rammstein

Evo malog obavestenjca: trenutno se vode pregovori sa covekom koji bi sponzorisao rammstein-ov koncert u BG-u pa ako covek kaze da eto ti njih kod nas sledece godine!

P.S. samo nemojte da sirite pricu :lol: :shock:
 
ja sam cula da gostuju sad za nedelju, dve...saslusala sam neke pesme i odgledala par spotova i ni malo mi se ne dopada. na njegov koncert bih jedino mogla da idem X komirana...

svaka cast vama koji mozete da slusate manson-a i sve te slicne grupe..
 
rammstein je slozenica
sastoji se od dve reci
ramm - sto na nemackom znaci ram (ili ovan) za razbijanje vrata
stein - kamen
znaci kameni ovan
ime grupe nema veze sa vojnom bazom Rammstein, ali se na tu bazu odnosi njihova istoimena pesma Rammstein
 
infidel:
rammstein je slozenica
sastoji se od dve reci
ramm - sto na nemackom znaci ram (ili ovan) za razbijanje vrata
stein - kamen
znaci kameni ovan
ime grupe nema veze sa vojnom bazom Rammstein, ali se na tu bazu odnosi njihova istoimena pesma Rammstein

Kada nesto ne znas onda nemoj ni da lupas uostalom idi na njihov sajt pa se informisi (barem je do tih informacija lako doci!!!)
 
ljudi, 'ajde nekako da "izlobiramo" da se na sledecem EXITu (posto mislim da su male sanse da ih dovuku ovde solo...) pojavi Rammstein...

jel' zna neko kako to moze da se izvede???
 
Ja ne slušam Rammstein, ali sam se malo zaintrigirao kad sam počeo da ga srećem po ruskim mp3 i muzičkim sajtovima (ja volim rusku muziku).

Jesu li ljudi iz Rammsteinaa rusifili? Pitam, zato što su mnogo sarađivali sa ruskim grupama, npr. ceo jedan album napravili su sa ruskom pop pevačicom Tatjanom Bulanovom, Till peva na ruskom. Album se zove "Mama" i ceo se može preslušato online ovde:
http://www.rbcmp3.com/store/product.asp?dept_id=2053&sku=30840
Može da se sluša i preko dial-upa jer je stream 36kbps. Zvuči veoma neobično kad Till peva na ruskom, a Tanya Bulanova na nemačkom.

Takođe sam naišao i na desetak pesama sa ruskom pevačicom Zemfirom :
Земфира+Rammstein
PMML
RAMMSTEIN HOCHESH
ENGEL TRAFIC
DU HUST NENAVIJU
LIVE AUS MOSKAU
JA TEBJA NENAVIJU
COME WITH ME ZEMFIRA
YA ISKALA TEBYA RAMMSTEIN
ENGEL INSTRUMENTAL

Još neke Rammsteinove "ruske" pesme:

Rammstein - POTM ("Песня о тревожной молодости", на русском)
Rammstein vs Серч - Песня про солнышко
Znam da ima i nešto sa Tatu...

Takođe sam naišao i na ovo:
Serbia (Rammstein Vs. Zanfria Mix)

Može li mi neko da objasni o čemu je tu reč? Jesu li to nekakvi mixevi, ili su originalni projekti u pitanju?
 
Nexus 6:
ljudi, 'ajde nekako da "izlobiramo" da se na sledecem EXITu (posto mislim da su male sanse da ih dovuku ovde solo...) pojavi Rammstein...

jel' zna neko kako to moze da se izvede???

viš ja čuh da bi oni svirali i solo kod nas ali nema ko da ih dovede...nešto kao organizatori zakazali, oni kanda uskoro (jaunar???) nastupaju mislim u Pašti a mislim i u Ljubljani a rapoloženi su i za Bg ali...
e sad ako sam nešto lupila...sorry
 
koliko ja znam,od rammstein-a u beogradu nema nista,makar sam tako video na njihovom sajtu.najblizi gradivi srbiji na turneji su sankt-petersburg i bazel.jeste da sam njihov veliki fan,ali tako daleko ici...mada ko zna mozda ce se nesto promeniti za par godina.a sto se tice licno muzike...uh,tu je tesko,posto su sve,ali bas SVE njihove pesme ODLICNE.kada bih morao da biram,pa ne znam,verovatno bih izabrqao sensucht,laichtzait,ich will,spieluhr,main herc brent i wolt ihr das bett in flamen.mozda se neko nece sloziti sa mnom,ali te stvari iako su manje poznate od njihovih hitova mi mnogo bolje zvuce od njih.a novi album...hm,pa ne znam,nekako mi se cini da su malo previse usli u komercijalu,mada i dalje prze jako dobro,mada se tako cini na prvi pogled.sve u svemu,rammstein
 
Đenka:
Ja ne slušam Rammstein, ali sam se malo zaintrigirao kad sam počeo da ga srećem po ruskim mp3 i muzičkim sajtovima (ja volim rusku muziku).

Jesu li ljudi iz Rammsteinaa rusifili? Pitam, zato što su mnogo sarađivali sa ruskim grupama, npr. ceo jedan album napravili su sa ruskom pop pevačicom Tatjanom Bulanovom, Till peva na ruskom. Album se zove "Mama" i ceo se može preslušato online ovde:
http://www.rbcmp3.com/store/product.asp?dept_id=2053&sku=30840
Može da se sluša i preko dial-upa jer je stream 36kbps. Zvuči veoma neobično kad Till peva na ruskom, a Tanya Bulanova na nemačkom.

Takođe sam naišao i na desetak pesama sa ruskom pevačicom Zemfirom :
Земфира+Rammstein
PMML
RAMMSTEIN HOCHESH
ENGEL TRAFIC
DU HUST NENAVIJU
LIVE AUS MOSKAU
JA TEBJA NENAVIJU
COME WITH ME ZEMFIRA
YA ISKALA TEBYA RAMMSTEIN
ENGEL INSTRUMENTAL

Još neke Rammsteinove "ruske" pesme:

Rammstein - POTM ("Песня о тревожной молодости", на русском)
Rammstein vs Серч - Песня про солнышко
Znam da ima i nešto sa Tatu...

Takođe sam naišao i na ovo:
Serbia (Rammstein Vs. Zanfria Mix)

Može li mi neko da objasni o čemu je tu reč? Jesu li to nekakvi mixevi, ili su originalni projekti u pitanju?

Mozda zato sto su nastali na podrucju NDR-a, odnosno istocne Nemacke koja je pripadala rusima.
 
1. majka
2. deca (cistota i, sa druge strane, zrtvovanje dece)
3. zemlja (poreklo, koreni)
4. Bog (u kojemgod smislu)
5. smrt, unistenje. To moze biti jos nize na lestvici, ako gledamo da se pojam prod broj 1 najvise pominje
6. seks (prevashodno implicitno zastupljen u pesmama)
7. bolest (psihicka i fizicka)
8. rat i oruzje
9. starci
10. muzika
 
jedan moj drug je provalio da rammstein navodno ima koncert u martu u beogradu.video sam na sajtu da od toga nema nista,steta,bas bih voleo da dodju.no nema veze,doci ce oni kad tad
 
Meni je krivo sto ljudi kontaju Rammstein i njihovu muziku i tekstove(ovo poslednje posebno) samo kao produkt komercijale i zelje da se sto bolje prodaju bizarnim tekstovima i sto bolesnijim nastupom.Oni pricaju svoju pricu sakrivenu iza tih mracnih motiva,ali pricaju je,imaju poruku,mozda jacu od mnogih drugih bendova(a,by the way i sasvim solidno zaradjuju,ali ko im to moze zameriti).Treba je samo uociti...Posebno mnogo volim Spieluhr i mein Herz brennt,narocito uvodni deop u Spieluhr..
 
Đenka:
Ja ne slušam Rammstein, ali sam se malo zaintrigirao kad sam počeo da ga srećem po ruskim mp3 i muzičkim sajtovima (ja volim rusku muziku).

Jesu li ljudi iz Rammsteinaa rusifili? Pitam, zato što su mnogo sarađivali sa ruskim grupama, npr. ceo jedan album napravili su sa ruskom pop pevačicom Tatjanom Bulanovom, Till peva na ruskom. Album se zove "Mama" i ceo se može preslušato online ovde:
http://www.rbcmp3.com/store/product.asp?dept_id=2053&sku=30840
Može da se sluša i preko dial-upa jer je stream 36kbps. Zvuči veoma neobično kad Till peva na ruskom, a Tanya Bulanova na nemačkom.

Takođe sam naišao i na desetak pesama sa ruskom pevačicom Zemfirom :
Земфира+Rammstein
PMML
RAMMSTEIN HOCHESH
ENGEL TRAFIC
DU HUST NENAVIJU
LIVE AUS MOSKAU
JA TEBJA NENAVIJU
COME WITH ME ZEMFIRA
YA ISKALA TEBYA RAMMSTEIN
ENGEL INSTRUMENTAL

Još neke Rammsteinove "ruske" pesme:

Rammstein - POTM ("Песня о тревожной молодости", на русском)
Rammstein vs Серч - Песня про солнышко
Znam da ima i nešto sa Tatu...

Takođe sam naišao i na ovo:
Serbia (Rammstein Vs. Zanfria Mix)

Može li mi neko da objasni o čemu je tu reč? Jesu li to nekakvi mixevi, ili su originalni projekti u pitanju?


Da li ovaj site jos radi?...radi on, otvarala sam ga, vjerovatno se u medjuvremenu milion puta izmjenio, ali, ima li neko mozda nekakav drugi nacin da se te stvari preslusaju?
 

Back
Top