Znojava kupusarka

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da li imate na poslu kupusarke koje smrde na znoj?

Kod mene ima dve, sredjene, kao ciste, sve pet, medjutim malo malo pa smrdi ispod pazuha. Sreca pa nisam u stalnom kontaktu pa mi to i ne smeta toliko.

Nego nije mi jasno zasto kod nas ima tako puno kupusarki koje izgledaju uredno, frizura, rekao bi i da je ves na njima cist - mada ko zna. Pa me zanima kakva je to vrsta prljavih zena koje ne peru znoj, ali sredjuju kosu, nokte itd? Izgleda da je to kod nas bas rasprostranjeno.

Sa kojim pravom takve zene se zele udati?
 
Da li imate na poslu kupusarke koje smrde na znoj?

Kod mene ima dve, sredjene, kao ciste, sve pet, medjutim malo malo pa smrdi ispod pazuha. Sreca pa nisam u stalnom kontaktu pa mi to i ne smeta toliko.

Nego nije mi jasno zasto kod nas ima tako puno kupusarki koje izgledaju uredno, frizura, rekao bi i da je ves na njima cist - mada ko zna. Pa me zanima kakva je to vrsta prljavih zena koje ne peru znoj, ali sredjuju kosu, nokte itd? Izgleda da je to kod nas bas rasprostranjeno.

Sa kojim pravom takve zene se zele udati?

Poklonjenoj torbi ne gleda se pod pazuh.
 
Da li imate na poslu kupusarke koje smrde na znoj?

Kod mene ima dve, sredjene, kao ciste, sve pet, medjutim malo malo pa smrdi ispod pazuha. Sreca pa nisam u stalnom kontaktu pa mi to i ne smeta toliko.

Nego nije mi jasno zasto kod nas ima tako puno kupusarki koje izgledaju uredno, frizura, rekao bi i da je ves na njima cist - mada ko zna. Pa me zanima kakva je to vrsta prljavih zena koje ne peru znoj, ali sredjuju kosu, nokte itd? Izgleda da je to kod nas bas rasprostranjeno.

sa kojim pravom takve zene se zele udati?

pa zar ne postoje takvi muskarci??? svi mi zelimo nesto, ostvarljivo ili ne...ali ipak zelimo
 
Da li imate na poslu kupusarke koje smrde na znoj?

Kod mene ima dve, sredjene, kao ciste, sve pet, medjutim malo malo pa smrdi ispod pazuha. Sreca pa nisam u stalnom kontaktu pa mi to i ne smeta toliko.

Nego nije mi jasno zasto kod nas ima tako puno kupusarki koje izgledaju uredno, frizura, rekao bi i da je ves na njima cist - mada ko zna. Pa me zanima kakva je to vrsta prljavih zena koje ne peru znoj, ali sredjuju kosu, nokte itd? Izgleda da je to kod nas bas rasprostranjeno.

Sa kojim pravom takve zene se zele udati?

jao ja sam znala jednu.. nokti,frizura,make -up,firmirana gardaroba....bila mi klijentkinja.a kad skine majicu da se raskomoti za tretman..ocu dusu svoju da ispustim...a dva sata prije nego dodje molim boga samo da ne odluci da se izuje...jer sam jednom imala da kolabiram..
 
mozhda zhene misle da te navataju na feromone, pa netje da se zapiru jerbo se tako jache chuju..imao sam tu nesretju da u nekoj shkolici-kursu u shvabiji sedim blizu nekog indusa kome je to bio deo taktike za muvanje riba..
 
Uf, jednom moj drug kad mi je pričao, hteo sam da umrem od smeha ....

Kaže ovako. Izašao on u grad, tu neke ribe, sve ovo ono fensi, namontirane, sredjene, ma lutkice...

I tu on i ortak pridju, kao razgovor ide, i jedna počinje da djuska, kao nešto igra, poče da uvija oko njega, i kaže kad je digla ruke gore, i kao uvija tu nešto, a on umalo da poče da povraća .... kaže: kad je to zasmrdelo, pa to je nešto neverovatno. Ali, nije kraj. On je takav, malo lud, i ni pet ni šest, kaže (a ovaj drugi mi to posle i potvrdio) marš bre, stoko štrokava, idi operi se, smrdljušo nikakva i okrene se i ode, a ova pocrvenela, ono pola ljudi u njih gledalo .... Smejao sam se do suza ...
 
Koliko debilnih tema ce se jos otvoriti po Wishauptovom shablonu???

Mene ovo izludjuje, :evil: :D :evil: , jer sve sto je spolja necisto, upadnes pod tus, sve ode sa vodom...
Lako je se ocisiti spolja, to je najmanji problem...
Ali sta se ne resava ono iznutra? To je sto treba ocistiti, sve negativne emocije.....

Ko se ocisti od negativnih emocije (a tu spadaju, zavist, ljubomora, ljutnja, agresija.. itd) onda taj ima pravo da spomene
i ovo drugo.. inace, je to objektivno/subjektivo - globalno licemerstvo.

sinnke:
Sa kojim pravom takve zene se zele udati?

Svojim prirdnim pravom!

Meni je odvratno kada se nekog vredja da je necist, i kada se ponizava, ismejava nekog zbog toga.
A ne nekakav miris tela, kakav god bio... jer to se moze za par minuta promeniti.

A nanesena uvreda ostaje urezana kao bolna emocije..
 
Uf, jednom moj drug kad mi je pričao, hteo sam da umrem od smeha ....

Kaže ovako. Izašao on u grad, tu neke ribe, sve ovo ono fensi, namontirane, sredjene, ma lutkice...

I tu on i ortak pridju, kao razgovor ide, i jedna počinje da djuska, kao nešto igra, poče da uvija oko njega, i kaže kad je digla ruke gore, i kao uvija tu nešto, a on umalo da poče da povraća .... kaže: kad je to zasmrdelo, pa to je nešto neverovatno. Ali, nije kraj. On je takav, malo lud, i ni pet ni šest, kaže (a ovaj drugi mi to posle i potvrdio) marš bre, stoko štrokava, idi operi se, smrdljušo nikakva i okrene se i ode, a ova pocrvenela, ono pola ljudi u njih gledalo .... Smejao sam se do suza ...

pa i u njihovom je interesu da im neko kaze
mozda ne bas da ih ismije ali nekima i to treba, posto ne vjeruju i uvrjede se ako im kazes
a nemas gdje dalje od njih u autobusu :confused:

creepy
 
Koliko debilnih tema ce se jos otvoriti po Wishauptovom shablonu???

Mene ovo izludjuje, :evil: :D :evil: , jer sve sto je spolja necisto, upadnes pod tus, sve ode sa vodom...
Lako je se ocisiti spolja, to je najmanji problem...
Ali sta se ne resava ono iznutra? To je sto treba ocistiti, sve negativne emocije.....

Ko se ocisti od negativnih emocije (a tu spadaju, zavist, ljubomora, ljutnja, agresija.. itd) onda taj ima pravo da spomene
i ovo drugo.. inace, je to objektivno/subjektivo - globalno licemerstvo.



Svojim prirdnim pravom!

Meni je odvratno kada se nekog vredja da je necist, i kada se ponizava, ismejava nekog zbog toga.
A ne nekakav miris tela, kakav god bio... jer to se moze za par minuta promeniti.

A nanesena uvreda ostaje urezana kao bolna emocije..

Ma sto se upinjes da das korektan i normalna odgovor... ovo su ti ipak samo Sinketove retard teme... :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top