Elektronski rasterivaci gamadi...

Ona Marge

Veoma poznat
Poruka
10.482
Radi li to uopste posao za koji je namenjeno ili je samo reklama ?
U stvari, vec sam ga narucila pa sada ne znam da li da se kajem ili da se radujem. Dosta mi je da nalecem u garazi na miseve kako trckaraju ko po svojoj kuci, a otrove ni da primirisu, a dala sam im bas lep izbor.
Imate li neka iskustva ? Kazu da reaguje tek nakon petnaestak dana i da ih prvo privuce pa tek onda otera. Znaci li to da cu dobiti i sve komsijske miseve u tom periodu ?
 
Radi li to uopste posao za koji je namenjeno ili je samo reklama ?
U stvari, vec sam ga narucila pa sada ne znam da li da se kajem ili da se radujem. Dosta mi je da nalecem u garazi na miseve kako trckaraju ko po svojoj kuci, a otrove ni da primirisu, a dala sam im bas lep izbor.
Imate li neka iskustva ? Kazu da reaguje tek nakon petnaestak dana i da ih prvo privuce pa tek onda otera. Znaci li to da cu dobiti i sve komsijske miseve u tom periodu ?

Baš nameravam da naručim jedan, mislim da to, ako radi, samo izgleda da privuče gamad, jer se dezorijentišu, i počnu da izlaze iz kojekakvih skrivenih mesta, gde nismo ni sanjali da se kriju. Ako si to čula od nekoga ko to ima, onda znači da radi. Valjda će se javiti neko ko je već isprobao.
 
Marge: ja imam kikov za komarce i super radi, da ti kazem. Stalno mi je ukljucen u struju i komarci me ne diraju cak i kad ih ima u kuci. (Mi smo se te napasti resili!:)
eh, i ja sam tako mislila, poneli smo na more dva aparatica i toliko su nas tu prvu noc izujedali komarci da je to bilo strasno. :sad2:
e taj chico za komarce je super,al bre i dalje mi zuje noću kod ušiju,jedino što ne ujedaju
nama i zujali i ujedali. :confused:
pa smo odustali od tog aparata.
 
Kupila sam i ja taj elektronski rasterivač gamadi, da li radi, nisam sigurna.. Miševe nismo ni imali, ali smo se nadali da će rasterati bubašvabe i komarce...Doduše, bubašvaba nema, komaraca ima manje ali ih ima... Nisam nezadovoljna ali nisam ni prezadovoljna, ne znam ni sama...
 
Kupila sam i ja taj elektronski rasterivač gamadi, da li radi, nisam sigurna.. Miševe nismo ni imali, ali smo se nadali da će rasterati bubašvabe i komarce...Doduše, bubašvaba nema, komaraca ima manje ali ih ima... Nisam nezadovoljna ali nisam ni prezadovoljna, ne znam ni sama...

Znaci, radi na bubasvabingerima? Toooooo!:worth::worth::worth:
Zivim u zgradi i kad god neko od komsija prska, ostatak ih dobije... I tako u krug.
Osoh sad da ga narucim, a oni onda nek jure one sto ce pobeci od mene...:p
 
kako je shit tema!!!


Sto bi ja volela da mi je ova tema "shit" i da nemam potrebe da trabunjam na njoj. Nadam se da ce ti takva i ostati i da nikada neces imati rat sa pomenutim zivuljkama.

A za sve druge:
Proslo je dve nedelje kako je stigao rasterivac i polako pocinjem da verujem da sam bacila novac. Kupljen je prvenstveno zbog magacina u kome je "bilo" miseva (a ima ih jos). Danas sam naletela na jednog na pola metra od rasterivaca. Doduse, u objasnjenju i pise da deluje tek nakon nekog vremena, ali bas da se setka pored njega... Buba i komaraca mozda ima malo manje ali ih opet ima.
Uz rasterivac se dobije i neki privezak koji rasteruje komarce i bube. Na ose deluje, na muve malo manje, a na komarce bas i nisam primetila.
 
Margie,
a da ti lepo zatvoris jednu cica macu na jedno 48 sati u taj magacin? Nisu misevi ludi, kad osete miris macke pobegnu glavom bez obzira...

Ili, da pokusas da im ponudis stari dobri secer u prahu pomesan sa gipsom? Oni se toga naklopaju, a gips se u dodiru sa stomakom stvrdne i...

Nije bas humano ali je efikasno.:whistling:
 
Meni su smazali kesu sa gipsom kupljenim pred krečenje i bez šećera:otkacio:.
Ranije sam radila u velikoj tekstilnoj fabrici i imali smo rasterivač glodara koji je strašno pištao. Doduše bio je uključen samo noću i vikendom jer je zvuk bio nepodnošljiv, ali je delovalo.
 
Vidim da se ponovo aktivirala tema, e pa dobro je, ja sam na nju i zaboravila, a treba da napisem. Posle skoro mesec dana misevi su nestali, i, evo, vec drugu godinu ih nema, rasterivac radi svoj posao, nema ni buba u magacinu...komaraca ima.
Pa, zadovoljna sam...
 
Margi molim te napisi koji si aparat kupila za rasterivanje.Ima mnogo vrsta,a kad vec ti kazes da valja daj da uzmem isproban...hvala ti unapred.

Ako ti treba za miseve, onda ok, ali na bube i komarce bas i ne reaguje. To je onaj sto su ga na TV-u reklamirali, cetvrtasti 10x20 cm mislim da je bioklinika prodavala, kosta oko 2300, ima i kao neku nocnu lampicu u sebi
Ukucaj na google Green protect, opciju slike pa ces videti, ne ona prva slika nego sledece tri.
 
Sto bi ja volela da mi je ova tema "shit" i da nemam potrebe da trabunjam na njoj. Nadam se da ce ti takva i ostati i da nikada neces imati rat sa pomenutim zivuljkama.

A za sve druge:
Proslo je dve nedelje kako je stigao rasterivac i polako pocinjem da verujem da sam bacila novac. Kupljen je prvenstveno zbog magacina u kome je "bilo" miseva (a ima ih jos). Danas sam naletela na jednog na pola metra od rasterivaca. Doduse, u objasnjenju i pise da deluje tek nakon nekog vremena, ali bas da se setka pored njega... Buba i komaraca mozda ima malo manje ali ih opet ima.
Uz rasterivac se dobije i neki privezak koji rasteruje komarce i bube. Na ose deluje, na muve malo manje, a na komarce bas i nisam primetila.

Ma to je samo jedna velika glupost,bacen novac... Vec je proslo oko dva meseca kako imamo rasterivac,a misevi i dalje kolo vode. Pozdrav
 
misevi-kolo-vode-cim-macka-izae-iz-svog-ureda-504x335-20081147-20101019010738-148465.jpg

:mrgreen:
 
И мени је тај Грин Протект чисто ср.ње!!!!!!
Купили смо га пре три године да не би због бебе користили неке хемикалије за комараце и бубашвабе, али то уопште није деловало! Ма, нимало! Мишеве на осмом спрату немамо ( замисли још и то), не знам можда би на то деловало......
 

Back
Top