Yo Yo

Gashi Krasniqi

Obećava
Banovan
Poruka
68
Ova tema je posvećena Yo-Yo čokoladi. I svim velikim posvećenicima ovom slatkišu. Ovoj instituciji!
Neki proizvodi kada su upakovani u isti omot, nakon duže godina ili zastare ili prerastaju u nešto tradicionalno, postaju trademark. Našao sam je na sajtu MadeIn Serbija među reprezentativnim proizvodima među slatkišima naše zemlje. Yo-Yo je taman preboleo svoju mladalačku fazu i ulazio u legendu, kada je neki marketinški neznalac učinio kardinalnu grešku.
Od kako sam svestan svoje potrebe za slatkišima pa sve do skora Yo-Yo je bio označen jednim idejnim rešenjem koje ga je dakle pratilo godinama.
Kažeš nekom Yo-Yo, a on kaže: „Aaaaaaa, mada je nisam probao, to je ona sa ona dva Kineza. Znam! Znam!“ Za takve stvari ipak trebaju godine. Na kraju ni ukus nije zanemarljiv. I cena je sasvim pristojna.
Sada je omot sasvim drugačiji, ali ukus je ostao isti.
Da li ste i vi nakon godina zastareli, ili ste izgradili sami od sebe svoj zaštitni znak raspoznavanja, ili ste promenili omot pa krećete iz početka u osvajanje tržišta? Da li ste omot menjali, a ukus vam je ostao isti?


yoyo100i150gam3.jpg
 
Jao yo yo, kako je to bila dobra cokolada.. Ne znam sada, nisam je davno jela, bas cu da je uzmem sutra u prodavnici.. Ja sam od malena zavisnik krem bananica.. :)
 

Back
Top