varanje, ceprkanje po mobilnom :) malo misto veliko misto

alal

Iskusan
Poruka
6.613
po ko zna koji put imamo varijaciju na temu da'l je vara ili ne, kako proveriti, da li je ok citati tudje mejlove, poruke, spijunrati zenu na krstarici i sl...

mene zanima koliko se stvarno vara? sta mislite? jel' stvarno toliko cesta pojava?

svi smo culi za statistiku da svako 3-4-5 dete odgaja otac koji mu nije bioloski. ja u svom okruzenju ne znam za puno (cak sta vise za 1 slucaj znam pouzdano) prevara-bg, dok od poznanice iz manjeg mesta X (:mrgreen:) cujem da tamo nema ozenjenog-udate koji pre ili kasnije ne nadje ljubavnicu, ljubavnika... i pricam sa verovali ili ne svekrvom :lol: koja je iz okoline tog manjeg mesta, da li je to stvarno tako, da li je tako svuda, samo sto se u vecim gradovima manje zna i lakse prikriva? :eek: :???: ona tvrdi da je svuda tako... i sad ja trazim prave informacije na jedinom legitimnom mestu:mrgreen:

imate li neku statistiku? koliko vasih prijatelja/poznanika (naravno da se podrazumeva da Vi ne varate:mrgreen:) vara svoju zenu/muza/decka/devojku/............../,...........
 
Ovo ce se, I guess, pretvoriti u jos jednu temu gde ce se pljuvati oni koji varaju, sooner or later.
Sa zanimanjem cu pratiti.
Ne znam nikoga ko vara.
To ne postoji.
Rec je o urbanoj legendi

znala sam svekrva me laze :lol:

ma nije pljuvacka tema ja sam iskreno radoznala i zainteresovana za proucavanje pojave. ajde sad iskreno, koliko tvojih ortaca vara zenice i obratno:P
 
A bre Alal gde izvuce ovu statistiku za decu?
Pa naravno da se vara
i znam ljude iz mog okruzenja (pouzdano)
a slusam i price...
i mogu ti reci da su mi takve price postale uobicajne
i to me plasi...
(gore sam navela jedan primer koji mi je odmah pao na pamet
a onda su mi jedan za drugim poceli da padaju na pamet i ostali pa sam obrisala post)
 
Poslednja izmena:
po ko zna koji put imamo varijaciju na temu da'l je vara ili ne, kako proveriti, da li je ok citati tudje mejlove, poruke, spijunrati zenu na krstarici i sl...

mene zanima koliko se stvarno vara? sta mislite? jel' stvarno toliko cesta pojava?

svi smo culi za statistiku da svako 3-4-5 dete odgaja otac koji mu nije bioloski. ja u svom okruzenju ne znam za puno (cak sta vise za 1 slucaj znam pouzdano) prevara-bg, dok od poznanice iz manjeg mesta X (:mrgreen:) cujem da tamo nema ozenjenog-udate koji pre ili kasnije ne nadje ljubavnicu, ljubavnika... i pricam sa verovali ili ne svekrvom :lol: koja je iz okoline tog manjeg mesta, da li je to stvarno tako, da li je tako svuda, samo sto se u vecim gradovima manje zna i lakse prikriva? :eek: :???: ona tvrdi da je svuda tako... i sad ja trazim prave informacije na jedinom legitimnom mestu:mrgreen:

imate li neku statistiku? koliko vasih prijatelja/poznanika (naravno da se podrazumeva da Vi ne varate:mrgreen:) vara svoju zenu/muza/decka/devojku/............../,...........

He he he..a ja sam na najboljem putu da prevarim samu sebe..:lol:..
Pazi sada..nesto preteramo ne znam za prevare..mislim na prave prevare ne one kresacke..kao kokoska ili petao koja se strese i nastavi dalje..a svi kazu da je toga bilo ..ima i bice..moja prijateljica je jedno vreme varala svoga decka..htela sam da je ubijem ..iz razloga sto sam znala da je to veza bez veze.i da ce je na kraju kostati kao sto i jeste...bio je mladji od nje i sve se svelo na kres semu od par meseci..posle nam je trebalo prilicno da je vratimo u normalu..toliko se emotivno potrosila..Koliko se prevara moze sakriti..mada nisam za priznavanje prevare..jer ako se prevari sa namerom da se ne prekida brak ili vezu ..onda .je priznavanje prevare besmisao..jer time se povredjuje onaj ko se vara a to povlaci za sobom gomilu stvari od gubitka poverenja i slicno.
 
mene zanima koliko se stvarno vara? sta mislite? jel' stvarno toliko cesta pojava?

To je i mene uvek interesovalo :) I ispostavilo se da sam nevidjeno naivna... i da ne razumem svoje prijatelje i prijateljice, tj. da nemam ni pojma sa kim se druzim, u stvari :lol: Mislim, samo blizak prijatelj ce da ti se poveri sa takvim stvarima... i moja statistika je: fifti-fifti :eek:
 
moja statistika je 75%
od 4 drugarice s kojima se najvise druzim 3 su prevarile vec ili trenutno varaju
ova cetvrta nece da prizna :mrgreen:
zanimljivo je sto mm kaze da njegovi drugari su svi verni u vezama(pricam ovde samo o drugarima i drugaricama pojedinacno jer mislim da ovi koji su zajednicni ne bi priznali u zivotu) a sad...pa i ja to isto njemu kazem,mislim ne bih mu nikad rekla da neka moja drugarica ima svalera
 
po ko zna koji put imamo varijaciju na temu da'l je vara ili ne, kako proveriti, da li je ok citati tudje mejlove, poruke, spijunrati zenu na krstarici i sl...

mene zanima koliko se stvarno vara? sta mislite? jel' stvarno toliko cesta pojava?

svi smo culi za statistiku da svako 3-4-5 dete odgaja otac koji mu nije bioloski. ja u svom okruzenju ne znam za puno (cak sta vise za 1 slucaj znam pouzdano) prevara-bg, dok od poznanice iz manjeg mesta X (:mrgreen:) cujem da tamo nema ozenjenog-udate koji pre ili kasnije ne nadje ljubavnicu, ljubavnika... i pricam sa verovali ili ne svekrvom :lol: koja je iz okoline tog manjeg mesta, da li je to stvarno tako, da li je tako svuda, samo sto se u vecim gradovima manje zna i lakse prikriva? :eek: :???: ona tvrdi da je svuda tako... i sad ja trazim prave informacije na jedinom legitimnom mestu:mrgreen:

imate li neku statistiku? koliko vasih prijatelja/poznanika (naravno da se podrazumeva da Vi ne varate:mrgreen:) vara svoju zenu/muza/decka/devojku/............../,...........
Nikad nikom nisam bila verna dok nisam upoznala svog muza. Ako nekog decka nisam prevarila bio je u pitanju nedostatak interesovanja, a ne zelja da se bude veran.

Meni je to sto sam se udala znacio zvanicni i nezvanicni goodbye muskarcima i zaista se osecam neprijatno ako neko pokusa da flertuje sa mnom, a bilo je toga u Srbiji... setam malo dete za rucicu, ali to ljude uopste ne zaustavlja.
 
I ja znam bas za puno slucajeva. Ima jedan opsesivni koji toliko vara zenu sa svima redom da je nemoguce da ona ne zna (a jako je ljubomoran kad mu se zeni neko samo obrati :confused:) i mora sve da prepricava u detalje.
Mislim da je svako od ljudi ko mene bar jednom prevarilo ali moram reci da prednjace muskarci (ili se ja druzim sa vise muskaraca nego zena). Zene za koje znam da su prevarile muzeve/decka se obicno zaustave na jednom izletu, dok muskarci posle tog jednog kao da dobiju krila.
Ja muza nisam prevarila ali momke jesam, vise puta. :D I cudna pojava da i kad sam priznala i kad su me uvatili, uvek mi je bilo oprosteno :eek:. Nije mi jasno ni sad kako neko preko toga moze da predje, pogotovo sto cesto nisam htela da mi neko oprosti i htela sam da bude kraj. Onda sam shvatila da se moze mnogo vise nego sto se misli i da je bolje biti iskren pa sam dva-tri puta imala po dva decka u isto vreme i znali su obojica. :D Lepo sam rekla da mi je do zaj.ebancije i da necu da se sad odlucujem za jednog kad mi je ovako najlepse. :lol: Naravno da su te varijante brzo pucale jer je to ipak cista utopija (muski harem :D Ko pokusa sad da baci kamen na mene, neka prvo proba pa nek se posle ljuti na sirenje nemorala po forumu).
Nisam nikad imala devojku ali jesam biseksualnog decka.
I tako. Sad mogu na miru dumrem. :mrgreen:
I mogu na miru da se zablenem u zgodnog tipa i da se ne pitam je l nesto nisam probala.
 
I ja znam bas za puno slucajeva. Ima jedan opsesivni koji toliko vara zenu sa svima redom da je nemoguce da ona ne zna (a jako je ljubomoran kad mu se zeni neko samo obrati :confused:) i mora sve da prepricava u detalje.
Mislim da je svako od ljudi ko mene bar jednom prevarilo ali moram reci da prednjace muskarci (ili se ja druzim sa vise muskaraca nego zena). Zene za koje znam da su prevarile muzeve/decka se obicno zaustave na jednom izletu, dok muskarci posle tog jednog kao da dobiju krila.
Ja muza nisam prevarila ali momke jesam, vise puta. :D I cudna pojava da i kad sam priznala i kad su me uvatili, uvek mi je bilo oprosteno :eek:. Nije mi jasno ni sad kako neko preko toga moze da predje, pogotovo sto cesto nisam htela da mi neko oprosti i htela sam da bude kraj. Onda sam shvatila da se moze mnogo vise nego sto se misli i da je bolje biti iskren pa sam dva-tri puta imala po dva decka u isto vreme i znali su obojica. :D Lepo sam rekla da mi je do zaj.ebancije i da necu da se sad odlucujem za jednog kad mi je ovako najlepse. :lol: Naravno da su te varijante brzo pucale jer je to ipak cista utopija (muski harem :D Ko pokusa sad da baci kamen na mene, neka prvo proba pa nek se posle ljuti na sirenje nemorala po forumu).
Nisam nikad imala devojku ali jesam biseksualnog decka.
I tako. Sad mogu na miru dumrem. :mrgreen:
I mogu na miru da se zablenem u zgodnog tipa i da se ne pitam je l nesto nisam probala.

:lol: onom podvucenom recenicom bi trebalo da zapocnes svoje erotske memoare :) A u ovoj poslednjoj se prepoznajem.
 
:lol:
Kad smo kod prevare, da li izlazite ponekad same i muzevi vam isto tako?

Ovde je sad 6:20 ujutro, rastala sam se sa muzem u 1 ujutro u gradu, dosla kuci da se onesvestim a on je i dalje u gradu. Ja sam tamo od ujutru, nasli smo se u 8, jeli, slusali muziku, napili se i ja to vise nisam mogla da pratim a trebalo je posle svega da idemo da se nadjemo sa njegovim drustvom (u 2 ujutro, u pi.zdi materini i uzasno bucnom klubu).
Sto je najsmesnije, uopste mi nije problem sto je ostao nego sto se sad osecam ko dete kome su oteli lizalicu :D sto sam propustila zabavu.
Nekog stizu godine :mrgreen:.
 

Back
Top