Za osobu koju volis, sta bi priredio/la kao iznanedjenje..?

eh, pa sad svako radi ponesto, a ja, pa ja s vremena na vreme napisem ponesto, onako za moju dusu i iznenadenje ce biti jedna bajka, jako jednostavna ali nikako prosta, s ilustracijama i onako fino ukoricena, pravi mali poklon, original i nesto pomalo drugacije od svega sto sam do sada radila, kad pomislim na koliko sve nacina moze da se pokaze da nam je neko vredan, hej...iznenadenja i ideja za njih na pretek
poz. ana marija
 
-da li su to vecere u nekom starogradskom restoranu, mozda u kucnoj atmosferi.
-Izlazak sunca na brezuljku gledajuci morsku obalu...
Moja draga osoba obozhava ptice,i ja bih joj kupio Kondora ali nema gde da ga drzhi jer zhivi u stanu sa roditeljima.
Chuo sam da jede zecheve i pacove,pa bih morao na pijaci svaki dan da mu nabavljam po jedno morsko prase hrchka.
Dali mozhe recimo da mu se frizerski podkreshu krila pa da zhivi kao Noj samo da sheta po tepihu.
Jeste lepo iznenadjenje a shta ostali ukuchani ako hoche da napadne i ugrize!?
Bolje da priredim neshto shto nije bash skroz idealizam shta ona voli,nego recimo neshto pristupachno neka bude ili privezak ili neki mali ukras.
Za osobu koju volim priredio bih kao putovanje ali ne avionom ili kolima nego u zimu pricha gde chemo na leto,a onda leti kao zvezda meteor nigde iz stana.
Ja tako priredjujem stalno,nego shto i sebi tako priredim pa izpadne:"Ko drugome jamu kopa sam u nju upada".
Javite se da chujem dali neko ima bolje kombinacije,nemogu vishe i netrudim se a ono opet sve priredjeno nisam ni prstom maknuo:))
Haj.
 
DON:
Pa sad,kad bih napisao,OSOBA bi to procitala i onda vise ne bi bilo iznenadjenje,zar ne :wink:
E,od svega sto napisa(osim balona :? ) jos puno sitnica koje MNOGO znace 8) 8) 8)

E, bas to... Ako napisem na ovom forumu, to vise nece biti iznenadjenje. ;) Potpuno se slazem.

Ali ipak to zavisi od situacije. Ponekad je najlepse kad je sve spontano... Ali, neki put mora biti i smisljeno. ;)
 
Boban_bgd:
Hteo bi da cujem kakve ideje imate..da li su to vecere u nekom starogradskom restoranu, mozda u kucnoj atmosveri, mozda pregrst crvenih balona, setnje kraj obale...
Da cujem....

Pregršt crvenih balona daaaaaaaa! Pobacanih po celom stanu. Večera na podu, neko pečeno pile (sve jedno), posuto laticama ruža, pire, šopska salata. Muzika Buda Bar, kupatilo puno sapunice, stotinu sveća, keceljica sa natpisom "Volim te!" i ništa ispod! :P :P :P
 
IVAw.gif



 

Back
Top