SEX & LJUBAV & KAZNA

100 %

Aktivan član
Poruka
1.178
bio je momak bistar,privlačan ma zračio je svojim poluskrivenim očima i imao nekoliko devojčica istovremeno ...
a onda mu je nešto "dunulo u glavu" da se oženi i ima decu , ali pošto je prestao da veruje u ljubav birao je onu koja će biti majka njegove dece i stub porodice, želeo je decu ...
odlučivši da je vernost bitna za očuvanje njemu tako bitne porodice prestao je da gleda ženski svet okolo i počeo da radi na stvaranju tako željene porodice...
ali avaj i pored svog svesrdnog zalaganja i stvaralačkog truda mladjeg pokolenja nije bilo na vidiku ...
i tako nakon nekoliko godina (tačnije decenije) on se ipak ponovo upustio u veze sa drugim ženama čisto sexa radi jer alkohol nije trpeo a tuga se nekako morala ispoljiti...
nakon nekoliko sexualnih avantura on shvata da je njegova tadašnja supruga ustvari osoba koju je on ( mozda nije izabrao baš po ljubavi već razumom) svakako želeo za ceo svoj život kraj sebe čak i po cenu da nemaju dece...
i upravo tu se sudbina poigrala sa njim jer je jedna od onih za koje ga je vezivao samo sex i ništa više zatrudnela i tu počinje agonija jer naš nekad mladi privlačni momčić sa očima koje već odavno ne zrače želi da sebično zadrži radost očinstva (makar i ne voleo tu ženu)
ali takodje želi da zadrži i ženu za koju je shvatio da je voli ....




p.s. čisto zanimljiva priča ali znajući da forumaši ne vole obimne sastave ispričao sam je ukratko
ako vam je potrebno pitanje za neki vaš eventualni komentar onda evo ga :
da li će mu na kraju ostati samo kazna ili čak ni to ?
 
kad se preko leba trazi pogaca uglavnom se dobije brlja....mada, dete mi je oduvek bilo nesto najuzvisenije...uvek bih odabrala dete...ali, kod zena je tu materinski instinkt i nismo u mogucnosti da razumemo kako se muskarci osecaju pri ovakvim izborima...
 
kako su ogavno postavljene stvari u ovoj temi...
kao, on se odrekao neznamanijačega da bi osnovao porodicu, a bio lep..
i žrtvovao se tako u kontinuitetu 10 godina
a onda je najprirodnije počeo da ka.ra druge cice
jer hebiga, tuga je to, ne daj bože da bi on sa ženom koja je sa njim u tom problemu pokušao da tu tugu reši..
a onda mu je došlo iz dupeta u vugla da ipak možda voli ovu sa kojom živi 10 godina..
a lako mu je sad voleti kad em ona trpi što on ka.ra sa strane, em će dobiti ono što je oduvek sanjao - dete.

što bi se reklo - mrš jadniče!
 
nema tu sad neke kazne..
šta je uopšte kazna?
nije ni on nešto srećan u tom svom životu, ni njegova žena ni ta treća.. a o detetu da i ne govorimo..

nego smo mi ljudi jedna bedna i tužna stvorenja..
 
i licnog...nesto slicno...mada bez trudnoce...
ljudi se tesko menjaju...tako da mu je dijagnoza"nezreo"za ceo zivot...
jedino ako se bas potrudi...

A jel mu to lose ili dobro sto je "nezreo"? :)

Inace mislim da svaki covek sam bira svoj put i da niko nema prava da ga osudjuje zbog toga. Ako je on odlucio da bude nezreo njegova stvar... ako je odlucio da ima porodicu opet njegova stvar... sta to mene briga u principu... ja gledam svoja posla... :)
 
A jel mu to lose ili dobro sto je "nezreo"? :)

Inace mislim da svaki covek sam bira svoj put i da niko nema prava da ga osudjuje zbog toga. Ako je on odlucio da bude nezreo njegova stvar... ako je odlucio da ima porodicu opet njegova stvar... sta to mene briga u principu... ja gledam svoja posla... :)

to je dobro njemu,jer je sebican i radi sta hoce...
lose za "okolinu"
treba ga provaliti na vreme...mislim na zene...
i najinteresantnije je sto on ustvari uziva u tome...mislim na nacin zivota...
 
100 %:
da li će mu na kraju ostati samo kazna ili čak ni to ?

Zasto kazna? To sto je on uradio nije stvarno lose. Trebalo bi biti normalno u covecanstvu da neko voli dve ili vise
osoba odjednom. Mislim da je ok da ima tu svoju zenu jednu, i dete one druge, sasvim OK!

Samo sto skoro svi vole (nesvesno i podsvesno) da sve sebicno prisvajaju, e pa ponekad to ne ide..
mora se zajednicki ziveti, uz toleranciju, prihvatanje i razumevanje. Odrasli ljudi trebaju znati da su deca najvanija
da budu dobro odgajana, a oni usput nek se druze i zabavljaju kako znaju, na pozitivne nacine, bez svadja,
ljubomore i agresjie, ... mir i tolerancija, i bilo bi zdravo drustvo. ;)

100 %:
svi mu govore da on želi praktično dve nespojive stvari

Spojive su, ako on to zeli, moze da se izbori za to. Musko je, i treba da se bori za ono sto voli.. neka je to i dve zene.. :D

Kazne nema... (osim ono sto dozvoli sam da ga muci)
 
to je dobro njemu,jer je sebican i radi sta hoce...
lose za "okolinu"
treba ga provaliti na vreme...mislim na zene...
i najinteresantnije je sto on ustvari uziva u tome...mislim na nacin zivota...

A zasto mislis da je lose po okolinu i zasto mislis da je sebican? Ako on nikog nista ne laze i ne zeza i ako i toj svojoj okolini pruza da joj bude lepo i ako ta okolina isto to zeli sto i on zeli onda nije ni sebican i nije ni lose za okolinu... bar tako ja gledam... mozda sam i u krivu pa... :)
 
Ali osoba koju voliš je podjednako važna kao i dete.

gresis jako gresis...poredis dve stvari koje nisu uporedive...ljubav prema detetu kojem trebas, koje nije odraslo i zavisi potpuno od tebe i koje se voli dok si ziv i ljubav prema muskarcu koja je najcesce konacna i uostalom, koliko god da nekog volis ako vise nisi sa njim, vreme sve odradi....
 
gresis jako gresis...poredis dve stvari koje nisu uporedive...ljubav prema detetu kojem trebas, koje nije odraslo i zavisi potpuno od tebe i koje se voli dok si ziv i ljubav prema muskarcu koja je najcesce konacna i uostalom, koliko god da nekog volis ako vise nisi sa njim, vreme sve odradi....

Ne znam...možda nemam taj osećaj pošto nemam decu...drugačije razmiščjaju žene koje ih imaju.
 
A zasto mislis da je lose po okolinu i zasto mislis da je sebican? Ako on nikog nista ne laze i ne zeza i ako i toj svojoj okolini pruza da joj bude lepo i ako ta okolina isto to zeli sto i on zeli onda nije ni sebican i nije ni lose za okolinu... bar tako ja gledam... mozda sam i u krivu pa... :)

procitaj temu-pitanje...
on je taj koji nije zeleo da riba s kojom je zeleo samo sex ostane trudna...
mozda okolina "njega"zeli ali on ne zeli "plodove"svog rada
 
Hteo je da sedi na dve stolice. Obichno se izmaknu obe.
Ako nije bio dobar muzz ni prvoj koju voli, shta tek ima da pruzzi drugoj koju ne voli?
Shta to dete ima od porodice koja to nije jer mu se roditelji ne samo da ne vole, vech mu otac voli drugu zzenu i nije srcem u porodici u kojoj dete raste?

Sve to jeste kazna, za sve uchesnike sem za vinovnika, on dobija kako god okrene, samo je u problemu da izabere SHTA da dobije...

Treba da zadrzzi zzenu koju voli i da materijalno i emotivno podrzzi dete, i nema prava da se uvali zzeni koju ne voli polovichno kao muzz da bi tako bio otac.
Njegova zzena ima pravo da zna i da sama odluchi shta che. 100%
 
procitaj temu-pitanje...
on je taj koji nije zeleo da riba s kojom je zeleo samo sex ostane trudna...
mozda okolina "njega"zeli ali on ne zeli "plodove"svog rada

U pa tu se nesto zezno nije trebao da zeli da ostane trudna ako je vec takav put odabrao. Ako je zeleo samo neobavezan sex onda je trebao tako i raditi. :) Daklem kod neobaveznog sexa je u pitanju samo dobar sex i nista vise. :)
 

Back
Top