Trenutni feeling

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super raspoložena, ovaj moj i ja se danas lepo proveli. Otišli u restoran u kojem nas je sludeo konobar. Prvo mi je prosuo colu po mojim lepim novim pantalonama, prosuo pola, a nije dono novu tako da sam platila prosuto piće. Sto je brisao salvetama a nije dono nove tako da sam morala vaditi papirnate maramice iz tašne da brišem usta.
Posle, čekali više od pola sata da donese ebenu picu i kad smo pola sata jeli, više od pola sata čekali da nam donese račun. Mi stavili pare u onaj njiov "rokovnik" a njega jopet nema. Reko ja mužu: ajmo mi sa našim parama kad ovaj ne dolazi. Jok, nije teo ali mu je kad je ovaj došo sve skreso u brk.

Sve u svemu, umrla sam od smeha kako je konobar bio smotan.:hahaha:
 
Super raspoložena, ovaj moj i ja se danas lepo proveli. Otišli u restoran u kojem nas je sludeo konobar. Prvo mi je prosuo colu po mojim lepim novim pantalonama, prosuo pola, a nije dono novu tako da sam platila prosuto piće. Sto je brisao salvetama a nije dono nove tako da sam morala vaditi papirnate maramice iz tašne da brišem usta.
Posle, čekali više od pola sata da donese ebenu picu i kad smo pola sata jeli, više od pola sata čekali da nam donese račun. Mi stavili pare u onaj njiov "rokovnik" a njega jopet nema. Reko ja mužu: ajmo mi sa našim parama kad ovaj ne dolazi. Jok, nije teo ali mu je kad je ovaj došo sve skreso u brk.

Sve u svemu, umrla sam od smeha kako je konobar bio smotan.:hahaha:


...odlican restoran...ajd' daj ime da definitivno odem...kad dodjem...
 
Dešavanje je jedno, osećaj je drugo...znaš ono...trenutno dešavanje - pijem kafu, sedim, pušim, blabla...
Feeling - osećaj...duševno stanje...tužan, radostan, depresivan, melanholičan, razdragan...itd

Uostalom, evo neka modovi obrišu...

Joj bre Dee, znam ja razliku izmedju deshavanja i osechaja za FEEling, nego jel treba da bude tema istog tipa?
Da pishemo kako se trenutno osechamo?
Ako jeste evo:
Osecham se umorno.
A trenutno osechanje mi je: zadovoljstvo
 
...pa jes'...morala si nove pantalone kupit'...kako ces u onima sa flekama do kuce...
...a ako je probilo do donjega vesa...moralo je i to da se mijenja...
...s' obzirom da je konobar bio nespretan...mogla je koja fleka i na majcu otici...tako da je nepotrebno reci da je potrebna zamjena i tu...
 
...pa jes'...morala si nove pantalone kupit'...kako ces u onima sa flekama do kuce...
...a ako je probilo do donjega vesa...moralo je i to da se mijenja...
...s' obzirom da je konobar bio nespretan...mogla je koja fleka i na majcu otici...tako da je nepotrebno reci da je potrebna zamjena i tu...

Ma svašta sam danas nakupovala i ono što se isflekalo i ono što nije.
Ceo dan stojim pred ogledalom i govorim sebi: Madonna, kako si ti dobra riba! Svaki ti dao! :lol:
 
mada su ovakva moja zezanja neki shvatili ozbiljno

E...? :eek:
a050.gif
Nije valjda... :lol::hahaha:
 
...pa jes'...morala si nove pantalone kupit'...kako ces u onima sa flekama do kuce...
...a ako je probilo do donjega vesa...moralo je i to da se mijenja...
...s' obzirom da je konobar bio nespretan...mogla je koja fleka i na majcu otici...tako da je nepotrebno reci da je potrebna zamjena i tu...
...a, ako je probilo i donji vesh trebalo je muzz i to da promeni...:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top