2020-1.200€

SargeBG

Aktivan član
Poruka
1.708
Odavno sam hteo da izložim nešto na ovom forumu, biću kratak, saslušajte...
Molim moderatore da primire gospodu sa desne strane...
...
...
...
...
...
opet oni...
...
...
Dame i gospodo,
zar ne plaćamo proizvode i usluge prema svetskim proizvodnim i/ili nabavnim cenama? Struja, ADSL, roba široke potrošnje, pijaca, benzin...
...
...
...
Hoće li ovi kreteni da se ućute?
...
...
...
Jel? A tebi žena nije kod kuće evo ga njen mobilni kod mene!
...
Majke ti?
...
...
Elem, ako već plaćamo i PDV na sve to...
...
...
O kakvom Bogu ti pričaš kad si živ dokaz da smo nastali od majmuna?
...
...
...
... Dakle, ako poštujemo te cene a prosečna zarada gradjana u Srbiji iznosi 24.000 odnosno 300€ dok je zarada gradjana u državama sa tim cenama oko 1300€ onda se postavlja logično pitanje...
...
...
...
Jeste tačno je, a ti pitaj svog dedu šta mu radila baba sa mojim?
...
...
Možete li da ih umirite?
...
...
...
...
Dakle što da nam daju tih 1300€ kroz 10 godina odnosno ko sad ubira razliku izmedju proizvodnje i nacionalnog bruto dohodka?
...
...
...
MA ČIJA ŽENA QRVA SUNCE TI TVOJE SELJAČKO?
(prekid izlaganja)
 
Ovako nešto(boldovano,tamno plavo)može da napiše veoma dokona osoba a zaboravlja na populizam i laži DS-a,uvlačenje Krkobabiću sa pričom o penzijama od 70%(ne može ove godine,biće 10% ali dogodine,da).Uostalom,najavljuju smanjenje carina na uvoz automobila pa i samog PDV-a,znači može se.
 
Odavno sam hteo da izložim nešto na ovom forumu, biću kratak, saslušajte...
Molim moderatore da primire gospodu sa desne strane...
...
...
...
...
...
opet oni...
...
...
Dame i gospodo,
zar ne plaćamo proizvode i usluge prema svetskim proizvodnim i/ili nabavnim cenama? Struja, ADSL, roba široke potrošnje, pijaca, benzin...
...
...
...
Hoće li ovi kreteni da se ućute?
...
...
...
Jel? A tebi žena nije kod kuće evo ga njen mobilni kod mene!
...
Majke ti?
...
...
Elem, ako već plaćamo i PDV na sve to...
...
...
O kakvom Bogu ti pričaš kad si živ dokaz da smo nastali od majmuna?
...
...
...
... Dakle, ako poštujemo te cene a prosečna zarada gradjana u Srbiji iznosi 24.000 odnosno 300€ dok je zarada gradjana u državama sa tim cenama oko 1300€ onda se postavlja logično pitanje...
...
...
...
Jeste tačno je, a ti pitaj svog dedu šta mu radila baba sa mojim?
...
...
Možete li da ih umirite?
...
...
...
...
Dakle što da nam daju tih 1300€ kroz 10 godina odnosno ko sad ubira razliku izmedju proizvodnje i nacionalnog bruto dohodka?
...
...
...
MA ČIJA ŽENA QRVA SUNCE TI TVOJE SELJAČKO?
(prekid izlaganja)

:super::super::super:
 
Ovako nešto(boldovano,tamno plavo)može da napiše veoma dokona osoba a zaboravlja na populizam i laži DS-a,uvlačenje Krkobabiću sa pričom o penzijama od 70%(ne može ove godine,biće 10% ali dogodine,da).Uostalom,najavljuju smanjenje carina na uvoz automobila pa i samog PDV-a,znači može se.

Pored toga što sam trenutno dokon, mogu ti reći da mi je pamćenje jača strana i da zbog toga imam silnih problema na svakom mestu. Ljudima odgovara lako zaboravljanje. Medjutim, ne mogu da zaboravim vlast iz 90-ih koja samo što vodokotliće u wc-ima nije oporezovala prema protoku vode. Strujomeri na seoskim svinjcima zbog TV pretplate su bili logična pojava. Da su oni ostali na vlasti, mobilni telefon bi u Srbiji ostao statusni simbol kao na Kubi. Hleb, mleko, ulje, šećer i brašno su ionako bili ekskluzivna roba. Da ne grešim dušu - bibera si mogao da kupiš kad si hteo. To znači da su sredstva koja su tada prikupljana bila mnogo veća a dobro znamo da ljudi nisu mesecima primali plate pa je samim tim profit bio enorman u odnosu na današnji. Nagradno pitanje ti se samo nameće. A to što imam smisla za humor ništa nam ne olakšava ekonomsku situaciju niti nekima daje za pravo da se bune iako nekoliko godina unazad redovno primaju platu pa imali preko toga i oranice oko kuće ili ne. Jedino što je logično da od trenutne vlasti zavisi koliki će odnos biti izmedju kupovne moći gradjana i cena.

p.s. ja kad bih bio na vlasti kurtoni bi se delili svaki dan a ne samo 1. decembra kad udari hladnoća...
 
Poslednja izmena:

Pa nisam otkrio rupu na saksiji već ukazao na opštepoznatu nelogičnost "u koju se ne dira".
Osnovno pravilo o zaradi glasi - "UČINI BOGATIM ONE KOJI TREBA DA TE ČINE BOGATIM"
Šta misli onaj nesrećnik od nazovi privatnika da će mu neko kupiti sa platom od 12-15.000?
Na kraće staze odličan profit ali na duže siguran katanac na firmu.
 
Pa nisam otkrio rupu na saksiji već ukazao na opštepoznatu nelogičnost "u koju se ne dira".
Osnovno pravilo o zaradi glasi - "UČINI BOGATIM ONE KOJI TREBA DA TE ČINE BOGATIM"
Šta misli onaj nesrećnik od nazovi privatnika da će mu neko kupiti sa platom od 12-15.000?
Na kraće staze odličan profit ali na duže siguran katanac na firmu.

pa takva je konstelacija .... u sve mozhe da se dira, ali u pare :mrgreen:
 
Pa nisam otkrio rupu na saksiji već ukazao na opštepoznatu nelogičnost "u koju se ne dira".
Osnovno pravilo o zaradi glasi - "UČINI BOGATIM ONE KOJI TREBA DA TE ČINE BOGATIM"
Šta misli onaj nesrećnik od nazovi privatnika da će mu neko kupiti sa platom od 12-15.000?
Na kraće staze odličan profit ali na duže siguran katanac na firmu.

pouka...
za što kraće vrijeme stvoriti ''zalihe'', nakupovati nekretnine,
sve to nepoštivanjem propisa koji uređuju poslovanje, isplaćivanjem najnižih plaća i neprijavljivanjem radnika...
i čekati mirno propast svijeta..
 

Back
Top