Poliandrija

Pa, dobro, i ta poliandrija, ali meni ipak više godi jedan po jedan. Ometalo bi me u koncentraciji. A i ko će pohvatati koji je za čega nadaren - pa kad pobrkam...:rumenko:
 
Šta bi nas trojica bez nje.

Jer makro je ona. Zalizana joj je kosa. Na njoj kilo kajli zvecka. U ličnjaku adresa, teška provincija. Muške fukse koji su nekad na svoju ruku radili, odjednom vide - njihov bog oličen u njoj, u besnoj mahini silazi s neba. Njihova tela joj donose kintu i zato ta boginja pruža sve. Da gledaju tv sa zadnjeg sedišta njenog Bemvejca, da kavijar na hleb mažu, da se praćakaju u džakuziju i skupom afteršejvu. Ali zato mora da usluže valjano i za lovu pruže robu. A roba su njihove... zna se.

Pomoći će prijatelji noći da i prijateljica živi na visokoj nozi. Za dobro i zlo ne treba da ih bude briga. Život je odavno pročitana knjiga. Važno je da postoje skupi restorani. Ona je njihov otac, njihov sin i sveti duh.

Kad joj se oni smuče, neka ih uzme ulica na kojoj će da spavaju i odšljakaju sve do smrti. Džukci kad se otplate i njoj zgade, prepušta ih ulici da s njima radi šta hoće. Ne, nisu muške ku.rve zabranjeno voće. Uzor su joj crnkinje podvodači. Kad im fuksan ne da svu lovu, mora da trebuje novo lice. Gde će da ga nabavi, to njih nije briga. Ona voli život komforan i u zlatu.
Možda ova priča brzo ide, ali se brzo i sluša.

Zato, braćo fuksani - minone i lyone, mušterije cimajte. Perite, pušite i u dupe primajte.
 
U Amazoniji, dušo. I Utopiji je tvoje :heart:

U ostalom, ja sebe u toj kombinaciji vidim jedino kao profesionalnog buljaša, i to sam ti poručio, ali ti...

To ne znači da tu nema herca. I mi buljaši umemo da volimo.

Evo, na primer, mogli bismo da se zaljubimo i u tvoje slatko dupence, a ne samo u Hanino.

Svi trojica. I eto ti odmah tri :heart: i tri... ovaj smajli ću da preskočim.
 
Jao bre pranje i peglanje trideset gaća umesto deset, dnevno po 6 pari smrdljivih čarapa svuda po kući; pa ja volim slanije, a meni je preljuto....
Ne smem svega ni da se setim, dosta mi je ovaj jedan...

Možda može po neki ljubavnik, izvanbračni, ali sa saglasnošću - pa da i ja budem poštena žena
 
žene, jel su ti vaši muževi stvarno takvi ili ih vi bez nekog razloga prikazujete kao nepresušne izvore kenjkanja i zakeranja
te prljavih tanjira, gaća i čarapa
???
 
žene, jel su ti vaši muževi stvarno takvi ili ih vi bez nekog razloga prikazujete kao nepresušne izvore kenjkanja i zakeranja
te prljavih tanjira, gaća i čarapa
???
Moj je stvarno takav :confused: To sa prljavim čarapama, gaćama i tanjirima.
Ali nema zakeranja - gde si bila, koliko si potrošila, kad si došla, de si pošla....

Al' dobro prtza :mrgreen:
 
žene, jel su ti vaši muževi stvarno takvi ili ih vi bez nekog razloga prikazujete kao nepresušne izvore kenjkanja i zakeranja
te prljavih tanjira, gaća i čarapa
???
Ма јок.
Ево овај мој не кењка и не закера.. а што се тиче тањира и сл..:confused: шта ћеш..

Не знам.. можда ћеш ти имати среће.. не носе баш сви гаће...:mrgreen:
 
Moj je stvarno takav :confused: To sa prljavim čarapama, gaćama i tanjirima.
Ali nema zakeranja - gde si bila, koliko si potrošila, kad si došla, de si pošla....

Al' dobro prtza :mrgreen:
Јаој.. каква грешка.. катастрофална..:roll:

То се никада не говори. Никада. Отеће ти га нека...
Осим ако ниси решила да га пустиш у промет. :mrgreen:
 
a kako uspevate da ih kao sa punom paznjom saslusate dok smaraju sa nekom pricom koja vas uopste ne zanima (za vas nema nikakav (narociti) smisao), a kao valja se, trebale biste..?

malo off-a lekari kazu da godi zdravlju.. :)
 

Back
Top