Kako da smuvam forumashicu -//- forumasha??

Almsivi

Aktivan član
Poruka
1.937
Kako da smuvam forumashicu?????? , ili forumasha ako ste zensko....

(dosta mi je da cutim, moram poduzeti nesto)

Ovo je uopste, kako da se smuva? Znam da ima i saveta koji bas i nece znaciti nesto, ali recite svoje misljenje.
Ili cak, dali mislite da je uopste pametno/vredno muvati preko foruma, ili interneta?
Ok, oni koji misle da ne vredi muvati preko neta, ne moraju to sto puta reci... ipak mislim da je net savrsen
nacin za upoznavanje, komunikaciju i muvanje. :)

Mislim da mnogo bolje prolaze oni koji su neozbiljni i stalno se shale, i da su takvi harizmaticni vecini.
Kada lupetaju sta god stignu, zezancije... jel istina?
No, ja licno nisam neozbiljan, samo ponekad, redje.

Pokusao sam smuvati nekolko puta, na par nacina, ali uvek bezuspesno... dali to mene astrologija ne voli,
ili jednostavno neznam ja to? A fin sam bio, relativno :D i pesmice sam posvecivao. Ponestalo mi je vec hrabrosti
i vere da je to za mene uopste moguce...

Do cega zavisi uspeh - trud ili harizma??

Moze? Vasi saveti, misljenja, ideje, iskustva...................:lol:

I da li uopste forumashi i forumashice jesu tu da muvaju, ili budu smuvani? :D E to je dobro pitanje................
Da li neko ovamo dolazi zbog toga, ili iz sasvim drugog razloga? Zasto ste ovde? (na podforumu Lj i S posebno)?
 
poshaljesh mu pp i pozovesh na fuka..onda on kaze aj ok, onda ti kazesh gde da se nadjete i nadjete se i onda kad se nadjete on kaze ne zna gde cete, onda ti kazesh da ne znash ni ti, onda on kaze najbolje do njega da odete i odete do njega..onda izvadish sisu posle pola sata priche o politici i zivotu i posle par minuta ga uhvatish za q rac.. mislim da sam dosta pomogla.
 
Pa drag si mi kao osoba.. ali brale delujes nekako previse slabo i pickasto... :lol: Moras malo cvrsce i sigurnije nastupati... Lepo je to pesmice i romantika... budjenje emocija... ali bez one fizicke sirove snage, a bogami i cvrstine ;)... to ti je samo pola posla... ;)

Slažem se...
Kol'ko god da si uglađen, sa manirima, stilom, žvakom...blabla...ma šta ovde one pričale (ovde dominiraju udate, pa njih ne računamo :lol:) - na kraju je presudan fizički izgled...i malčice sirovosti nije na odmet...
 
poshaljesh mu pp i pozovesh na fuka..onda on kaze aj ok, onda ti kazesh gde da se nadjete i nadjete se i onda kad se nadjete on kaze ne zna gde cete, onda ti kazesh da ne znash ni ti, onda on kaze najbolje do njega da odete i odete do njega..onda izvadish sisu posle pola sata priche o politici i zivotu i posle par minuta ga uhvatish za q rac.. mislim da sam dosta pomogla.
Provereno?:lol: Bese: "otvorena i komunikativna devojka"?:lol:
 
poshaljesh mu pp i pozovesh na fuka..onda on kaze aj ok, onda ti kazesh gde da se nadjete i nadjete se i onda kad se nadjete on kaze ne zna gde cete, onda ti kazesh da ne znash ni ti, onda on kaze najbolje do njega da odete i odete do njega..onda izvadish sisu posle pola sata priche o politici i zivotu i posle par minuta ga uhvatish za q rac.. mislim da sam dosta pomogla.

......josh samo da mu kazesh gde da kupi sat da bi merio tih 30 minuta,iskusni forumashi kazu da je sve u tajmingu ...........:rotf::rotf::hahaha:
 

Back
Top