SRPSKI RADIKALI - NAJNESPOSOBNIJI POLITICARI!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako je to maximum od tebe onda je to tragicno


Nekad je i jedna recenica dovoljna da pokaze cinjenicno stanje.. A imam jos 1000 primera, ovaj 1 je dovoljan! Svi znamo da su oni zeleli samo ratove! A posto je vecini Srba muka od ratova... PUKLI SU!
Jedinstvena Srbija je jaca sa 3 poslanika nego svi radikali zajedno!
A cinjenica je i da su gubitnici, i da su u drugom planu i da su na nasu, Srpsku, srecu izbaceni iz politickog zivota Srbije...

NEMA IH NIGDE PA NI U BG! NI U LOKALU! NE ODLUCUJU O NIOCEMU!
Tako da nas ne mogu, vise sputavati u ulazak u EU...

ZA MAJKU SRBIJU U EVROPSKU UNIJU!
 
Zasto tako mislim...

Dacu vam samo jedan primer!

Toliko su nesposobni, da 3 Palmina poslanika iz Jedinstvene Srbije, vrede vise nego svih 80 poslanika, zajedno, Srpske Radikalne stranke...

SRS, Ubedljivo Najveci Gubitnici...
Politika je zato vestina moguceg ili bolje receno k*rva
Da su posteni, pobedili bi... O njihovom postenju smo naucili dosta devedesetih... Neka hvala..

Sistem obrnutih vrednosti,to je sada,nazalost,u trendu
 
Nekad je i jedna recenica dovoljna da pokaze cinjenicno stanje.. A imam jos 1000 primera, ovaj 1 je dovoljan! Svi znamo da su oni zeleli samo ratove! A posto je vecini Srba muka od ratova... PUKLI SU!
Jedinstvena Srbija je jaca sa 3 poslanika nego svi radikali zajedno!
A cinjenica je i da su gubitnici, i da su u drugom planu i da su na nasu, Srpsku, srecu izbaceni iz politickog zivota Srbije...

NEMA IH NIGDE PA NI U BG! NI U LOKALU! NE ODLUCUJU O NIOCEMU!
Tako da nas ne mogu, vise sputavati u ulazak u EU...

ZA MAJKU SRBIJU U EVROPSKU UNIJU!

Ti si zaista u deficitu sa mozdanim celijama.
Pa kao do sada su ti radikali odlucivali o necemu? Oni su i dalje na svome na vemu su bili i pre ovih a i pre pretproslih izbora.
A ti si dobio koaliciju od 50 stranaka koja ce vladati Srbijom tj krasti a od EU ces videti isto ono sto si u u zadnjih 8 godina tj nista ili prazna obecanja do sledecih izbora a ako ovi izdrze do te 2012-e godine onda ces iste te 2012-e godine slusati od Borisa,Dinkica........itd da ulazimo u EU 2016-e.
 
Ti si zaista u deficitu sa mozdanim celijama.
Pa kao do sada su ti radikali odlucivali o necemu? Oni su i dalje na svome na vemu su bili i pre ovih a i pre pretproslih izbora.
A ti si dobio koaliciju od 50 stranaka koja ce vladati Srbijom tj krasti a od EU ces videti isto ono sto si u u zadnjih 8 godina tj nista ili prazna obecanja do sledecih izbora a ako ovi izdrze do te 2012-e godine onda ces iste te 2012-e godine slusati od Borisa,Dinkica........itd da ulazimo u EU 2016-e.

Bolje i 2016 nego nikada... EU podrzava ovu novu vladu, ceo svet je podrzava... Rusija... A SRS sem Kine i mozda Rusije niko ne bi podrzao...
A to sa deficitom, mislim pogledaj sebe, razmisljas kao dete... Zaboravio si devedesete? Svi znamo, da je najveci sagovornik za rat za veliku Srbiju bio Seselj... Sta dalje reci..

Vecina je odlucila bez SRS-a...
Sta sam ja rekao a da nije tacno?
NEMA VAS RADIKALA, NA SRPSKU SRECU!

ZA MAJKU SRBIJU BEZ RADIKALA!
 
Bolje i 2016 nego nikada... EU podrzava ovu novu vladu, ceo svet je podrzava... Rusija... A SRS sem Kine i mozda Rusije niko ne bi podrzao...
A to sa deficitom, mislim pogledaj sebe, razmisljas kao dete... Zaboravio si devedesete? Svi znamo, da je najveci sagovornik za rat za veliku Srbiju bio Seselj... Sta dalje reci..

Vecina je odlucila bez SRS-a...
Sta sam ja rekao a da nije tacno?
NEMA VAS RADIKALA, NA SRPSKU SRECU!

ZA MAJKU SRBIJU BEZ RADIKALA!

То ти можда мислиш!:neutral::whistling:
 
Bolje i 2016 nego nikada... EU podrzava ovu novu vladu, ceo svet je podrzava... Rusija... A SRS sem Kine i mozda Rusije niko ne bi podrzao...
A to sa deficitom, mislim pogledaj sebe, razmisljas kao dete... Zaboravio si devedesete? Svi znamo, da je najveci sagovornik za rat za veliku Srbiju bio Seselj... Sta dalje reci..

Vecina je odlucila bez SRS-a...
Sta sam ja rekao a da nije tacno?
NEMA VAS RADIKALA, NA SRPSKU SRECU!

ZA MAJKU SRBIJU BEZ RADIKALA!

Zaista se brinem za tebe.

Pa ne da necete uci 2016-e vec necete nikada uci u EU. To kome nije jasno taj zaista mozga nema. Mada i da vas kojim slucajem prime u EU nikakve koristi od toga imati necete.
Vecina je odlucila bez SRS ne zato sto je to dobro za Srbiju i zbog Srbije vec zato da bi punili svoje dzepove i nastavili da kradu budale kojih je ova Srbija puna.
Radikala nisi imao ni ovih godina pa nesto ne vidim da je Srbija imala srece zbog toga.
A i sta ima tamo neki svet da podrzava ili ne podrzava vladu. Neka taj svet gleda kakve su njihove vlade a to kakva je nasa vlada to je nasa briga. Samo mali robovi kao ti to ne shvataju.
Garant ako radis negde si neki dupeuvlakac koji viri iz sefove zadnjice i skace na svaki sefov mig .
 
Zaista se brinem za tebe.

Pa ne da necete uci 2016-e vec necete nikada uci u EU. To kome nije jasno taj zaista mozga nema. Mada i da vas kojim slucajem prime u EU nikakve koristi od toga imati necete.
Vecina je odlucila bez SRS ne zato sto je to dobro za Srbiju i zbog Srbije vec zato da bi punili svoje dzepove i nastavili da kradu budale kojih je ova Srbija puna.
Radikala nisi imao ni ovih godina pa nesto ne vidim da je Srbija imala srece zbog toga.
A i sta ima tamo neki svet da podrzava ili ne podrzava vladu. Neka taj svet gleda kakve su njihove vlade a to kakva je nasa vlada to je nasa briga. Samo mali robovi kao ti to ne shvataju.
Garant ako radis negde si neki dupeuvlakac koji viri iz sefove zadnjice i skace na svaki sefov mig .

Vidis, nemas pojma... ne mogu da verujem, pricas kao da nisi u Srbiji... A ti neces uci?
A radim mnogo ozbiljniji posao od djubreta... Inace i studiram i radim... Za razliku od tebe... Malo realnije gledam na stvari

Koje dzepove? Sta lupas... moje nije da te nagovaram da glasas, vec da ti otvorim oci i da vidis realno stanje..>I SAMO MI ODGOVORI, NEMA RADIKALA! I STA TU NIJE ISTINA??? SAMO MI TO ODGOVORI! GDE SU TI NESPOSOBNJAKOVICI? GDE VLADAJU?
Inace SRS je i pocetkom 20 veka bio protiv zeleznice u Srbiji, kao to je lose... Djavolska naprava! Toliko o inteligenciji tih ljudi!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top