Trogodisnja pauza, pitanje za dame

Pipi, jos nesto da pitam....sada se osjecam kao dijete:D.......sta mislis, da li bi jedan takav muskarac, zreo, u 50im godinicama, odgovarao klinki od 18god?
I da li bi tom muskarcu odgovarala ona?

Da li bi ona odgovarala tom muškarcu?
Možda,mada i to teško,jer bi trebao da bude neki matori perverznjak!
A klinki bi najverovatnije odgovarao SAMO njegov novčanik i ništa više!:dash::dash:
 
Mislim da bi se 90 posto zenskog dela foruma jako lepo snaslo sa matorcem kao Dzorz Kluni a takvih ima i van sveta filma, muzike. Tako da te klinacke fore o mladim pastuvima ne drze vodu. Ima klinaca od 20 koji gore izgledaju nego neki od 50. BROJ godina nije merilo.
Uzmite Andi Garciu, Klunija, Son Penna... a?
 
Zezam se,malo!Mojne da se ljutiš!:bye:
Pozz.....:bye:
opushteno opushteno..na na :D :mrgreen:
Mislim da bi se 90 posto zenskog dela foruma jako lepo snaslo sa matorcem kao Dzorz Kluni a takvih ima i van sveta filma, muzike. Tako da te klinacke fore o mladim pastuvima ne drze vodu. Ima klinaca od 20 koji gore izgledaju nego neki od 50. BROJ godina nije merilo.
Uzmite Andi Garciu, Klunija, Son Penna... a?
snoki, sad je jasno da se reklamirash.. a koliko imash godinica i koliko dugo mozesh bez vijagre? samo pitam, nemoj da se ljutish..eto bash sam pre neki dan komentarisala da su matori poludeli, bash neke chichice pochele da merkaju mlade devojke :neutral:
 

Back
Top