nikad necu da se u zivotu javim od blama!
DodZem kucici slobodici,odmah stavim kafu,to obavim,u medjuvremenu keva ustala za sljaku i pocela nezaobilaznu tiradu,te da l sam normalan,te jel znam da radim,te srusicu se,pa sto bazdim na pivo i pljuge,i tako je ona meni svrdlala po mozgu malom i velikom do 6.50 dok nije krenula na posao.Ja tu uletim u kupatilo i pustim ledenu vodu i kao mi malo pomogne.Dodje vreme za posao,torbu u ruke i pici!Samo cu da napomenem da sam ovaj dan proziveo kao da sam ga odsanjao,a tako se i sada osecam.Jos moja firma sklopila posao sa Telekomom,pa se posao uvecao dva i po puta i to bas danas.Kleo sam majku sto me je rodila sve do 4 sata!Bas sam kreten ispao.Hehe,Sreten-Kreten
One hemikalije na poslu mi se sve pomesale,i aktivne i neaktivne supstance,u jednom trenutku mozak pocne da mi menja boje(ko zna sta sam udahnuo),kolege se zezaju,naleti pauza,kupili neki rostilj...Ma gde mogu da jedem,tu ja zveknem pola litre jogurta i odem na jedno polucasovno umivanje.
Konacno kraj dana,sav srecan opet krenem ka kucici slobodici,ali udjem na pogresan bas u kom sretnem kuma.On kao nesto smoren,bio na nekom hiljaditom razgovoru za posao,i kao kaze-ajde Djole da se prosetamo do Gardosa-
I kako kaze nas narod da kum nije dugme ja ne mogoh da ga odbijem racunajuci da cemo plafon ostati sat vremena.
E sad,pitanje je dana,kako sam dodjavola stigao do Terazija,koja mi je ovo pakla cigareta danas,otkud ja u Internet Kafeu i zasto jos nisam krenuo kuci???
I lagano dodjoh do rezimea-
OSECAM NEKO CUDNOVATO PECKANJE U STOMAKU,OSAMUCEN SAM,OMAMLJEN,U USTIMA KAO DA MI JE STOG SENA ONOG POSLE KISE(IAKO SAM NATRPAO KUTIJU ORBITA U USTA I ZVAKA JE TOLIKA DA ME VILICA VEC BOLI).
I provalim sta mi se dogadja- ja sam zarobljenik u drugom pubertet.Ebote!

U P O M O C!!!!!
H O C U K U C I !!!!!
 
kaze meni sanja da je izmasiram malo i ja tu pocnem(ona u medjuvremeu skine majcu).krenem ja da je masiram,ali ppocnem da joj ljubim vrat,ledja..i cujem kako pocinje malo teze da dise.nekako usnama stignem do vrha sorca i pocnem da je ljubim b negde tu na granici.disaanje joj ppostane ubrzanije.rukom joj malo za santimetar pomerim sorc i tu ppocnem jezikom da je mazim i naglo se dignem ljubim je uvrat i zatim je okrenem...
njoj okice zatvorene i pita me sta mi to radimo.ja joj kazem da nemam pojma i nastavim da je ljubim vrat(u medjuvremenu je izvila glavu).pa je mazim jezikom,izmedju grudi.zatim spustam jezik na njenu vrelu kozu a srce joj lupa katastrofa.a da u medjuvremenu je uzela jastuk i stavila ga preko glave mada cujem kako stenje.silazim mjezikom do pupka,ponovim ono sto sam raio sa ledjima.ljubim joj bedra,butine,kolena...i dok sam to radio samo cujem slic kako se otkopcava.skidam joj sorcic sano malo ali ona me skapira da sam hteo da je skinem skroz.i bam,sorc skida,i skace na mene.pocinjemo da se ljubimo.i ja se skinem nekako....
dalje necu da pricam,samo hocu a kazem jos da mi je sela u krilo,i da sam usao u nju i vrlo malo smo se pomerali,samo smo se ljubili,ali nam je orgazam bio fantastican...
zadovoljan?B)
 

Back
Top