Virtua Tennis 3 Problem!!!

To je problematican igrica meni se desava da sve lepo udje, ide glatko napravim charachera stavim:ime.kosu,reket itd. i idem na play e tu onda lepo sve ide u SLOW MOTION ne koci nego ko matrix kad pretisnete shift...
 
HI SVIMA,POTREBNA MI JE POMOC!!!!!!!!!
DANAS SAM KONACNO SKINUO VIRTUA TENNIS 3,AL IMAM PROBLEM
KAD UDJEM U IGRICU ISKOCI MI NEKI PROZOR I PISE MI:"THE EXCEPTION BREAKPOINT,A BREAKPOINT HAS BEEN REACHED"!!!!
I TAKO NE MOGU DA UDJEM U IGRICU
DA LI JE NEKO IMAO TAKOV PROBLEM PA GA JE RESIO ILI IMA NEKO KO NIJE IMAO TAKAV PROBLEM A ZNA STA TREBA DA URADIM????????????
AKO ZNATE JAVITE MI
 
HI SVIMA,POTREBNA MI JE POMOC!!!!!!!!!
DANAS SAM KONACNO SKINUO VIRTUA TENNIS 3,AL IMAM PROBLEM
KAD UDJEM U IGRICU ISKOCI MI NEKI PROZOR I PISE MI:"THE EXCEPTION BREAKPOINT,A BREAKPOINT HAS BEEN REACHED"!!!!
I TAKO NE MOGU DA UDJEM U IGRICU
DA LI JE NEKO IMAO TAKOV PROBLEM PA GA JE RESIO ILI IMA NEKO KO NIJE IMAO TAKAV PROBLEM A ZNA STA TREBA DA URADIM????????????
AKO ZNATE JAVITE MI

daj aj off taj capslock kad tako pises izgleda kao da se deres....vidi koliko ti mb rama ima komp.da bi igrao,potrebno ti je najmanje 512!;)
 
Ponekad i meni izadje na po turnira, zato kad udjem znam da ce mi 4 puta izaci, pa ga pustim, odem jedem, vratim se i tako dok ne prodje 4 puta, onda lepo udjem igram se i ide glatko, buraz kupio novu mahinu, pa me je u pocetku cudilo kako ga zajebava, ali sad sam procitao kako je vama !!!
 
Zdravo svima...imam jedan problem...instalirao sam virtua tennis 3 i sve je to dobro ali kada krekujem igricu pojavi mi se beo ekran i to tako stoji.Da li je jos neko imao ovaj problem?????? Imam Windows 7 64-bit , 4GB Ram , 640GB Hard disk , 3.0 GHz procesor , nVidia GeForce ... Molim vas za resenje !!!!!!! HVALA UNAPRED
 

Back
Top