Koja je razlika izmedju Putina i Jecina?

Ja primecujem samo da je Jelcin malo vise pio, a Putin bio malo vise sportski tip.

Ostale razlike ne primecujem.

Onda si ocigledno slep.
Pod Jeljcinom je Rusija bila "demokratski partner zapadu" Amerika im je stalno udarala shljage i ponizavala ih a narod je gladovao dok je "demokrata" Jeljcin svojevremeno kada mu se nisu svidjale odluke vetjine slao tenkove na Dumu.
Pod Putinom su opet postali svetski igrach,standard im je porastao,dozivljavaju ekonomski preporod posle haosa 90-tih pod Jeljcinom i naravno,zbog toga vishe za Amere nisu "demokratija".:)
Da ne spominjem shto Putin NIJE nikada slao tenkove na skupshtinu i pohapsio je bar neke oligarhe koji su se saletali oko Jeljcina i na rachun lichog prijateljstva sa njim postali neki od najbogatijih ljudi evrope i sveta.
 
:cool: :mrgreen:

(budući da razumeš ruski pretpostavljam da znaš i za
. ;) )

Баш ти хвала што си нашла овако леп снимак песме Висотског. Просто ми је освежила дан ! Заиста волим да чујем с времена на време добре руске шансонијере...
знам за ону његову "до свидания таня"...
 
Баш ти хвала што си нашла овако леп снимак песме Висотског. Просто ми је освежила дан ! Заиста волим да чујем с времена на време добре руске шансонијере...
знам за ону његову "до свидания таня"...

nema na čemu, mada mi je
možda i bolji. onaj video sam stavila i zato što je pored prevod na engleski a znam da ovde većina ljudi ruski ne razume ali je prosto neverovatno koliko je ruska poezija neprevodiva na engleski. mada je ovaj prevod najbolji prevoda ove pesme na engleski jer nije i prepev u pokušaju. :eek:

ne znam za tu ili se ne sećam da sam je čula. imaš link?
 
Poslednja izmena:

Back
Top