Komunizam-Bandjera rosa la triumfera

opkoracujem

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
171
Kad bi videli ribu koja nosi crvenu zastavu itd... biste li je kresnuli, ili bi mislili da je luda "sto ona nosi tu zastavu", sta bi radili kad bi naleteli na kordon demoa sacinjenog od riba koje demonstrira i sto imaju crvene sa belom petokrakom na mestu dje su sise majice, i nose komunisticke zastave, i nose pletenice kao jovanka:D

da li bi dozvolili svojoj curi da nosi na plazi tange sa petokrakom napred?
Sta mislite o komunizmu.
Ribe, palite li se na frajera koji lici na cegevarea:eek:
 
Kad bi videli ribu koja nosi crvenu zastavu itd... biste li je kresnuli, ili bi mislili da je luda "sto ona nosi tu zastavu", sta bi radili kad bi naleteli na kordon demoa sacinjenog od riba koje demonstrira i sto imaju crvene sa belom petokrakom na mestu dje su sise majice, i nose komunisticke zastave, i nose pletenice kao jovanka:D

da li bi dozvolili svojoj curi da nosi na plazi tange sa petokrakom napred?
Sta mislite o komunizmu.
Ribe, palite li se na frajera koji lici na cegevarea:eek:


е увек сам волео партизанке
mala.partizanka05.jpg
 
Kad bi videli ribu koja nosi crvenu zastavu itd... biste li je kresnuli, ili bi mislili da je luda "sto ona nosi tu zastavu", sta bi radili kad bi naleteli na kordon demoa sacinjenog od riba koje demonstrira i sto imaju crvene sa belom petokrakom na mestu dje su sise majice, i nose komunisticke zastave, i nose pletenice kao jovanka:D

da li bi dozvolili svojoj curi da nosi na plazi tange sa petokrakom napred?
Sta mislite o komunizmu.
Ribe, palite li se na frajera koji lici na cegevarea:eek:

Ja sam ebo kubanku.. ;) odbojkasica... uffff.. noge ko u pauka, sise trojka (antigravitaciona).
Guslao sam do njenog prvog orgazma skoro sat i po.
 
evo brate nisu kubanke al mislim da nam ni ove nisu lose pogotovo posebno ona prva sa onim ocima ko djavo :D vidim joj "ideju komunizma" na faci, verovtno pati za bratstvom-jedinstvom ili za SocialFederativnomRepublickomOfJugoslavija i verovatno oce prave komuniste kao mene na primer :ok: il tebe i
 

Back
Top