Demokrate na vlasti duze od Slobe. Kakvi su rezultati?

Nakon formiranja vlade ZES-SPS jasno je da ce demokrate vladati Srbijom duze od Slobodana Milosevica. To ce biti minimum 9 godina a mozda i citavih 12. Koji su do sada po vama pozitivni rezultati vladavine demokrata i sta je to uradjeno u Srbiji za ovih 8 godina?

Нема од тога ништа...

Није урађено практично НИШТА - само су запушаване рупе на старом чаршаву продајом заједничке тј. друштвене имовине да би народ био миран док га дефинитивно не буду докусурили.
 
Odlično, čisto da konstatujemo kako je malo vremena trebalo Slobi, da od onakve zemlje, kakvu je zatekao početkom devedesetih, napravi ono što smo imali nesreću da gledamo krajem devedesetih. Maestralno urađeno, moram da priznam. Treba biti talentovan pa za tako kratak rok uništiti sve što su generacije pre tebe gradile.
 
Poslednja izmena:
Nakon formiranja vlade ZES-SPS jasno je da ce demokrate vladati Srbijom duze od Slobodana Milosevica. To ce biti minimum 9 godina a mozda i citavih 12. Koji su do sada po vama pozitivni rezultati vladavine demokrata i sta je to uradjeno u Srbiji za ovih 8 godina?

bolje da ne pricamo.
nego za ovakve stvari se knjige izdaju,a ne teme.
demokrate su zasluzile smrtnu kaznu i to odreda sve,samo za 5 oktobar tj.drzavni udar i stavljanje izdajnicke vlade,potom pretnje milosevicu i njegovoj porodici,teroristicke delatnosti,pljacku drzave,spijunazu,odavanje informacija od vitalnog drzavnog interesa,kradju izbora......uf.....i to samo za 5 oktobar,ima mnogo toga jos...znaci kazna ista za sve......a za dela od 5 oktobra pa naovamo necu ni da pricam niti razmisljam.
 
Poslednja izmena:
Odlično, čisto da konstatujemo kako je malo vremena trebalo Slobi, da od onakve zemlje, kakvu je zatekao početkom devedesetih, napravi ono što smo imali nesreću da gledamo krajem devedesetih. Maestralno urađeno, moram da priznam. Treba biti talentovan pa za tako kratak rok uništiti sve što su generacije pre tebe gradile.

hm....hocete li se ostaviti slobe,a i slicnih neosnovano nedokazanih lagarija.
sloba je unistio drzavu-DOKAZI
 
Jeste
500000 izbeglica
300000 hljudi je poginulo u ratovima
Na Kosovu su doveli strane trupe.. nema ni jedan Srpski policajac na Kosovu..:thumbdown:
Užas šta su urasili
Srna nema u Krajni, Slavoniji..... Kosovu...užas šta su uradili... ove demokrate
i još hapse naše junake.... zamisli to

pa nisi u pravu,demokrate nisu proterali 500 000 izbeglica nego hrvati....i hrvati su krivi..
300 000 ljudi nisu pobili demokrate,a niti iko pojedinacno,kao sto ni srbija nije izazvala taj rat a kamoli demokrate jer nisu bili na vlasti:rtfm:
na kosovo niko nije doveo trupe nego su sami silom dosli,a demokrate su krive sto ih nisu oterali posle 8 godina koliko su otprilike i potpisali ostanak,i sto su dopustale ubijanje srba bez pokusavanja da ih odbrane,iako im je bivsa vlast ostavila mocnu armiju i kadar za to.

a za te junake si u pravu,da ih hapse
 
Nakon formiranja vlade ZES-SPS jasno je da ce demokrate vladati Srbijom duze od Slobodana Milosevica. To ce biti minimum 9 godina a mozda i citavih 12. Koji su do sada po vama pozitivni rezultati vladavine demokrata i sta je to uradjeno u Srbiji za ovih 8 godina?

a jesi li ti samo glup ili se pravis:dontunderstand:
demokrate ne mozes poredjivati sa slobom,jer je sloba bio nas legalno izbrani vladar,a demokrate silom i bez legalnih izbora nametnute srbiji da je uniste.
sloba nemora da bude divan ali je radio za srbiju.....zemlju koja je tada zivela i postojala
 
hm....hocete li se ostaviti slobe,a i slicnih neosnovano nedokazanih lagarija.
sloba je unistio drzavu-DOKAZI

voyo,sto si tako neurozan?

a sto se tice najveceg srpskog zlotvora milosevica,kazi mi jednu stvar koja je u Srbiji bila olja kada je otisao sa vlasti nego kada je dosao.

ekonomija......unistena
medjunarodni polozaj Srbije.......nikad gori
kosovo......totalno van srpskog uticaja
srbi u RS i RSK......prodati
hiljade zrtava njegove pogresne politike
 
voyo,sto si tako neurozan?

a sto se tice najveceg srpskog zlotvora milosevica,kazi mi jednu stvar koja je u Srbiji bila olja kada je otisao sa vlasti nego kada je dosao.

ekonomija......unistena
medjunarodni polozaj Srbije.......nikad gori
kosovo......totalno van srpskog uticaja
srbi u RS i RSK......prodati
hiljade zrtava njegove pogresne politike

pa upravo to sto si naveo:mrgreen:
ali sve to se desilo od kada je otisao
 
voyo,sto si tako neurozan?

a sto se tice najveceg srpskog zlotvora milosevica,kazi mi jednu stvar koja je u Srbiji bila olja kada je otisao sa vlasti nego kada je dosao.

ekonomija......unistena
medjunarodni polozaj Srbije.......nikad gori
kosovo......totalno van srpskog uticaja
srbi u RS i RSK......prodati
hiljade zrtava njegove pogresne politike

nisam neurozan,nego samo trazim dokaze:whistling:
a jeli jel to ona petroviceva fora iz svake emisije,ej sto ste nervozni gospodine:hahaha::hahaha:
 
hm....hocete li se ostaviti slobe,a i slicnih neosnovano nedokazanih lagarija.
sloba je unistio drzavu-DOKAZI

Da dokažem? Svašta, šta da dokazujem kad smo očevici događaja. Izvinjavam se ako si ti u Srbiju došao nakon 2000. Onda nema razloga da diskutujemo dalje. Inače, ako si živeo u Srbiji početkom i krajem devedesetih, imaš dokaz - sopstveni život.

Samo bih još dodala da, dok je najveći broj građana Srbije doveden na sam rub egzistencije, dotle se porodica dotičnog gospodina enormno obogatila. Izmišljam li nešto?

p.s. Nema potrebe da mi se obraćaš u množini.
 
pa nisi u pravu,demokrate nisu proterali 500 000 izbeglica nego hrvati....i hrvati su krivi..
300 000 ljudi nisu pobili demokrate,a niti iko pojedinacno,kao sto ni srbija nije izazvala taj rat a kamoli demokrate jer nisu bili na vlasti:rtfm:
na kosovo niko nije doveo trupe nego su sami silom dosli,a demokrate su krive sto ih nisu oterali posle 8 godina koliko su otprilike i potpisali ostanak,i sto su dopustale ubijanje srba bez pokusavanja da ih odbrane,iako im je bivsa vlast ostavila mocnu armiju i kadar za to.

a za te junake si u pravu,da ih hapse

Htedoh nesto da napisem, ali, mislim, ovaj, onaj, ebemliga...
 
ti ocigledno imas nekih problema. ne mozes da razdvojis san i javu.

inflacija od nekoliko milijardi % - kod slobe
prodao 20% RS u dejtonu - opet sloba
prodao RSK tudjmanu - opet sloba
dozvolio dolazak nato-a na KiM - opet sloba

znam da istina boli,ali ona se ne moze menjati

a tadic je za sad samo napravio sa slobinim naslednicima koaliciju i prodao crnu goru i kosovo :hahaha:

zaduzio je zemlju za 20 milijardi dolara, rasprodao svu privredu, proizvodnju nam sveo na nizi nivo nego za vreme sankcija, i napravio nam je najvecu nezaposlenost u evropi

veca je zaposlenost bila za vreme slobe nego danas za vreme demokrata
 
a tadic je za sad samo napravio sa slobinim naslednicima koaliciju i prodao crnu goru i kosovo :hahaha:

zaduzio je zemlju za 20 milijardi dolara, rasprodao svu privredu, proizvodnju nam sveo na nizi nivo nego za vreme sankcija, i napravio nam je najvecu nezaposlenost u evropi

veca je zaposlenost bila za vreme slobe nego danas za vreme demokrata

vidim da ti je sve lose,pa zato ides u egipat. sto u egipat nisi isao dok su ti kradikali bili na vlasti?
 
a tadic je za sad samo napravio sa slobinim naslednicima koaliciju i prodao crnu goru i kosovo :hahaha:

zaduzio je zemlju za 20 milijardi dolara, rasprodao svu privredu, proizvodnju nam sveo na nizi nivo nego za vreme sankcija, i napravio nam je najvecu nezaposlenost u evropi

veca je zaposlenost bila za vreme slobe nego danas za vreme demokrata

i sto se ti bunis protiv crne gore,kad ih pljujes na sva usta?
hteli ljudi da odu,nek idu,srecan im put i daleko im lepa kuca.
vi bi ste to na silu zadrzali,kao sto ste zadrzali sloveniju,hrvatsku i bosnu u SFRJ?
 
Da dokažem? Svašta, šta da dokazujem kad smo očevici događaja. Izvinjavam se ako si ti u Srbiju došao nakon 2000. Onda nema razloga da diskutujemo dalje. Inače, ako si živeo u Srbiji početkom i krajem devedesetih, imaš dokaz - sopstveni život.

Samo bih još dodala da, dok je najveći broj građana Srbije doveden na sam rub egzistencije, dotle se porodica dotičnog gospodina enormno obogatila. Izmišljam li nešto?

p.s. Nema potrebe da mi se obraćaš u množini.

ok.odgovor je malo.....fashisticki zar ne?

ja sam u srbiji odavno,tacnije od kada sam rodjen,i vinovnik sam svih dogadjaja.
a i vrlo dobro se razumem u tadasnju situaciju.
nego ti i demokrate gledate stvari po sistemu-sto je babi milo to joj se i snilo.
evo par,ali samo par stvari.
1-NAUCNO je DOKAZANO da nikada ne moze 1 covek biti kriv za bilo koji rat.(sto ces i sama da zakljucis posle malo dubljeg razmisljanja u tom pravcu)
ne moze cak ni 10,ni 100 ljudi biti krivo za bilo koji rat.,oze minimum 10% populacije+jedno100 huskaca na jakim pozicijama,+strani uticaj i mesanje barem 1 zemlje,i mnogo toga jos.
ako kazes da 1 covek ili garnitura vlasti moze biti kriva za rat,pa kazi mi sto onda nije izbio rat sa grckom napr. ili sto nas nije bombardovala rusija nego bas amerika?
zato sto je povoda druge vrste bilo.
2-i sami znamo ko je kriv za rat,a sloba je kriv kada se sve matematicki realno proracuna negde oko 0,000001% znaci malo vise od mene i tebe.
DALI STVARNO VERUJES da je iko bio na vlasti umesto njih da ne bi bilo rata?
necu da te vredjam zato sto si cool,ali to nemoze misliti normalna osoba,jer je raspad SFRJ bio mnogo vaznija geopoliticka stvar nego sloba ili sps.
3-svi smo svedoci ratnohushkacke politike tudjmana i alije nego slobe zar ne.
4-nije milosevic oduzeo sva prava srbima u hrvatskoj nego tudjman:rtfm:
ovo je veliki tekst,ali je mali shodno temi....a iz mnogo stvari proizilazi da sloba ne moze biti kriv za rat....a to sto se tice njega opravdava situaciju srbije bar sto se njega tice jer....u svakoj drzavi za vreme i posle rata skace stopa kriminala i nadolazi nestasica.normalna stvar.
a i mi smo od tog rata i profitirali za republiku srpsku......koja nije bila nasa teritorija,a sada ce naravno biti i sve ka tome vodi.
POSLE BITKE SU SVI JUNACI.
a ja ti garantujem da je demokrate na vlasti ZATEKAO takav rat,da bi nam shiptari,muslimani i hrvati stigli do zemuna i pola ljudi sa ovog foruma nebi bilo zivo.
takoda se sa te strane SM ne moze porediti sa ovim zlotvorima sada
 
ti ocigledno imas nekih problema. ne mozes da razdvojis san i javu.

inflacija od nekoliko milijardi % - kod slobe
prodao 20% RS u dejtonu - opet sloba
prodao RSK tudjmanu - opet sloba
dozvolio dolazak nato-a na KiM - opet sloba

znam da istina boli,ali ona se ne moze menjati

dobro dokazi da je prodao sloba 20% rs
A kao je sloba prodao tudjmanu njegovu teritoriju:hahaha::hahaha::hahaha:
e stvarno si glup koliko si tezak:hahaha::hahaha:jel mogu ja tebi da prodam tvoju kucu:mrgreen:

naravno da je sloba dozvolio dolazak nato trupa i?nesto je pogresio?:hahaha:
 

Back
Top