Scrubs/Stažisti

jooj,ja gledam ovu seriju na Fox Life...
Obozavam je,sve je tako savrseno uklopljeno,i scenario i glumci i kamera!
Ma uboli su seriju do kraja
Ako ima jos nekog da prati na Fox Life evo satnice:

Radnim danima:
-3 pm
Repriza istog dana u 8 uvece i
sledeceg u 11 ujutru

Kao i petkom nevezano za ove sto idu radnim danima
2 epizode u 10 sati uvece (mali problem za one koji gledaju Serranove,al nema veze)
Repriza od petka nedeljom u 16 (mada jos nisam proverila,al ovo pokazuje koliki sam manijak) :lol:
 
Ma serija je super. Obozavam da je gledam i za onih pola sata umrem od smeha. Posle moraju da me ozivljavaju za sledecih pola sata!!:lol::lol::D Najjaci mi je J.D. kada zamislja one gluposti, to je apsolutno genijalno! I Cox mi je smesan, ali ume da me iznervira sa onolikim recenicama. :):super::super::super::klap::klap:
 
U nestvarnom svetu bolnice "Sacred Heart", stažista John "J. D." Dorian uči tajne medicine, prijateljstva i života. U toku je snimanje 7. sezone, a za to su zaslužne i 3 nominacije za Zlatni globus, kao i ostalih 15 nagrada i 61 nominacija.


Režija: Adam Bernstein, Bill Lawrence, Michael Spiller
Scenario: Bill Lawrence, Janae Bakken, Deb Fordham
Uloge: Zach Braff, Sarah Chalke, Donald Faison, Ken Jenkins, John C. McGinley, Judy Reyes, Neil Flynn, Robert Maschio...

Serija se emituje radnim danima na rts1 u 17:30.
 
Booože,iznenadjen sam da vam se svidja ta serija,ja gledao dve epizode i iznervirao

se...nekako budjav humor:confused:

Ima forumasi da me omrznu,ovo je vec treca serija po kojoj pljujem(danas)....:hahaha:
A dobro,mozda si bas naleteo na epizode koje su bile shit :mrgreen:

Inace,volim da ih odgledam ponekad,kad uhvatim,uglavnom na fox life-u...
Btw,je l zna neko koje su epoizode novije,na foxu ili na rts-u?posto mi se cini da fox malo vrti epizode u krug :neutral:
 

Back
Top