WHAT?

L

laik

Gost
Nemam rezac. Jel` to moze da se dokupi i kako se nakaci? Koje su cene i ima li toga vise vrsta i kako da napravim izbor?
Uzgred sta je zapravo opticki mis? Postoji li neka caka za ciscenje misa sa kuglicom ili mi preostaje ono grebanje noktom?
 
Prvo odvoji jedno dva-tri meseca na citanje casopia
SvetKompijutera,Digital,Pc Chip,PC press..i ostale
casopise vezane za informatiku,mozes i pratiti i razne informaticke emisije na TV-u.Ima na RTS-u uvece.
Malo se edukuj pa onda pitaj ako ti ostane neko ne odgovoreno pitanje,jer neverujem da bi te bilo kakav odgovor zadovoljio,a i cisto sumnjam da ce ti
neko odgovoriti na ovakva pitanja.
Mozda i gresim. :wink:
 
laik:
Nemam rezac. Jel` to moze da se dokupi i kako se nakaci? Koje su cene i ima li toga vise vrsta i kako da napravim izbor?
Uzgred sta je zapravo opticki mis? Postoji li neka caka za ciscenje misa sa kuglicom ili mi preostaje ono grebanje noktom?
Naravno da ce mu neko odgovoriti...
Posto je pitanje laicko, u toj formi cu i da ti odgovorim.
Naravno da moze rezac da se "dokupi", poslednji put kada sam ga uzimao (pre oko mesec dana) marka LG 52x32x52 kostala je ispod 30e. Ujedno i preporuka za njega, mislim da je odlican odnos cene i kvaliteta...
Da ne ulazim u to kako opticki mis funkcionise, verovatno i sam znas da on nema kuglicu...ujedno ti je to odgovor na pitanje da li postoji neki nacin za ciscenje kuglicnog misa. Preporucujem ti kao jeftiniju varijantu logitech optical-oko 10e
ako imas malo vise para preporuka za neki logitech iz mx serije (mx300, mx310, mx500, mx700...), mnogo su kvalitetni. Medju njima nema neke sustinske razlike sem u dizajnu i ceni...
 
Ronik:
laik:
Nemam rezac. Jel` to moze da se dokupi i kako se nakaci? Koje su cene i ima li toga vise vrsta i kako da napravim izbor?
Uzgred sta je zapravo opticki mis? Postoji li neka caka za ciscenje misa sa kuglicom ili mi preostaje ono grebanje noktom?
Naravno da ce mu neko odgovoriti...
Posto je pitanje laicko, u toj formi cu i da ti odgovorim.
Naravno da moze rezac da se "dokupi", poslednji put kada sam ga uzimao (pre oko mesec dana) marka LG 52x32x52 kostala je ispod 30e. Ujedno i preporuka za njega, mislim da je odlican odnos cene i kvaliteta...
Da ne ulazim u to kako opticki mis funkcionise, verovatno i sam znas da on nema kuglicu...ujedno ti je to odgovor na pitanje da li postoji neki nacin za ciscenje kuglicnog misa. Preporucujem ti kao jeftiniju varijantu logitech optical-oko 10e
ako imas malo vise para preporuka za neki logitech iz mx serije (mx300, mx310, mx500, mx700...), mnogo su kvalitetni. Medju njima nema neke sustinske razlike sem u dizajnu i ceni...


Hvala najlepse i drago mi je sto forum ne posecuju samo prepotentne osobe.
 
Leka:
Prvo odvoji jedno dva-tri meseca na citanje casopia
SvetKompijutera,Digital,Pc Chip,PC press..i ostale
casopise vezane za informatiku,mozes i pratiti i razne informaticke emisije na TV-u.Ima na RTS-u uvece.
Malo se edukuj pa onda pitaj ako ti ostane neko ne odgovoreno pitanje,jer neverujem da bi te bilo kakav odgovor zadovoljio,a i cisto sumnjam da ce ti
neko odgovoriti na ovakva pitanja.
Mozda i gresim. :wink:
Spusti se na zemlju covece. Forum i postoji da bi se ljudi informisali. Zasto mislis da neko treba da cita 2-3 meseca casopise i sl. da bi saznao nesto o rezacima i zar mislis da bi neko ko je laik najlakse tako nesto naucio. Dok si sve ono napisao mogao si lepo i da odgovoris na pitanje. Mnogo bi lepsi utisak ostavio.
 
Forum postoji da bi se ljudi informisali i razmenjivali informacije,a ne da bi se svakom "novajliji"
pojedinacno objasnjavali njegovi problemi.Prethodni savet nisam mislio sarkasticno nego
krajnje dobronomerno,nemoj slucajno da mislis da se pravdam,jer u casopisima imas stalne
testove i uporedjivanja novih i starih hardova,rezaca,stampaca,cena...itd.I tu ces najlakse
saznati sta te zanima,takodje i clanci su veoma opsirni i idu do najsitnijih detalja.Imas i
slike pa ako nemas prilike da sve to "dezis u rukama" mozes i da vidis.
Na 90% pitanja koje se postave vec je dat odgovor u proslosti i retko ko ce ponovo sve to kucati,pa
potrazi po arhivi.

Shvati da na forumu ljudi nisu PLACENI da daju odgovore,sto svi apriori misle.
 

Back
Top