Zasto danas devojke glume da im nije stalo do ljubavi..?

dosta ljudi se danas ponasha tako.....
ja mislim da je u pitanju period adaptacije na novo drushtveno uredjenje...koje je u povoju....da ce se kasnije vrednosti iskristalisati...ali opet nece biti nikada iste.....shto je dobro.....ja sam uvek za promene....za kretanje
tekodje mislim da ne pravish fundamentalne razlike izmedju zaljubljenosti i ljubavi....gde se ljubav uklapa u socijalne kodove unapredjujuci ih, u shirem smislu nearavno, dok je zaljubljenost puka reakcija na prirodne nagone i ima iskljucivo sexualnu podsvest...te se moze okarakterisati kao drushtveno nepodobna....u uzem smislu naravno :roll:
 
Vidim da ste se bas raspricali ali pobegli ste od teme...
Sinoc dok ste vi tako razglabali i delili jedni drugima skrivene komplimente dosao sam do zakljucka...a vi me ispravite ako gresim.
Da devojke u sustini zele ljubav ali iz nekog razloga se boje da tu ljubav mi , kako nas cesto zovu, "SVINJE" to ne iskoristimo. Da u njima vidimo samo seksualni objekat i nista vise. Slazem se da ima i takvih muskaraca, necu da osporavam to, ali isto tako znam da ima mnogo vise onih koji bi devojkama pruzili sve sto mogu. Ali isto tako znam da kad devojka uvidi da je decko voli, postaje joj dosadno to, trazi nesto novo... A decko moze samo da ostane onda na peronu ljubavi i pevusi Vladu Georgieva... ili da je stalno iznenadjuje...
Sto se tice iskazivanja ljubavi...nisam ja protiv varijante cestog ponavljanja reci "volim te", " nedostajes mi" , " ne mogu bez tebe" i slicno, ali sam ipak da se ta ljubav pokaze, da ja vidim u ocima da je njoj stalo do mene...u poljubcu u zagrljaju...oseti se to. Ja prvi bi za devojku koju volim sve ucinio...bas sve, da mi zatrazi bilo sta. Ali nisam ni ja pao sa Marsa, to tek kad vidim da u njoj raste ljubav prema meni...ne od samog pocetka...
 
goodday:
prolazeci kroz stadijume svinje i shonje.....mushkarac sazreva.....iznivelishe svoju licnost i potrebe....na kraju sve legne na svoje mesto.....
zato ona stara igra "vruce-hladno" uvek i svuda prolazi....to me podseca na onaj lebdeci voz koji se krece po magnetima suprotnih polova...pa da :idea:

G.D. sta si to citao nocas? :mrgreen: Danas samo neke mudre reci pricas, kao da prosto isijavaju iz tebe. :lol:
 
iluzionista:
goodday:
prolazeci kroz stadijume svinje i shonje.....mushkarac sazreva.....iznivelishe svoju licnost i potrebe....na kraju sve legne na svoje mesto.....
zato ona stara igra "vruce-hladno" uvek i svuda prolazi....to me podseca na onaj lebdeci voz koji se krece po magnetima suprotnih polova...pa da :idea:

G.D. sta si to citao nocas? :mrgreen: Danas samo neke mudre reci pricas, kao da prosto isijavaju iz tebe. :lol:
pa da....danas je utorak.....znaci da je ponedeljak proshao a da sreda predstoji :roll:
toplo-hladno :lol: :lol:
 
Boban_bgd:
Mene interesuje zasto danasnje devojke kad god se pomene ljubav one odmahuju glavom i prave se da je to nesto seljacki...da nije "IN".
Ali kad se zaljube onda cmizdre i kukaju za starim momcima...zasto od samog pocetka beze od jedne lepe, romanticne veze...nego kad izgube nekog, do koga im je stalo, onda tek govore iz duse...

To im je izgovor,NE MOGU DA NADJU DECKA !!!! :wink:
 

Back
Top