Bolovi u Zglobovima

milenabp

Početnik
Poruka
1
Poshtovani doktore imam 38 god. pomozite u davanju dijagnoze, jer zbog sledecih simptoma stvarno vishe neznam shta da radim. Moji simptomi su: curenje nosa, zapushenost, osecaj peckanja u nosu, bolovi u zglobovima, osecaj da mi je zima. Temperaturu nemam. Ponekad se nocu znojim, Popijem doklofen polako sve prestane. Ponekad popijem i fervex i takodje simptomi prodju. Nekoliko dana sam mirna i ponovo se sve vrati. To traje vec skoro 2 godine. Desni su mi jako osetljive. Imam bol kad jedem neshto slatko, kiselo, hladno. I na desnima imam male prishtice koji se ponekad pojave pa nestanu. Imala sam ASTO - reuma faktor 400 IU/ml cele proshle godine sad je 200. Takodje sam imala ADENO virus IGA - u titru 34 u/ml, zatim KOKSAKI klase igm u titru 115 U/ml. Sad je KOKSAKI 40 U/ml, ADENO nisam proveravala ponovo. Pila sam Oligogal ace godinu dana. Pre 10 god. imala sam specifichni pleuritis lechena u kamenici. Sad mi je antinuklearna antitela ANA + (3.64). Ovaj test imunolog je zahtevala i to radim ponovo, chekam nalaz. Bris grla i nosa chekam dosad je to bilo u redu. Elektroforeza proteina - OK. Danashnji nalaz vadjenja krvi
SE=26/57
WBC=3.1
RBC=3.99
HGB=120
LYM=52.5 H%
MON=8.8
GRA=38.7 l%
FIBRINOGEN=3.56
CRP LATEX test = negativan
LDH=uredu

Uz duzhno poshtovanje vasheg mishljenja molim vas odgovorite... :sad2:
 

Back
Top