Kako je po vama bilo lepse:stari ili novi izgled Omladinske u Kraljevu?

ena28:

...a o "drvecu" i da ne govorimo...

..."endemicnom" - "edemicnom"...
...jah, hteli ljudi da naprave ulicu da ih podseca na njihovo selo iz maste...
...i da ima vise mesta za stolove...
...i ulicne tezge...
...pa su i klupe kao tezge napravili...
...i kadicu na pocetku, sa kamenom za ribanje peta...
...i masnu lovu uzeli...

...STARI IZGLED...
 
bas sam sinoc komentarisao u drustvu sa jednom devojkom stari izgled omladinske, kako smo sedeli na ivicnjacima, onda kada su svi stajali na ulici ispred "ulaza" (stari metalci znaju \m/), varteksa, amade, nije bilo basti i nije bilo para da se izlazi po kaficima... eeehhhmm, omatorilo se, ah...

Secam se bate i bas sam mislio dal' cu ja jedan dam da budem cupavi narkoman kao oni.
Zato brijem glavu, hehehe...

Dobro je bilo sa onim drvecem, milina.
 
bas sam sinoc komentarisao u drustvu sa jednom devojkom stari izgled omladinske, kako smo sedeli na ivicnjacima, onda kada su svi stajali na ulici ispred "ulaza" (stari metalci znaju \m/), varteksa, amade, nije bilo basti i nije bilo para da se izlazi po kaficima... eeehhhmm, omatorilo se, ah...

Aco, Dzejms i ekipa...:)
i nekad im se i ja pridruzim, al sam odskakao od njih, sa svojim razdeljkom u kosi:)
 
eeeehhh, devojcice, kad bi samo znala :)
salim se, ima nas starijih, u civilu koliko hoces, kazem vam, prepoznajemo se kad se sretnemo ;)
ali sa ovom ekipom koju pominjete je krenulo rasturanje metalaca, to je valjda poslednja generacija onako grupno u ovom gradu...
posle njih nisam vidjao neke metalce u nekom ozbiljnijem broju...
btw, nema potrebe da mi persiras, chajkovski :)
 
el tako?

to ti je ona velika. štrafta za šetanje nožica u miniću. i za promatranje šetnje nožica u miniću. kako ko voli!


Чик пробај да прошеташ ножице у минићу по Омладинској а да исте не сломиш.....Како "реновираше" калдрму, па то мислим да ниогде нема.....
 
Ако смо по нечем били познати то је по дрвећу и зеленилу.
***** им матер ,где год нађу дрво они га посеку и посаде друго у саксији.Па како може дрво да расте у саксији!!!
Него хоће багра да рашчисти и уздуж и попреко са историјом.Чак им и дрвеће смета
 

Back
Top