Prilazenje...

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
I

iluzionista

Gost
Bas mi se danas desilo nesto sto me je pomalo nateralo na razmisljanje.

Dakle: Video sam jednu slatkicu danas u busu. Devojcica je imala minimum sminke, bila je u farmerkama i nekoj jeans jaknici. Znaci nije bila neka vestacka lepota, vec prirodno slatka.

Nisam mogao da odvojim oka od nje i stalno sam provirivao u njenom pravcu... Video sam da je i ona bacala po neki smesak u mom pravcu...

Moje razmisljanje je tada bilo u ovom pravcu: "Glupo je da je startujem u busu. Startovacu je kad izadjemo". A onda mi je palo na pamet da mozda ne silazi na mojoj stanici.

Tada sam vec promenio pricu: "Startovacu je ako sidje na mojoj stanici." i poceo sam da se neckam. Razmisljao sam da li bi trebao odem koju stanicu vise i da joj na njenoj stanici kazem sta imam i uzmem br. telefona ili bar ugovorim nesto.

Medjutim, umesto toga, usledelo je veliko razocarenje kad nije sisla na mojoj stanici, ali ja nisam imao hrabrosti da ostanem...

Sta bi ste vi radili u ovom slucaju? Da li ste nekog startovali na ovaj nacin ili je vas neko startovao?

Pitanje otvoreno i za momke i devojke.
Pricao sam vec na jednoj temi kako je mene startovala devojka...
Znaci tema ne zavisi od pola citaoca ili citateljke...
 
startovao.....pre 7 godina.....poshto sam voleo da se naslanjam na vrata, provalim da ona svaki put pogleda da li sam i ja sishao....kada se, srecom, oslobodilo mesto do nje, seo sam i upoznao se, pozvao je na zurkicu "pravim zurkicu u ned. hocesh da namidjesh"
"hocu"
na rastanku je rekla "ajde, pa se vidimo veceras"
Ja: "pa mozemo i veceras"
ona se nasmejala....i na tome se sve zavrshilo...pamtim taj start poshto je bio prvi i jedini takvog tipa...naravno nismo se videli... :?
ali slaaaaaadak je :P
 
I ja sam par puta imao slicnu situaciju ali se nikad nisam usudio da pridjem,uvek razmisljam "ma daj totalno je glupo da je startujem u busu,pomislice da sam neki kreten i sl." I ponovo da mi se desi ne verujem da bi prisao,mozda kada bi bilo manje ljudi u busu.A mislim da je to greska,da ako ti se svidi devojka treba prici,u svakom slucaju ne gubis nista a mozes da dobijes,sta i ako se ispalis svejedno je vidis sada i mozda vise nikada.
 
Jao, nemoj molim te to! U autobusu……. Pa, to je nesto najodvratnije sto moze da se desi devojci! Meni se desilo bar 5 puta. (kondukteri, putnici. Jedan putnik je cak bio Egipcanin i hteo da me vodi u Egipat) A tri puta su mi prilazili na ulici – jedan je imao jako cudan pristup… - slikao me je foto-aparatom. I rekao ‘Super izgledas (!???), da li bismo mogli da se vidimo, znas ja volim da slikam lepe stvari… Studiras? Izgledas starije, nikad ti ne bih dao 18…’
A mozda sam i ja panicarka, ko zna… NE VOLIM da je neko tako nasrtljiv. Pa, ako nam je sudjeno da se upoznamo, onda ce se to vec desiti nekako, a ne ovako! Ja to BAS smatram nasrtljivoscu… Da li sam ICIM izazvala? Ne, naravno.

Jednostavan razlog – ne znas NISTA o toj osobi. Cak i ako je simpaticna na prvi pogled, mozda je u pitanju neki kreten, ili, jos gore – psihopata (jedan je bio 10 godina stariji od mene, Hrvat, imala sam tad 15 godina. Naravno, rekao mi je, kad je cuo da volim klasicnu muziku rekao mi je ‘A, pa mozemo da se nadjemo, pozvacu te sutra, da idemo na neki koncert i da pricamo o muzici. Daj mi svoj broj’ Pazi kako je to napadno! A pre toga me je detaljno sve ispitao, rekao mi da sam slatka….. (a kaze, mislio je da imam bar 23 godine))

TO JE OSUDJENO NA PROPAST, ako je devojka normalna. Veruj mi, od kad su mi se te stvari desavale, pocela sam da izbegavam poglede ljudi na javnim mestima.
Tako nesto je moguce ako je bas sudbina u pitanju, odnosno, ako postoji neki fluid od samog pocetka, ali je to gotovo nemoguce…. Naravno, ima nas raznih….
Ja ikad ne bih mogla da se upoznam sa nekim na taj nacin…. Zaista… Reci da sam puna predsrasuda – ali mi je to zaista grozno.
 
goodday:
malo si se zanela u opisivanju sebe kao super ribice,pa nisi primetila da je prica o devojkama koje su spremne na flert :roll:
Ma nemoj! Nisam ja super ribica, to nikad nisam rekla... Prosecna - normalna.

Ali, ne verujem da iluzionista trazi neku samo onako... on cezne za ljubavlju, koliko se secam. I hoce da ima koja da ga posecuje kad bude bio u vojsci.
 
A i dosta mi je samoce. Trenutno sam toliko ocajan da bi prihvatio bilo sta. :cry:

Ali, odlucio sam da ne cekam, nego da uradim nesto povodom toga kad mi se pruzi prilika. ;)
 
iluzionista:
Snezna_kraljica:
iluzionista:
A i dosta mi je samoce. Trenutno sam toliko ocajan da bi prihvatio bilo sta. :cry:

Ali, odlucio sam da ne cekam, nego da uradim nesto povodom toga kad mi se pruzi prilika. ;)
Gledaj da se ne zeznes tako...
OCAJAN? BILO STA? Sta, izgoreo si? Eh, Jesenjine, Jesenjine... Strasno... :P

Samo se ti rugaj. :roll: ;)

7 meseci samoce... :( Mnogo je...

E ja sam te zeznuo ali tu smo,pa ne ocajavam!
 
pazi sad... kao odgovor na temu cu ti dati citat iz filma Nepristojna ponuda, kada Robert Retford prica Demu Mur dogodovstinu iz mladosti: nesto tipa :arrow:
"tada sam bio jos mlad i stidljiv... vozio sam se podzemnom na posao... kad, jednog dana, preko puta mene je sela, ja mislim najlepsa devojka koju sam u zivotu video... (pa opisuje devojku da se svi naloze...) zurio sam u nju kada nije gledala u mene... a kada me je pogledala, skretao sam pogled... i tako za vreme cele voznje... uglavnom, dosla je na red moja stanica i ja sam izasao... vrata su se zatvorila a ja sam se okrenuo da je vidim poslednji put... tada... pogledi su nam se sreli i ona mi je uputila najneverovatniji osmeh na svetu... (pa pada u bedak) -hteo sam da umrem...da rezbijem vrata...da zaustavim voz... ali voz je otisao, a ja je nikad vise nisam video... Ne prodje ni dan jedan, a da ne zazalim sto nisam drugacije postupio... :cry: "
e, ova scena je ostavila dubok trag u meni, i od tada imam drugaciji prilaz... a ti ako si pametan, izvucices slicnu pouku... :wink:
 
Snezna_kraljica:
iluzionista:
Samo se ti rugaj. :roll: ;)

7 meseci samoce... :( Mnogo je...
Eh..... Da je druga situacija, sazalila bih se ja na tako divnog i romaticnog decka.. Ne znam kako ljudi nemaju srca... :P

Samo cu zarollati svojim krupnim zelenim okicama. :roll: ;)

Nego, ako vas zanima kako to izgleda iz mog ugla:

iluzionista:
Bozicna Tuga
januar, 2004

Moj pogled luta po snegu,
polako iscekivajuci tugu i bol...
O, kako slutim to osecanje,
tu strepnju koja docekuje bozicno jutro...

Svetla grada prizivaju melanholicna secanja,
Hram Svetog save i blesteci farovi u daljini,
Ulicne svetiljke, udaljena svetla gradskih kuca,
I zavijanje pasa lutalica, lavez ocaja...
 

Back
Top