Da li cure sa malim sisama zasluzuju vise od jednog seksa?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li bi curu koja super izgleda, ali ima premale sise trebalo istorbati jos jednom da ne pomisli da ste je zbog toga ostavili?

***. izgleda da si u zabludi. Ne ostavljaju svi lepe cure sa malim sisama, neki ih cak i redovno ebu. Recimo jedna cura je lespa u globalu od jedne moje bivse cure koja je imala vece sise od nje.

Sta vise, ne jeebuu svi lepe cure.

Ja sam inace muskarcina pa uvek kazem zenama zasto ih ostavljam (ako ja ostavim njih). Nisam kukavica pa da to krijem.
 
***. izgleda da si u zabludi. Ne ostavljaju svi lepe cure sa malim sisama, neki ih cak i redovno ebu. Recimo jedna cura je lespa u globalu od jedne moje bivse cure koja je imala vece sise od nje.

Sta vise, ne jeebuu svi lepe cure.

Ja sam inace muskarcina pa uvek kazem zenama zasto ih ostavljam (ako ja ostavim njih). Nisam kukavica pa da to krijem.


Ma ne radi se tu o meni.

Nego da bas je prava muskarcina kad kaze zeni da je ostavlja zbog malih sisa, samo zato da bi bio iskren.:hahaha:
 
Isto je, jer i jedno i drugo trpe.

Cak sam citao da muskarac ka torba zenu sa malim sisama dozivi neku vrstu terora, naravno ne svi muskarci. Ja bi sebe npr. mogao naviti da ne mislim o njenim sisama nego o sisama neke druge zene, kad bi mi se tako nesto desilo.

Male sisice mnogi vole, i to je stvar ukusa....a sicanu kiticu voli jedino njen vlasnik.......tako da nivo boli koju trpe nikako nije ista:D'
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top