Izdaja Zorana Djindjica 2: LDP usao u otvorenu koaliciju sa SPS-om!

Da li je LDP koalicijom sa SPS-om izdao Djindjica i svoje birace?

  • JESTE IZDALI SU!

  • NISU IZDALI!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Markowac

Iskusan
Banovan
Poruka
6.213
Posle DS-a u koaliciju sa strankom bivseg predsednika Slobodana Milosevica, i to otvorenu usao je i LDP....

LDP je formirao otvorenu koaliciju sa SPS-om u tri beogradske opstine!

Time su pokazali da je sve sto su pricali u kampanji laz i da bi se udruzili sa svakim za komad vlasti....

Interesuje me kako na ovo gledaju biraci LDP-a da li podrzavaju koaliciju sa Markom Milosevicem, Madonom, Mirom Markovic i Ivicom Dacicem ili ne?
 
pa izgleda da je pripitomljen DS i LDP a ne SPS jer do juce smo hteli u NATO/EU a gledaj sad Jeremic izjavljuje da nam je Rusija najblizi i jedini pravi saveznik :hahaha:
pa nije rekao da je jedini nego da je najblizi po pitanju Kosova sto je u sustini i tacno ,a i sutra ide u Moskvu pa mora da kaze koju lepu rec za domacina takav je red , sutra ce mu i Singapur i Holandija biti najblizi saveznici kada bude tamo isao .
 
Posle DS-a u koaliciju sa strankom bivseg predsednika Slobodana Milosevica, i to otvorenu usao je i LDP....

LDP je formirao otvorenu koaliciju sa SPS-om u tri beogradske opstine!

Time su pokazali da je sve sto su pricali u kampanji laz i da bi se udruzili sa svakim za komad vlasti....

Interesuje me kako na ovo gledaju biraci LDP-a da li podrzavaju koaliciju sa Markom Milosevicem, Madonom, Mirom Markovic i Ivicom Dacicem ili ne?

da ti kazem ko bivshi glasch LDPa

cenzus ce biti visoko...
 
Posle DS-a u koaliciju sa strankom bivseg predsednika Slobodana Milosevica, i to otvorenu usao je i LDP....

LDP je formirao otvorenu koaliciju sa SPS-om u tri beogradske opstine!

Time su pokazali da je sve sto su pricali u kampanji laz i da bi se udruzili sa svakim za komad vlasti....

Interesuje me kako na ovo gledaju biraci LDP-a da li podrzavaju koaliciju sa Markom Milosevicem, Madonom, Mirom Markovic i Ivicom Dacicem ili ne?

Е свашта, на шта личи овај БУВЉАК ОД ПОЛИТИЧКЕ СЦЕНЕ... тешко нама са тим људским креатурама...



 
Evo da podsetmo nase europejce iz LDP-a i DS-a sa kim su u otvorenoj koaliciji i ko im je jedan od glavnih ministara u vladi :hahaha:

EVROPO, JEDI GOVNA
Ovo nije put u Evropu, i tu Evropa greši. I naši koji to rade nek idu u ****** zajedno s njima! Napiši da im Mrkonjić to poručuje

BEOGRAD - Ovo je sramota! To rade takozvani evropejci i vlast DOS! Oni to rade, pi.cka im materina! Hapse naše ljudi da bi se opravdalo NATO bombardovanje! Ovim rečima Milutin Mrkonjić, potpredsednik SPS, prokomentarisao je za Kurir vest o hapšenju Stojana Župljanina. Mrkonjića šokiranog ovom informacijom zatekli smo na gradilištu.

- I Holandija, ono go.vno od zemlje, oni će da nas ucenjuju! Pa holandski lekari se ubili Slobodana Miloševića u Hagu!

nastavak na

http://www.kurir-info.rs/clanak/politika/kurir-12-06-2008/evropo-jedi-govna

:hahaha: :hahaha: :hahaha:
pricao i Palma mnogo sto sta ranije pa je sada veci Evropejac od Sonje Biserko i Cede Jovanovica :mrgreen:
 
Evo da podsetmo nase europejce iz LDP-a i DS-a sa kim su u otvorenoj koaliciji i ko im je jedan od glavnih ministara u vladi :hahaha:

EVROPO, JEDI GOVNA
Ovo nije put u Evropu, i tu Evropa greši. I naši koji to rade nek idu u ****** zajedno s njima! Napiši da im Mrkonjić to poručuje

BEOGRAD - Ovo je sramota! To rade takozvani evropejci i vlast DOS! Oni to rade, pi.cka im materina! Hapse naše ljudi da bi se opravdalo NATO bombardovanje! Ovim rečima Milutin Mrkonjić, potpredsednik SPS, prokomentarisao je za Kurir vest o hapšenju Stojana Župljanina. Mrkonjića šokiranog ovom informacijom zatekli smo na gradilištu.

- I Holandija, ono go.vno od zemlje, oni će da nas ucenjuju! Pa holandski lekari se ubili Slobodana Miloševića u Hagu!

nastavak na

http://www.kurir-info.rs/clanak/politika/kurir-12-06-2008/evropo-jedi-govna

:hahaha: :hahaha: :hahaha:
Sta se frljaju vise sa gadostima..SPS je jedna obicna kurvetina koja se prodala za jeftinu lovu.
Sto da zale Slobodana Milosevica da ne bih sada psovala pa ko im je predao Predsednika j... im on mamu
 
al najjace mi je ovo kao nisu LDP i SPS zajedno u koaliciji nego je SPS sa DS-om i LDP sa DS-om a to sa kim je DS posle to njih ne interesuje :hahaha:

to ono ko u seksu , ne interesuje mene sa kim se krese moj decko , ja se kresem sa njime, a to sto cu zbog promiskuiteta i ja da dobijem picajzle to nema veze :hahaha:

Pa da tako je uspesno funkcionisala i prva vlada Voje Kostunice SPS je samo pricao sa DSS-om i njih je kao podrzavao a Dinkic i Vuk su im bili fuj -bljak iako su i za njih i njihove ministre glasali , isto tako i obrnuto SPO i G17 kao nisu imali veze sa SPS-om nego je to bila Kostunicina privatna stvar , ****** tako se to radi
 
Posle DS-a u koaliciju sa strankom bivseg predsednika Slobodana Milosevica, i to otvorenu usao je i LDP....

LDP je formirao otvorenu koaliciju sa SPS-om u tri beogradske opstine!

Time su pokazali da je sve sto su pricali u kampanji laz i da bi se udruzili sa svakim za komad vlasti....

Interesuje me kako na ovo gledaju biraci LDP-a da li podrzavaju koaliciju sa Markom Milosevicem, Madonom, Mirom Markovic i Ivicom Dacicem ili ne?

a tak zoran je neka frajla pa se on mogao izdati:hahaha::hahaha::hahaha:
e cega se vise naslusati necu:rotf::rotf:
 
Posle DS-a u koaliciju sa strankom bivseg predsednika Slobodana Milosevica, i to otvorenu usao je i LDP....

LDP je formirao otvorenu koaliciju sa SPS-om u tri beogradske opstine!

Time su pokazali da je sve sto su pricali u kampanji laz i da bi se udruzili sa svakim za komad vlasti....

Interesuje me kako na ovo gledaju biraci LDP-a da li podrzavaju koaliciju sa Markom Milosevicem, Madonom, Mirom Markovic i Ivicom Dacicem ili ne?

NARAVNO DA NISU-SVASTA

pa moras biti covek i imati stav,plan cilj i mnogo toga jos pa da bi te neko mogao izdati...
na srecu djindjuva nije imao nista od toga,a i on je izdao zemlju tako da bilo kakvo ponasanje prema njemu samom pa kao i zadnji cin heroja zvezdana jovanovica je totalno opravdan.:rtfm:


AMIN
 
nemam ja plan sta da vam ogadim jednostavno vi ste klinicki slucajevi , vi ste za DS iz interesa licnog i ni zbog cega drugog jer svako ko je i za DS i LDP bio zbog njihovih ideja ne moze da ih ne mrzi posle svega ovoga sto oni rade...

Ovo crow je glasac LDP-a i lepo je rekao covek da vise nikada nece zbog ovoga glasati za njih...

Choveche nisam ja ni u kakvoj ljubavi sa ds-om, vec sam samo kontra tebi i slichnima...dokle god vi postojite, ja glasam za ds.
 
Posle DS-a u koaliciju sa strankom bivseg predsednika Slobodana Milosevica, i to otvorenu usao je i LDP....

LDP je formirao otvorenu koaliciju sa SPS-om u tri beogradske opstine!

Time su pokazali da je sve sto su pricali u kampanji laz i da bi se udruzili sa svakim za komad vlasti....

Interesuje me kako na ovo gledaju biraci LDP-a da li podrzavaju koaliciju sa Markom Milosevicem, Madonom, Mirom Markovic i Ivicom Dacicem ili ne?

Izdali su, kako nisu, svi izdaju, pa sto ne bi i oni...
 
Tekst jednog razocaranog LDP-ovca posvecen Biljani Srbljanovic :sad2:

Magare se ne zove na svadbu

Majkl Korleone je to najlepshe rekao "Vidis, svi nasi ljudi su poslovni ljudi", dakle imamo poslovne ljude iz SPS, DS i LDP i milijardu dolara u gradskoj kasi, za njih je politika samo nepotrebni balasat pri deljenju plena. I gde je sada Biki da nam propoveda o tome sto su funkcioneri partija cak i u obdanista usli, ej braco srbi u obdanista !!? ono sto je najtuznije i najnepravednije sto ce Biki da ostane kratka u ovom jurisu na direktorska mesta u gradu i opstinama, a ona je najzasluznija za ovu koaliciju, ona je trebala da predvodi taj juris. Da ni je bilo nje sad bi ta direktorska mesta delili oni antievropljani, al zahvaljiuci njoj proevropske snage su se prikljucile na gradsku sisu. Biki je zaista srpska majka kad hrani toliku armiju partiskih aparatchika, kazu da ih samo DS ima oko 5 do 10 hiljada koji zive od partiske sise ej malo li je to!


Ono sto je najzanimljivije oni koji bi trebali da budu poslovicno najkorupiraniji SPS najvise okleva u ovom smradezu velegradskog buvljaka, dok ostali grabe ko da nema sutra bez ikakvog straha od reakcije svojih biraca, vidi milijardu i umri.

A opravdanja su im najzesca:
LDP:"Nemamo izbora moramo da krademo inace ce Vadikali da kradu",
SPS:"Drugi su krali kad su bili na vlasti a sto ne bismo i mi?",
DS:"Iste snage koje kradu na republickom nivou treba da kradu i na svim nivoima vlasti u zemlji, jer je tako kradja najefikasnija"

I gde je Biki nestala sada kad je bas postalo najzanimljivije ? stomacni virus ?
 

Back
Top