Šta bi želeli da čujete na EXIT 09?

Mil00rad

Veoma poznat
Poruka
12.892
Jest' da samo što se završio ovaj(sa tragedijom zbog čega mi je neopisivo krivo)ali ajd' sad,guramo dalje...Evo šta bi ja želeo:Gorillaz(ako je ikako moguće);BoneYard;UMEK;Krang;The Spiders;Andrew Barasits;sun40;ZAA;Alberto Fracasso;Super8 & Tab;Ogi Gee Cash;Dubioza Kolektiv;Nome;Mat Zo;Mr.Karo;Azad;Alex Douche;Adham Zahran;Silver Sun;DEADRISE;Zlo i naopako;Daniel Portman;Lazy Tea;Pleiadians;NO CHOICE...
 
Fanovi turbo folka vidi se da si nov ovde...
C, C, C...
Ali hajde da napisem...

Mourning ends,
Bloodbath,
my dyng bride,
epidemia,
aeon,
moonspell,
sonata arctica,

od domacih Dargoron, Midgard i Kraljevski apartman...
I The stone...

Ali ne bih se bunila da ceo KASTL FESTIVAL program prebace na budjavi sugavi EXIT,
ili da ga jednostavno ukinu i posvete se pravim festivalima kao sto su legasi i iznad svega kastl...

PS I naravno Navrog...
 
WTF?!?!?! Bez obzira na to sto mi se ove godine line-up uopste nije svidjao i sto sam stvarno hteo da cujem jedino Bjork koja je kasnije otkazana, moram da kazem da je Exit izuzetno kvalitetan festival. Cak i da je odrzan Castle Fest, za koji sam inace kupio kartu, i dalje bih tvrdio da je Exit objektivno kvalitetniji, to je festival svetskih razmera u svakom smislu - od organizacije do izvodjaca koji nastupaju, a pored svega toga je all-around festival. Ove godine je i bilo malo metal izvodjaca, izmedju ostalog, i zbog Legacy i Castle-a, bilo je ocekivano da ce oni pokupiti metalce, a Castle je i trebao da okupe vecinu bendova koji bi u to vreme bili na turneji u ovom delu Evrope, pa bi bilo besmisleno trpati ih i na Exit kad bi malo ko zbog njih dosao.

Ali reci da Exit treba ukinuti je nevidjena glupost...
 
Sta je kvalitetno a sta ne - to je u 99% slucajeva previse subjektivno. Na festivale se dovodi ono sta bi ljudi hteli da cuju, bez obzira na to da li je komercijalno ili ne, a to je, bar po meni, apsolutno normalna stvar - niko ne pravi festival da bi usrecio ljude vec da bi profitirao, pa se podrazumeva da dovode ono za sta ce ljudi platiti.
 
Vi sto bojkotujete Exit nemate pojma.To i jeste komercijalan festival a ne tipa Hellfest gde sviraju neki bendovi koje ce da gleda 100 ljudi.
Koliko samo stranaca ima tu,najvise Engleza i koje se pare mlate.A vi samo lupajte gluposti.
Bio sam prosle godine,gledao Wu Tang,Satyricon,Testimonny,Van Gogh,May Result i jos neke bendove i bilo je vrhunski.Nodi ti sto lupas da se program sa Castle festivala prebaci na Exit i on bi bio otkazan kao i sam Castle,metal festovi kod nas ne uspevaju.Mahom zbog stavova kakav je tvoj i koji deli gomila slicnih tebi.

Btw Emperor,DMX,Emir Hot,Bora Drljaca i Aca Lukas(opet) :)
 
Vi sto bojkotujete Exit nemate pojma.To i jeste komercijalan festival a ne tipa Hellfest gde sviraju neki bendovi koje ce da gleda 100 ljudi.
Koliko samo stranaca ima tu,najvise Engleza i koje se pare mlate.A vi samo lupajte gluposti.
Bio sam prosle godine,gledao Wu Tang,Satyricon,Testimonny,Van Gogh,May Result i jos neke bendove i bilo je vrhunski.Nodi ti sto lupas da se program sa Castle festivala prebaci na Exit i on bi bio otkazan kao i sam Castle,metal festovi kod nas ne uspevaju.Mahom zbog stavova kakav je tvoj i koji deli gomila slicnih tebi.

Btw Emperor,DMX,Emir Hot,Bora Drljaca i Aca Lukas(opet) :)

Meni je trenutbo bitno samo moje subjektivno misljenje...

Drzava nema koristi od festivala vec pojedinci...
Ono sto pricaju na TVu kao strnci su dosli danas na EXIT,
sutra ce na sabor u guci,
prekosutra u nase muzeje,
a nakosutra u sama seljacka domacinstva...(seoski turizam)...
su gluposti za zavaravanje naroda...
Samo mali broj pojedinaca ima koristi od EXITA...
I meni je taj festival glupost i dalje,
jer iznad svega mrzim tehno, haus,
a to se sada tamo potencira...
 
Bolje se iskljuci odavde umesto sto lupetas... Exit je jedan od samo 4 evropska festivala koje prenosi BBC. Za zemlju sa najgorom reputacijom u Evropi, nista ne salje bolju sliku u svet od Exita. Za jednu od zemalja sa najnerazvijenijim turizmom u Evropi, svaki posetilac je dobrodosao a jos ako dodje njih 20-ak hiljada u paketu - to je neprocenjivo. Ljudi koji dolaze na Exit su puni ko brodovi i kad dodju na provod, narocito ako je to samo nekoliko dana - ne stede uopste, a Novi Sad od toga ima ogroman profit.

Nasi muzeji nemaju skoro nikakvu posetu od stranih turista pre svega zato sto nam je turizam nerazvijen, seoski turizam nece zaziveti kod nas u istoj meri kao u ostalim zemljama sa slicnim, li cak daleko manjim potencijalom bar za jos 5-10 zato sto nemamo razradjenu nacionalnu strategiju i ne ulazemo nista, a bez obzira na nas potencijal, potrebna su ogromna ulaganja, i izmedju ostalog modifijacija mentaliteta skoro celokupne nacije, da bi se to iskoristilo.
 
...jer iznad svega mrzim tehno, haus...
E pa toooo. Tako reci odma. A ne izokola, pa sve neka opravdanja, drzava, korist, pojedinci, stranci, seoski turizam, komercijala, poceo kao kvalitetan, vrapci na grani.
Mrznja rodjaci, mrznja, to je ono sto nas spaja. Obrnucemo palac na dole festivalu, jer pored toga sto pusta ono sto volimo ipak pusta i ono sto mrzimo iz dna duse i to im se ne more oprostiti, nene, nikako.
Čirs mejt, metalci su divni ljudi. Ne vole cak ni sebe toliko koliko vole svoje cenjeno namrgodjeno misljenje o svetu :)
 
@blastmaster
Covece ja se odusevim koliko je vama na forumu stalo do mog misljenja,
i vecitih pokusaja da me "preobratite" u jednu od vas...
Alo ljudi,
uopste me ne dotice sta vi pricate,
jer je dokazano da uglavnom to "sto vecina radi nije ispravno",
e sad sto ja malo drugacije razmisljam od pola evrope ***...
Moja, samo moja stvar...
 

Back
Top