Jos malo o razlici u godinama

F

Feba

Gost
Ne bih da gusim mnogo ovom temom,ali imam jedno pitanje koje me zaista proganja i namenjeno je iskljucivo muskarcima.Zaljubljena sam u coveka 13 godina starijeg od sebe(imam 18),on nije ozenjen,nema devojku i nikako nije obican za svoje godine.Vidjam ga stalno i ne znam da li cu moci uskoro da se iskuliram u njegovom prisustvu.Da li mogu da ocekujem da se nesto izmedju nas desi,obzirom na razliku u godinama?????On nije tip koji juri klinke,cak sta vise jako dugo nema devojku.
 
ja se na tvom mestu ne bih zanosila previse...razlika od 13 godina nije mala stvar, ako se uzme u obzir da ti imas tek 18, sto ce reci, nisi jos formirana licnost, tvoji stavovi se tek izgradjuju i tako dalje. doticni je verovatno dosta zreliji, a ako je pritom i fakultetski obrazovan, onda je i intelektualno ispred tebe. ukratko-fizicki se mozda i uklopite, ali za neki dublji mentalni spoj su slabe sanse!
pozdrav
 
snezna kraljice, moram da iskoristim priliku da kazem da ti se divim! ne samo zbog ovog poslednjeg odgovora, nego mi se uopste mnogo dopada nacin na koji razmisljas i izrazavas se! kako si uspela da tako razvijes svoju licnost i stavove? predpostavljam da puno citas; da li je u tome stvar? plizzz, daj neki savet nama, mladjima, kako da poradimo na sebi!
 
julia:
snezna kraljice, moram da iskoristim priliku da kazem da ti se divim! ne samo zbog ovog poslednjeg odgovora, nego mi se uopste mnogo dopada nacin na koji razmisljas i izrazavas se! kako si uspela da tako razvijes svoju licnost i stavove? predpostavljam da puno citas; da li je u tome stvar? plizzz, daj neki savet nama, mladjima, kako da poradimo na sebi!
Ej, nemoj molim te! Anakin ako se pojavi ovde, ima da bude sigurna da sam ja ovo sama sebi napisala!! Nisam stvarno!!!
A ti me zezas? :P
Ako hoces sa mnom da se dopisujes, javi mi se na private, uvek volim da pricam sa novim ljudima.....
 
ma ne zezam te-svasta! ozbiljno mi se dopada kako razmisljas i obrazlazes svoje stavove na razlicite teme! ja imam 17 godina, i nekako mi se cini da jos nemam formirano misljenje o svemu, ali zato puno citam, skupljam informacije sa raznih strana... :) vazi, sutra se registrujem, pa mozemo da caskamo na private!
 
julia:
ma ne zezam te-svasta! ozbiljno mi se dopada kako razmisljas i obrazlazes svoje stavove na razlicite teme! ja imam 17 godina, i nekako mi se cini da jos nemam formirano misljenje o svemu, ali zato puno citam, skupljam informacije sa raznih strana... :) vazi, sutra se registrujem, pa mozemo da caskamo na private!
Vazi, ali... Goodday je malopre rekao da nije dobro imati previse izgradjene stavove... Bolje da ne uticem lose na tebe...:)

Nego, vratite se na temu, da nas moderatori ne opominju...
 
Jeste, jeste, imas pravo- evo, vracam se na temu. Pa nista, u tim godinama (a verovatno i kasnije) je razlika od 13 godina, ipak mnogo velika! Jednostavno, nemate ista interesovanja i ciljeve. Moguce je da ostvarite neku prolaznu vezu/avanturu, vise od toga cisto sumnjam.
 
Moj brat je ozenjen zenom koja je 13 godina starija od njega.Ona iz prvog braka ima dvoje sada vec punoletne dece.Zajednicku nemaju.Ali ih i nezele.Moj brat je srecan sa njom .Voli je i zadovoljan je zivotom pored nje.Iako ona sada ima 48 god a on 35 iako po izgledu generacijski i u svakom pogledu nepripadaju po mojoj logici jedno drugom.Oni se vole i srecni su.U braku su 12 god.
Zelim reci da je normalno da stariji muskarac bude ozenjen mladjom zenom.Mada kao sto moj primer pokazuje cak i druge kombinacije opstaju.I da netreba brinuti o godinama ako vas vezuju sve druge stvari.
 
Feba:
Ne bih da gusim mnogo ovom temom,ali imam jedno pitanje koje me zaista proganja i namenjeno je iskljucivo muskarcima.Zaljubljena sam u coveka 13 godina starijeg od sebe(imam 18),on nije ozenjen,nema devojku i nikako nije obican za svoje godine.Vidjam ga stalno i ne znam da li cu moci uskoro da se iskuliram u njegovom prisustvu.Da li mogu da ocekujem da se nesto izmedju nas desi,obzirom na razliku u godinama?????On nije tip koji juri klinke,cak sta vise jako dugo nema devojku.
Ajoooj...Ja sam malo starija od tebe i do pre mesec dana bila sam u istoj situaciji...cak je i razlika u godinama ista...
Ne znam sta da ti kazem...Jedan od razloga sto smo se razisli bila je ta razlika (bili smo zajedno 3 mes.)... Ali,postojali su jos neki razlozi koji su mnoogo bitniji...Tako da ne znam da li je to moglo da opstane uprkos godinama...Inace,lepo smo se slagali i prilicno dobro funkcionisali..Ali,opet...prilicno individualna stvar... :? Stvarno ne znam sta da ti kazem... :?
 
Nemora da znaci.
Moj prvi decko je bio stariji od mene 12 god.
Tada sam imala 18 godinica,bas kao ti..
Bio je divan,razuman,nezan...
Nikada mi nije prebacivao razliku u god i to da je on ''prosao sito i reseto'' a ja mlada pa treba da me poduci zivotu..
Bili smo zajedno god ipo dana i uvek se setim njega sa setom i ljubavlju,iako sam raskinula ja..
E sad,povod je bio taj,sto sam bila premlada...
ON-je zeleo ozbiljnu vezu sa zavrsnicom braka.
Nisam bila spremna na to.
''Mladost'' te vuce,da probas sve cari izazova i zivota..
Tako sam prekinula..
Tesko je podneo,zaljubio se..
Prijala mu je moja iskrena,prva,cista ljubav..
Proslo je od tada 8 god i uvek kad pomislim na njega,ceznja se javlja..
Uh' volela bih sada samo da popricam sa njim 5 min..samo to :roll:
Sta reci sada?
Ako mislis,da je on onaj pravi,opusti se i ne razmisljaj o godinama.
Pa' koliko traje-neka traje..
Mozda ste sudjeni jedno drugom
 
SESTRO, TA RAZLIKA JE NISTA! JA IMAM ISTO KAO I TI 18 GOD A U TAJNOJ VEZI SAM SA COVEKOM OD 37 GOD. LEPO NAM JE, VIDJAMO SE CESTO ON JE VRLO PAZLJIV. TVOJA VEZA S TIM DECKOM MOZDA BI I IMALA BUDUCNOST, ALI MOJA ZNAM DA NEMA, JEDNOSTAVNO DOK TRAJE TRAJE, A KAD MI DODJE VREME ZA UDAJU NACI CU NEKOG SVOJIH GODINA..........MIKI MOZE DA MI ONDA BUDE SAMO LJUBAVNIK...... :lol:

ZATO SAQMO NAPRED!!!!
 
A ti si sada Mikiju svalerka? sestro!
E ova deca dojadise,misle da je sva zivotna mudrost rasiriti noge,prostacki govoriti i biti cool riba.Imas ti dete jos da rastes i shvatis sta je zivot(Miki to ocito odlicno zna i koristi situaciju :wink: )
 
Pricajte vi sta hocete ali to je previse. Njemu je vreme za zenidbu, bre! Zamislite situaciju: smuvaju se oni, zaljube do usiju jedno u drugo, bude im mnogo lepo, ona zatrudni i sta onda??? Da se uda? Pa zar nije premlada za tako nesto?! Mada, nije na meni da komentarisem. Ne znam ni nju ni njega. Mozda su takve osobe da bi odgovarali jedno drugom i ceo zivot proveli u ljubavi i slozi. Mozda....
Covek ne zna dok ne proba...
Samo pametno.
 
moj je od mene stariji 16 godina, ljudi na ulici na s cudno gledaju
ja imam 23 0n 39
volimo se ali on mnogo zvoca, sav se uziveo u ulogu vaspitaca, daje mi gomilu saveta, "kazni" me po potrebi...to me malo nervira...ali ok je covek, moze svasta da se nauci od njega...a nikad se ne bih udala za njega...samo zamisljam na sta ce on liciti kad ja dodjem u njegove godine, bice fosil...ma pali
 

Back
Top