Da li volite da se igrate?

passenger

Zainteresovan član
Poruka
158
Da li ste nekad sa partnerom igrali odredjene uloge kad ste se umorili od klasike?Ja sam sa jednim deckom pre par meseci probala nesto za sta uopste nisam mislila da ce mi se svideti.Bili smo kratko zajedno ali je hemija bila neverovatna :) Dosla sam jednom kod njega,poceli smo da se mazimo i on je doneo poveze koje mi je stavio na oci i ruke.Osecaj je bio stvarno neverovatan...dok me je mazio,uzbudjenje uz malo straha .
 
passenger:
Da li ste nekad sa partnerom igrali odredjene uloge kad ste se umorili od klasike?Ja sam sa jednim deckom pre par meseci probala nesto za sta uopste nisam mislila da ce mi se svideti.Bili smo kratko zajedno ali je hemija bila neverovatna :) Dosla sam jednom kod njega,poceli smo da se mazimo i on je doneo poveze koje mi je stavio na oci i ruke.Osecaj je bio stvarno neverovatan...dok me je mazio,uzbudjenje uz malo straha .


I klasika je neverovatna hemija, kada ti u jednom trenutku prodje kroz glavu misao, da ti je to poslednji sex u zivotu. :twisted: :D
 
Naravno da volim da se igram,jer najbolje je kada san pretvoris u javu,a sto se tice straha odmah da kazem doticnom,strah povecava uzbudjenje,ako ides na sigurno to je onda i suvise klasicno i nema toliko uzbudjenja jer zene vole nesto novo a ne kao sto vecina muskaraca ocekuje da one budu samo predmet nasih izivljavanja....
A i normalno je da se plase,jer i muskarac treba da ima dozu straha kada se upusta u neku novu avanturu...
Ja sam imao priliku da iskusim dosta toga dok sam bio u Riu devojke su tamo neverovatno mastovite....obozavaju da se igraju.... :D
 
Svaka cast tom tipu na ideji,a i naravno potvrdila se ona stara "ko rizikuje moze i da dobije" eto tebi se to isplatilo,mada mislim da su nasi ljudi i suvise konzervativni da bi se upustali u takve avanture treba vremena da ubace neke novine u svoj kako seksualni tako i normalan zivot.Naravno ima i izuzetaka ali na zalost a mozda i na srecu takvih je malo.Samo se treba prepustiti masti i osecanjima i uzivanje nece izostati.....
 
Ovde ljudi i jesu suvise konzervativni ali ja bar mislim da se kada si sa nekim ko ti se svidja i ko te uzbudjuje treba prepustiti i uzivati.Ja volim da istrazujem,da probam nove stvari.Bilo bi mi strasno dosadno kada bi svaki put odradjivali klasicno.Sta je tu zanimljivo?
 
lepo je kada igra postane sastavni deo sexa...
Jednom dok sa bio sa partnerkom, imao sam kondom i bili smo oboje na kolenima,a ja pozadi, a sve smo to radili ispred kauca... Kako smo dolazili do orgazma pri brzini 300ubacaja/minuti, (uvek je imala mnogo jake orgazme), nju je odjednom pocelo da boli i nesvesno je pocela da se penje na kauc, dok sam ja skoro bio gotov, pa sam morao i ja da se penjem i tako dok smo oboje vristali zavrsili smo na vrhu naslona na kaucu, a zatim smo prasnuli u smeh videci gde se nalazimo! to je bilo zanimljivo... :roll:
 
Kako mi samo cita misli ova nasa Prolaznica... :mrgreen:

Bas sam hteo da postujem neku temu o seksualni igricama... Hteo sam da je nazovem "Male seksualne igrice".

Dobro. Da izlozim sta sam hteo da postujem u njoj, kad je vec otvorena tema...

Igrica br.1:

Partneru vezete ruke iza ledja, legnete na krevet i on (ili ona) vas zadovoljava oralnim seksom... To je i nacin na koji je moguce i da vas partner usavrsi umetnost davanja orala...

Igrica br.1.1 (varijacija na prethodnu)

Prosirite igru na celo telo. Napr: Od usana ka polnom organu...

Igrica br. 1.2

Partner jos uvek ima vezane ruke iza ledja... Namazali ste slag ili eurokrem (najbolje na razlicite erogene zone razliciti namaz...) na mesta na koja znate da su ona fatalna... Predlog: Eurokrem na bradavicama...

Moze da se izvede sa povezom ili bez poveza...

Igrica br 2.

Menjajte ritam... Ako uspete da ostvarite vise odnosa u nekoliko sati, neka jednom bude grublje, drugi put laganije i neznije...

Igrica br 3.

Promenite uloge: Neka vas partner vodi ili vi vodite...

Igrica br 4.
Koristite igracke u odnosu (vibrator, dildo...)

Igrica br 5.

Unapred planirajte neko neobicno mesto u spoljnjem okruzenju... I iznenadite partnerku ili partnera. Naravno da sve mora da bude planirano: morate ispitati teren, tj. videti da li ima posmatraca, da li podloga bocka, kakvo ce biti vreme...

A za ovo se mozete dogovoriti.

Zamislite sex u opservatorijumu... Pod velikim brojem zvezda...

Neostvarljivo, ali to slikovito prikazuje na sta mislim.

Igrica br 6.

Igranje uloga - ovo je vec pomenuto pa necu o tome da pricam vise...

Igrica br 7.

Pricajte sa partnerom ili partnerkom da li postoji neki odevni predmet koji bi povecao vase ili njeno uzbudjenje (ako se nalazi na vama/njoj)...

Itd...
 
Ronik:
iluzionista:
Zao mi je Prolaznice... Ali je tako. :mrgreen:

pass=prolaziti
passenger=prolaznik

A posto si ti zensko onda Prolaznica ;)

Iluzionista=Iluzionista i nista vise... :P
passenger=putnik
Ne znas ni pravo znacenje reci fetis, imas problema sa pravopisom...koju si skolu ti zavrsio? :roll:

Nemoj tako, o fetisu se ne uci u skoli... barem sto se tice regularne nastave... :wink:
 
Da se ne bi ljutili neki ovde, da odgovorim na pitanje...
Volim da se igram, narocito sam voleo da se igram kao mali...u najranijem detinjstvu igrao sam se zmurke, suge, sarenih jaja, sa automobilcicima, partizana i cetnika, kauboja i indijanaca itd...od svega toga se jos samo igram u pesku sa Stefanom i mojom lopaticom...
 
Ronik:
Da se ne bi ljutili neki ovde, da odgovorim na pitanje...
Volim da se igram, narocito sam voleo da se igram kao mali...u najranijem detinjstvu igrao sam se zmurke, suge, sarenih jaja, sa automobilcicima, partizana i cetnika, kauboja i indijanaca itd...od svega toga se jos samo igram u pesku sa Stefanom i mojom lopaticom...
Kako se igra šaaarenih jAja??? :roll:
 
Ronik:
iluzionista:
Zao mi je Prolaznice... Ali je tako. :mrgreen:

pass=prolaziti
passenger=prolaznik

A posto si ti zensko onda Prolaznica ;)

Iluzionista=Iluzionista i nista vise... :P
passenger=putnik
Ne znas ni pravo znacenje reci fetis, imas problema sa pravopisom...koju si skolu ti zavrsio? :shock:
Inace dajem jeftino casove... :roll:

Traveler je putnik... Samo toliko. A za casove, mozemo se dogovoriti, ako su ti potrebni, stvarno naplacujem izuzetno malo.

Ma, samo vi diskutujte, ja se ovde iskljucujem...
 

Back
Top