Za koga biste glasali da su sada izbori u Beogradu?

Koga zaokružujete?

  • DS

  • SRS

  • SPS

  • DSS

  • LDP

  • Drugu opciju


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ova promena, ako ostane nova koalicija, mi se dopada iz dva razloga. Jedan je što pokazuje kakve su ljige sepsovci, a druga što će DS biti na vlasti. :) A ako i budu izbori glasaću za DS.

A ne pokazuje kakve su ljige DS-ovci???? Zasto su SPS-ovci vece ljige od DS-ovaca??

DS je kampanju zasnivao na to da ne zele povratak u 90 a zatim sa SPS-m udjose u vlast a koliko se secam SPS je vladao 90-ih. Cak i neki simboli 90-ih pocese da nam se vracaju u zadnjih par dana kao na primer diskoteka madona itd.
Mada u tom DS-u su sve sami bivsi komunisti a i SPS-ovci tako da ta saradnja je sasvim logicna.
 
Ova promena, ako ostane nova koalicija, mi se dopada iz dva razloga. Jedan je što pokazuje kakve su ljige sepsovci, a druga što će DS biti na vlasti. :) A ako i budu izbori glasaću za DS. Prvi put sam glasala za LDP, ali mislim da nemaju dovoljno snage, još uvek, pa da se ne rasipamo.
Неће је ни имати, док не престану да конзумирају дрогу!:hahaha:
 
Tadic-sps.jpg
 
:super:

A ne pokazuje kakve su ljige DS-ovci???? Zasto su SPS-ovci vece ljige od DS-ovaca??

DS je kampanju zasnivao na to da ne zele povratak u 90 a zatim sa SPS-m udjose u vlast a koliko se secam SPS je vladao 90-ih. Cak i neki simboli 90-ih pocese da nam se vracaju u zadnjih par dana kao na primer diskoteka madona itd.
Mada u tom DS-u su sve sami bivsi komunisti a i SPS-ovci tako da ta saradnja je sasvim logicna.


Zašto? Pa DS želi vlast, a SPS se svim silama upinje da pokaže kako nije ista stranka. Hrišćanski i demokratski je dati šansu. :)

Неће је ни имати, док не престану да конзумирају дрогу

Još jedan luzer koji stranku posmatra kroz najeksponiraniju osobu i to glasine o njoj. :roll: :hahaha:

@treca....., treci put imacete sigurno vise srece........Treca - sreca....

Bilo bi lepo. Trnovit je put do raja. Važno je doći do cilja, a prepreke su razne. Najjači opstaju. :hahaha:
 

Back
Top