Skidanje masnih naslaga

mefhisto

Zainteresovan član
Poruka
340
cao procitao sam da postoje hrane koje ubrzavaju sagorevanje masnih naslaga ... cuo sam da su to Ca i morska riba ... e sad da li to "morska riba" mogu da zamene sardine i tune iz konzerve .. i sad ... da li postoji jos nesto u vezi toga ... zeleni caj?
 
Pozdrav... :)
Jedi sto vise morske ribe,ukljucujuci i tunjevinu iz konzerve (ali iscedi je od ulja i properi malo,obavezno komade kupuj,ne komadice jer vise upijaju ulje),spavaj oko 8-9 sati,radi kardio,sto vise tecnosti pij,sto vise vlakana i proteina,manje masti (zasicenih) i secera i skroba...tako ces ubrzati metabolizam...zeleni caj mozes da ubacis,ali ne preteruj sa njim...
 
Pozdrav... :)
Jedi sto vise morske ribe,ukljucujuci i tunjevinu iz konzerve (ali iscedi je od ulja i properi malo,obavezno komade kupuj,ne komadice jer vise upijaju ulje),spavaj oko 8-9 sati,radi kardio,sto vise tecnosti pij,sto vise vlakana i proteina,manje masti (zasicenih) i secera i skroba...tako ces ubrzati metabolizam...zeleni caj mozes da ubacis,ali ne preteruj sa njim...

Ta dva su tako kontradiktorna... Morska riba ima tako puno ulja... A ja to ulje koristim kao proteine... :D Umesno hemije... To ulje i surutkin protein... :D
Bolje da to jede... Ajde Nina, moš ti to i bolje, seti se šta sam tebi govorio... A i neka malo traži...
 
Zavidi na koje ulje ti mislimo,npr. ako kupuje u maslinovom ulju ne treba da ispira,ili u sopstvenom ulju (ili vodici onoj)..ali kao je ona najcesca tunjevina u ulju onda neka je ispere (tako predlazu npr. ljudi koji se bave fitnessom i bb-om)....A drugo je riblje ulje... :) ja nisam mislila na to....riblje ulje je super jer ima puno omega 3 masnih kiselina..
 
:Da na koju foru skinuti 2es-3es kila viska bez smanjenja kolicine hrane..to su one popularne mesecne dijete posle kojih se vratis noblicama i coca coli..e pa od toga nema nista:nono:ako je neko jeo pola kile bureka..celu pizzu ili 2 hamburgera..to znaci da ce mu sad obrok biti 200gr ribe..to je smanjenje hrane..uz dosta voca i povrca itekako se ubrzava metabolizam;)mada ako ga neko ubrza sa toliko kg viska moze se lako desiti da se ugoji ako se ne bavi sportom.
 
Ta dva su tako kontradiktorna... Morska riba ima tako puno ulja... A ja to ulje koristim kao proteine... :D Umesno hemije... To ulje i surutkin protein... :D
Bolje da to jede... Ajde Nina, moš ti to i bolje, seti se šta sam tebi govorio... A i neka malo traži...

Cekaj, ja se ovih dana ubijam da pronadjem tunjevinu bar sa maslinovim uljem, a kamoli ribljim... A ti koristis ULJE u tunjevini [koje je u 90% slucajeva obicno, ili biljno] kao proteine?? Bolje ti koristi hemiju... Drugo, ima velike razlike izmedju ishrane za masu i definiciju, isrhana za mrsavljenje je prilicno slicna onoj za definiciju, a ulje sigurno neces jesti tada... [pogotovou ne obican zejtin] :bye:

Drugo, nemas potrebe za izbegavas protein da kupis wheyov ili neciji, nije tu nista skodno zato sto je izolovan :bye: a surutka se zgrudva ako malo dodje u kontakt sa vazduhom, a meni i smrdi pravo da ti kazem :ok:
 
:Da na koju foru skinuti 2es-3es kila viska bez smanjenja kolicine hrane..to su one popularne mesecne dijete posle kojih se vratis noblicama i coca coli..e pa od toga nema nista:nono:ako je neko jeo pola kile bureka..celu pizzu ili 2 hamburgera..to znaci da ce mu sad obrok biti 200gr ribe..to je smanjenje hrane..uz dosta voca i povrca itekako se ubrzava metabolizam;)mada ako ga neko ubrza sa toliko kg viska moze se lako desiti da se ugoji ako se ne bavi sportom.

Svejedno najbitniji je kvalitet hrane,prvo kvalitet a posle kvantitet...ako pojede pola kg bureka nije isto kao i pola kg salate... ;) a od ovog drugog ce mu se jos i ubrzati metabolizam....sa vocem ne treba preterivati jer ono sadrzi fruktozu=secer ali prirodni.....Teze ce da se ugoji ako mu je brzi metabolizam....
 
Svejedno najbitniji je kvalitet hrane,prvo kvalitet a posle kvantitet...ako pojede pola kg bureka nije isto kao i pola kg salate... ;) a od ovog drugog ce mu se jos i ubrzati metabolizam....sa vocem ne treba preterivati jer ono sadrzi fruktozu=secer ali prirodni.....Teze ce da se ugoji ako mu je brzi metabolizam....

Pa taj 'kvalitet' i nabaci koju tonu viska:Du svakom slucaju su bajke za postepeno izbacivanje slatkisa..gaziranih pica i uopsteno brze hrane koju neko jede ceo zivot..isto tako se ne moze navici na salate i voce..povrce..ribu tek tako..crta za stolom se mora povuci;)
 
Volim ja surutkin protein. Pijem. A pijem i riblje ulje. Ne zejtin. Riblje. A hemija? Šta je hemija?

Pa ti rece pijes ulje umesto hemije, ja ti samo rekoh da nije strasno ni ako uzmes whey-a umesto surutke ako ti ona ne odgovara...kao sto meni ne odgovara...ili bilo koji drugi protein :bye:

Opusteno...Samo, ako mislis da skines masne naslage treba smanjiti sve vrste ulja, masti itd...pa cak i riblje :ok:

@mirodjija, ima istine, ali to nije toliko bitno, vecina stvari su univerzalne za sve nas :bye:
 
Pa ti rece pijes ulje umesto hemije, ja ti samo rekoh da nije strasno ni ako uzmes whey-a umesto surutke ako ti ona ne odgovara...kao sto meni ne odgovara...ili bilo koji drugi protein :bye:

Opusteno...Samo, ako mislis da skines masne naslage treba smanjiti sve vrste ulja, masti itd...pa cak i riblje :ok:

@mirodjija, ima istine, ali to nije toliko bitno, vecina stvari su univerzalne za sve nas :bye:

Nemam ja masnih više na sebi... :D
Ja sam se svojih rešiJo. Sad samo vežba i proteini... :D :ok:
 
Ta dva su tako kontradiktorna... Morska riba ima tako puno ulja... A ja to ulje koristim kao proteine... :D Umesno hemije... To ulje i surutkin protein... :D
Bolje da to jede... Ajde Nina, moš ti to i bolje, seti se šta sam tebi govorio... A i neka malo traži...

ulje u konzervi tunjevine ne potice od iste vec je dodato kasnije prilikom pakovanja,
da se meso ne bi pokvarilo

uvijek ga iscjedim (meso ne ispiram jer je vec dovoljno izgubilo plivanjem u onom ulju)
i zacinim maslinovim kad jedem

btw- sto nisi stavio u naslovu skidanje sala, da te svi razumijemo :mrgreen:
 
Postoji li i1 slatkish koji ne deblja?Ili,bar malo debLja?...;)znachi,bez swega mogu,ali bez slatkisha nikako....josh nisam debela,ali mozhda to postanem ako nastawim da jedem owoliko:)
:lol:
НЕ , али постоји чоколада од које се мршави ...............http://www.chocofood.com/ ;)
А пошто ти не треба да смршаш ја ти препоручујем да једеш доста воћа.
Воће ти је слаткиш из природе који је веома здрав, витамини, минерали,,,,
остале слаткише само умерено, па временом смањи скроз, и увек кад ти се једе слаткиш ти поједи неко воће, (боље је пре подне)
временом ћеш заменити скроз 1 са 2. . :bye:
 
Postoji li i1 slatkish koji ne deblja?Ili,bar malo debLja?...;)znachi,bez swega mogu,ali bez slatkisha nikako....josh nisam debela,ali mozhda to postanem ako nastawim da jedem owoliko:)

Ako moze bonzita da ti zameni kit-kat, twix i te stvari tuci po bonziti... Ustvari mozes ti da jedes i kit-kat i sta hoces ako imas dobar trening i ako ti nije cilj da skines masti nego da odrzis sadasnje stanje :bye:
 

Back
Top