ŠIPTARI GDE SU BILE SRPSKE CRKVE PRAVE PARKOVE

citam naslov i nikako da ukapiram sta zelis reci samim naslovom ... tek nakon otvaranja teme vidim....
nesto ne verujem da je ova vest tacna, mada je svasta moguce...
ako je na mesto dzamije u mitrovici, pored mosta, otvorena perionica kola, mozda je ona "nasa" ideja malo prakticnija.
ali kao sto rekoh, provericu ovu informaciju.
 
citam naslov i nikako da ukapiram sta zelis reci samim naslovom ... tek nakon otvaranja teme vidim....
nesto ne verujem da je ova vest tacna, mada je svasta moguce...
ako je na mesto dzamije u mitrovici, pored mosta, otvorena perionica kola, mozda je ona "nasa" ideja malo prakticnija.
ali kao sto rekoh, provericu ovu informaciju.

Šiptaru na desetine crkava i manastira ste nam sravnili sa zemljom pa možda će jednog dana i nama biti praktičnije da vas MI SRBI NAGRADIMO ZA TO KAKO ZASLUŽUJETE.:super:
 
ma ti si jedan obican iskopleksirani balavac koji pokusava da prodaje.....
ne odgovori za dzamiju, tu ti je ispred nosa

Ne pravi se budala i da pitaš ono, za šta i sam znaš odgovor.Da nije srušena džamija na našoj strani vi bi iskoristili na Bajram da masovnim ulaskom u severni deo okupirate i zauzmete Severni seo Mitrovice sa masom od desetine hiljada kobajagi vernika.Znači za razliku od vas mi smo morali to da uradimo a vama šta su vam smetale tolike crkve stare stotine godina kad vas ima dvadeset puta više od nas.Treba da se stidiš stava kojeg si izneo a ne da vređaš Šiptaru:otkacio:
 
ma ti si jedan obican iskopleksirani balavac koji pokusava da prodaje.....
ne odgovori za dzamiju, tu ti je ispred nosa

А ти си постао једна бескрајно безобразна Шиптарчина, искрено речено. Мораш знати да постоје томови написаних књига о томе ШТА СТЕ РАДИЛИ. Па ми Срби нисмо као ви тикветине без корена нити разбојници који су дошли на туђе као што ви радите... уништили сте стотине српских Православних храмова и српских гробаља старих више векова... мислите тако ћете затрпати ИСТОРИЈУ... мајмунчине једне штеточинске да ли си ти уопште свестан ШТА ЗНАЧИ СРУШИТИ И СРАВНИТИ БОГОРОДИЦУ ЉЕВИШКУ ??? Наравно да ниси, зато овако и пишеш... И која џамија, када сте то ви били "муслимани" ког лимбурга месеца... хајде не сер* више и немој изазивати...
 
Koliko li ce ovaj lik otvoriti hejterskih tema bash me zanima :think:

Sve ti bre teme pokazuju koliko si pun mrznje i da mrzis cele narode. Iskuliraj malo.

Momak ako ti smeta čovek koji brani ugroženu postojbinu svog naroda znači da si TI taj koji u stvari ne voli dovoljno svoj narod i to važi ako si bio iskren a ako nisi bio iskren znači da ti mnogo mrziš SRBE.Znači prosto rečeno ko ne voli dovoljno svoj narod znači da glumi da voli druge narode.I KAKO TI TAKAV MOŽEŠ MENE DA OSUDIŠ?
 
Poslednja izmena:
citam naslov i nikako da ukapiram sta zelis reci samim naslovom ... tek nakon otvaranja teme vidim....
nesto ne verujem da je ova vest tacna, mada je svasta moguce...
ako je na mesto dzamije u mitrovici, pored mosta, otvorena perionica kola, mozda je ona "nasa" ideja malo prakticnija.
ali kao sto rekoh, provericu ovu informaciju.

nema potrebe,posle onoliko iskasapljene srpske dece ovo apsolutno ne menja stvar.
 
Koliko li ce ovaj lik otvoriti hejterskih tema bash me zanima :think:

Sve ti bre teme pokazuju koliko si pun mrznje i da mrzis cele narode. Iskuliraj malo.

И није те срамота да овако нешто напишеш??? И није те срамота да без трунке гриже савести набеђујеш човека КОЈИ ЈЕ ПОСТАВИО ТЕМУ НА ЧИЊЕНИЦАМА. Па да ли треба да воли стоку која нам је ПОРУШИЛА ТОЛИКО БАСНОСЛОВНО ВРЕДНИХ ИСТОРИЈСКИ, КУЛТУРНО И НАЦИОНАЛНО СПОМЕНИКА тј. ХРАМОВА??? Ти, бре, ниси нормалан!
 
А ти си постао једна бескрајно безобразна Шиптарчина, искрено речено. Мораш знати да постоје томови написаних књига о томе ШТА СТЕ РАДИЛИ. Па ми Срби нисмо као ви тикветине без корена нити разбојници који су дошли на туђе као што ви радите... уништили сте стотине српских Православних храмова и српских гробаља старих више векова... мислите тако ћете затрпати ИСТОРИЈУ... мајмунчине једне штеточинске да ли си ти уопште свестан ШТА ЗНАЧИ СРУШИТИ И СРАВНИТИ БОГОРОДИЦУ ЉЕВИШКУ ??? Наравно да ниси, зато овако и пишеш... И која џамија, када сте то ви били "муслимани" ког лимбурга месеца... хајде не сер* више и немој изазивати...

STAAAAAAAA???on je jedan od najcivilizovanijih shiptara sa kojima sam a i ti diskutovao.....99% drugih shiptara bi ti reklo,pa neka steta sto im nismo decu u crkvi zapalili ili pa srbi su pobili 5 miliona shiptara u jednom danu....itd
 
STAAAAAAAA???on je jedan od najcivilizovanijih shiptara sa kojima sam a i ti diskutovao.....99% drugih shiptara bi ti reklo,pa neka steta sto im nismo decu u crkvi zapalili ili pa srbi su pobili 5 miliona shiptara u jednom danu....itd

Он је уобичајени лукави, притворни и препредени Шиптар каквих у Бг познајем сасвим довољно да себи дозволим да онако реагујем. Знам их веома, веома добро.
Када си ти срео неког Шиптара ДА ХОЋЕ ДА СЕ СВАЂА И РАСПРАВЉА КАО ШТО МИ СРБИ ЧИНИМО??? Никада, брале... он ћути ко курв* па ако му није по вољи сачека те у мраку и убије с леђа...
 
Он је уобичајени лукави, притворни и препредени Шиптар каквих у Бг познајем сасвим довољно да себи дозволим да онако реагујем. Знам их веома, веома добро.
Када си ти срео неког Шиптара ДА ХОЋЕ ДА СЕ СВАЂА И РАСПРАВЉА КАО ШТО МИ СРБИ ЧИНИМО??? Никада, брале... он ћути ко курв* па ако му није по вољи сачека те у мраку и убије с леђа...

znam ih,ih stara prica...jos sam od dede slusao o njihovim podvizima iz zbunja u 2 svetskom,ko onaj kojot iz crtaca,nadju neki zbun i pusku i hodaju sa zbunom na glavi:mrgreen:
 

Back
Top