sta vam je najbitnije da vam se neko svidi

Izgled nije bitan(mada se podrazumeva da ipak ne moze da mi se svidi neko jako jako odvratan i grozan)a ja inace mogu da se zaljubim na prvi pogled kao i posle 3 godine druzenja i poznavanja.Mislim da kada sretnes onog pravog ili pravu osetis nesto sto ne mogu da objasnim,kao neka hemija izmedju vas,i mislis da je stvoren za tebe.Ali ipak trbalo bi malo da se upoznate jer ko zna cega sve tu ima...
 
Bitan je celokupan utisak.
Naravno da je izgled bitan, ali nije i najbitniji. Dzaba vam dobro dupe ako ste glupi, i dzaba vam sva pamet ovoga sveta ako ste akrep.

Po meni, izgled svake osobe savrsheno odgovara njenoj lichnosti. Dakle, ako mi se osoba svidi fizichki, vrlo je verovatno da cje mi se dopasti i psihichki. Ali, izuzeci potvrdjuju pravila.

Bitno mi je da osoba odgovara mom mentalitetu, a inache volim momke sa tamnom kosom i svetlim ochima.
 
SisaDaPimp:
Da al zato ako taj isti nema izgled, dobije ku*ac shansu da pokaze druge osobine, koje bi vam se mozda, ne mozda nego sigurno svidele, bas te osobine o kojima pricate, a nikad ih ne zapazite kod pravih jer obicno te prave promasite,

mislim da si na neki nachin upravu...
barem shto se mene tiche...
ja cu prije prici nekom slatkom(barem da nije puno ruzan!!!he he),i pokusati ga upoznati.zatim,ako mi je i onako simpatican,sa smislom za humor itd...onda super!ako nije ko ga *ebe! :wink:
mozda zvuci pomalo ruzno,ali neprivlacnog momka necu ni pokusati upoznati,jer ga necu ni primjetiti! :roll:

ali,ovo je slucaj samo kada ja prilazim momku...(nisam vec dugo to radila! he he)
vec druga stvar je kad mi se neki dobar prijatelj,kojega vec dobro znam pocne svidjati!(sa jednim "prijateljem" sam se tek nakon 5-6 mjeseci poznavanja pocela zabavljat',a onda smo se zabavljali 3 godine)

eh,kao sto neko reche,ljubav na prvi pogled je sr anje...moze to biti samo zaljubljenost na prvi pogled,dok je za ljubav potrebno mnogo vishe...


SisaDaPimp:
jer ima uvek neko lepsi koji dobije sansu a debil je u dusi

sa ovim se ne slazem,ja sigurno nikada,ama bash nikada ne bih izlazila s nekim ko je u dushi debil...to je nemoguche!!!


poz svima... 8)
 
Luc:
KAKO SER_ETE, NE MOGU DA VERUJEM.
Koga vi zaje*avate - same sebe, eto koga.
Naravno da vam(nam) je izgled najbitniji i zato nemojte da izmisljate neke price o "energiji" i sl.
Molim vas.
:lol: ... napadas druge, a i sam ke*as... :lol: Nisam rekla da izgled nije bitan... a ti si sam kriv sto si ili ,,slep'' ili jednostavno ne zelis da vidis... Da mogu bolje da opisem rec ,,energija'', onako kako ja to dozivljavam... mozda bi i shvatio...


~~~~~~~~~
Crying for me was never worth a tear, my lonely soul is only filled with fear...
 
Alexandra9:
Luc:
KAKO SER_ETE, NE MOGU DA VERUJEM.
Koga vi zaje*avate - same sebe, eto koga.
Naravno da vam(nam) je izgled najbitniji i zato nemojte da izmisljate neke price o "energiji" i sl.
Molim vas.
:lol: ... napadas druge, a i sam ke*as... :lol: Nisam rekla da izgled nije bitan... a ti si sam kriv sto si ili ,,slep'' ili jednostavno ne zelis da vidis... Da mogu bolje da opisem rec ,,energija'', onako kako ja to dozivljavam... mozda bi i shvatio...


~~~~~~~~~
Crying for me was never worth a tear, my lonely soul is only filled with fear...
Dobro dete, nemoj da smaras starije please.
Ne napadam ja ljude, samo ne podnosim to pretvaranje :evil: .
Posebno se zgrozim kad devojka to kaze, 90% devojaka su materijalisti i estete i zato nemoj ni da lazes starije cike, nije lepo... :wink: :wink:
 
Luc:
Alexandra9:
Luc:
KAKO SER_ETE, NE MOGU DA VERUJEM.
Koga vi zaje*avate - same sebe, eto koga.
Naravno da vam(nam) je izgled najbitniji i zato nemojte da izmisljate neke price o "energiji" i sl.
Molim vas.
:lol: ... napadas druge, a i sam ke*as... :lol: Nisam rekla da izgled nije bitan... a ti si sam kriv sto si ili ,,slep'' ili jednostavno ne zelis da vidis... Da mogu bolje da opisem rec ,,energija'', onako kako ja to dozivljavam... mozda bi i shvatio...


~~~~~~~~~
Crying for me was never worth a tear, my lonely soul is only filled with fear...
Dobro dete, nemoj da smaras starije please.
Ne napadam ja ljude, samo ne podnosim to pretvaranje :evil: .
Posebno se zgrozim kad devojka to kaze, 90% devojaka su materijalisti i estete i zato nemoj ni da lazes starije cike, nije lepo... :wink: :wink:
ebiga... dete je dete... :wink: moram malo smarati... :lol:
90%? Koliko ti je trebalo da to izracunas? :lol: Znas li sta ja ne podnosim? Pretvaranje i... generalizovanje...
A sto se tice laganja... normalno je da mislis da lazem kada imas taj ,,90%'' trip :lol: :wink: ...

~~~~~~~~~
Crying for me was never worth a tear, my lonely soul is only filled with fear...
 
Alexandra9:
Luc:
Alexandra9:
Luc:
KAKO SER_ETE, NE MOGU DA VERUJEM.
Koga vi zaje*avate - same sebe, eto koga.
Naravno da vam(nam) je izgled najbitniji i zato nemojte da izmisljate neke price o "energiji" i sl.
Molim vas.
:lol: ... napadas druge, a i sam ke*as... :lol: Nisam rekla da izgled nije bitan... a ti si sam kriv sto si ili ,,slep'' ili jednostavno ne zelis da vidis... Da mogu bolje da opisem rec ,,energija'', onako kako ja to dozivljavam... mozda bi i shvatio...


~~~~~~~~~
Crying for me was never worth a tear, my lonely soul is only filled with fear...
Dobro dete, nemoj da smaras starije please.
Ne napadam ja ljude, samo ne podnosim to pretvaranje :evil: .
Posebno se zgrozim kad devojka to kaze, 90% devojaka su materijalisti i estete i zato nemoj ni da lazes starije cike, nije lepo... :wink: :wink:
ebiga... dete je dete... :wink: moram malo smarati... :lol:
90%? Koliko ti je trebalo da to izracunas? :lol: Znas li sta ja ne podnosim? Pretvaranje i... generalizovanje...
A sto se tice laganja... normalno je da mislis da lazem kada imas taj ,,90%'' trip :lol: :wink: ...

~~~~~~~~~
Crying for me was never worth a tear, my lonely soul is only filled with fear...
To je slobodna procena kid i to vazi za devojke iz mog okruzenja, a vi ne zivite na kraj sveta pa da ste mnogo drugacije.
I ja mrzim pretvaranje i bas zato sam iskren - najvaznije mi je da lepo izgleda.
 
Luc:
To je slobodna procena kid i to vazi za devojke iz mog okruzenja, a vi ne zivite na kraj sveta pa da ste mnogo drugacije.
I ja mrzim pretvaranje i bas zato sam iskren - najvaznije mi je da lepo izgleda.
To sto si ti iskren, pa tako mislis, ne mora da znaci da svi moraju da misle tako da bi zasluzili da ih nazoves iskrenima.
Uostalom, tih 90%… (ne zaboravi, i dalje ima 10% osoba koje zaista tako misle!). Pa, skoro si u pravu, a izgled najcesce ignorisu devojke koje lose izgledaju i znaju sta najbolje mogu da ocekuju. Ovim ne zelim da kazem da su one koje su rekle da im izgled nije bitan takve, vec hocu samo da kazem da izgled nije bitan kad predje granicu prosecnosti. Varijacije nadalje su male, tako da i nije toliko bitno. A svakako je bitan ako je osoba daleko ispod proseka po izgledu.

Svako bi vise voleo da ima lepseg decka/devojku nego ruznijeg, ako moze da bira. Takodje, prija osecaj da je osoba koja dobro izgleda odabrala bas tebe, i to mnogo imponuje.
Ja ne bih mogla biti sa nekim ko mi se fizicki ne dopada.

Da se ne lazemo – naravno da je izgled vazan. Pri upoznavanju. Ali, kad vec volis nekoga, iskreno, tesko da ces pozeleti da ga ostavis zato sto je nabacio koji kilogram? To razlikuje pravu od obicne ljubavi – u obicnoj ljubavi prema toj osobi osecas istu ili sve manju sexualnu privlacnost nego na pocetku veze. A u pravoj ljubav partner ti je sve privlacniji kako vreme prolazi. A to, dakle, nije povezano sa spoljasnjom lepotom, vec sa energijom, koju je pomenula Alexandra9.

Luc, ti si jos mlad da bi znao kako je to voleti iskreno i trajno. Ne kazem da sam pokupila svu mudrost sveta, ali o ljubavi znam mnogo, jer obozavam svog decka upravo na nacin koji sam ti opisala. Kroz koju godinu ces shvatiti pravi znacaj izjave ‘izgled nije vazan’, i neces je toliko jednostrano i bukvalno tumaciti.
 
Snezna_kraljica:
Luc:
To je slobodna procena kid i to vazi za devojke iz mog okruzenja, a vi ne zivite na kraj sveta pa da ste mnogo drugacije.
I ja mrzim pretvaranje i bas zato sam iskren - najvaznije mi je da lepo izgleda.
To sto si ti iskren, pa tako mislis, ne mora da znaci da svi moraju da misle tako da bi zasluzili da ih nazoves iskrenima.
Uostalom, tih 90%… (ne zaboravi, i dalje ima 10% osoba koje zaista tako misle!). Pa, skoro si u pravu, a izgled najcesce ignorisu devojke koje lose izgledaju i znaju sta najbolje mogu da ocekuju. Ovim ne zelim da kazem da su one koje su rekle da im izgled nije bitan takve, vec hocu samo da kazem da izgled nije bitan kad predje granicu prosecnosti. Varijacije nadalje su male, tako da i nije toliko bitno. A svakako je bitan ako je osoba daleko ispod proseka po izgledu.

Svako bi vise voleo da ima lepseg decka/devojku nego ruznijeg, ako moze da bira. Takodje, prija osecaj da je osoba koja dobro izgleda odabrala bas tebe, i to mnogo imponuje.
Ja ne bih mogla biti sa nekim ko mi se fizicki ne dopada.

Da se ne lazemo – naravno da je izgled vazan. Pri upoznavanju. Ali, kad vec volis nekoga, iskreno, tesko da ces pozeleti da ga ostavis zato sto je nabacio koji kilogram? To razlikuje pravu od obicne ljubavi – u obicnoj ljubavi prema toj osobi osecas istu ili sve manju sexualnu privlacnost nego na pocetku veze. A u pravoj ljubav partner ti je sve privlacniji kako vreme prolazi. A to, dakle, nije povezano sa spoljasnjom lepotom, vec sa energijom, koju je pomenula Alexandra9.

Luc, ti si jos mlad da bi znao kako je to voleti iskreno i trajno. Ne kazem da sam pokupila svu mudrost sveta, ali o ljubavi znam mnogo, jer obozavam svog decka upravo na nacin koji sam ti opisala. Kroz koju godinu ces shvatiti pravi znacaj izjave ‘izgled nije vazan’, i neces je toliko jednostrano i bukvalno tumaciti.
Ljubav koju ti opisujes ce postojati tek onda kad upoznas osobu sa kojom ces da provedes ceo zivot(da se ozenis ili udas). I imam jedno pitanje za tebe jer mislis da tebe tvoj decko voli toliko koliko ti njega i na nacin na koji ti njega volis. P.S. Sta bi uradila da te decko ostavi????
 
Dzingis:
ok evo ovako..........
da li vam se neko moze svideti na prvi pogled ili ipak zelite da ga(je)bolje upoznate,da li vam je izgled najbitniji za muvanje?
poz :D
Kad god mi se neko svideo na prvi pogled,ispostavilo se da ne lici na coveka,zato sto ne vidim bas najbolje :lol: trebalo bi da posetim ocnog lekara :lol: Sto se tice izgleda muskarca,logicno je da te privuce neko ko je sladak,zgodan,lep...Mada to ne mora da bude presudno kod mene...Vise cenim unutrasnju lepotu i pre svega uctivost...Obozavam uctive momke :D
 
POP Mare:
Ljubav koju ti opisujes ce postojati tek onda kad upoznas osobu sa kojom ces da provedes ceo zivot(da se ozenis ili udas). I imam jedno pitanje za tebe jer mislis da tebe tvoj decko voli toliko koliko ti njega i na nacin na koji ti njega volis. P.S. Sta bi uradila da te decko ostavi????

Ili osobu sa kojom ZELIS i mozes da zamislis da provedes ceo zivot.
Da, on me voli isto koliko i ja njega. Imam i mnoge dokaze njegove ljubavi, i ne bih u nju sumnjala nikada. Znam da me nikako ne bi zeleo prevariti, i da me ne bi mogao lagati u vezi sa bilo cim.

Sta bih radila da me ostavi? Ako ljubav izdrzi, onda je ljubav. Ako ne traje – nije ni bila ljubav. Tada bih znala da to nije bila dovoljno jaka ljubav da opstane. Na kraju krajeva, desava se da se ljudi vencaju i posle 15 godina zakljuce da je ljubav prestala. Nista nije garancija da ce te neko voleti celog zivota.
Sta bih radila… Nasla bih neku utehu, neku zanimaciju, i pokusala da shvatim ono sto znam u teoriji – da je svaki kraj pocetak neceg novog, i da ako te neka osoba ostavi, to znaci da te neka mnogo bolja osoba ceka u buducnosti. – dakle, svaka promena je dobra. Naravno da bi mi trebalo vremena da prebolim.
Ali necemo raskidati u dogledno vreme, jer se mnogo volimo. Ni on ni ja ne vidimo nijedan razlog koji bi mogao do toga da dovede, kako sada stoje stvari.
Ne kazem da je sigurno on moj sudjeni i da ce nasa ljubav vecno trajati. Ali bih sada zelela da bude tako jer se divno slazemo. Naravno da ne bih silila da bude nesto sto ne moze, toliko luda bas nisam, i postujem sebe.
Takodje, raskid velike ljubavi se desava postepeno – ne dodjes jednog dana i kazes – e, ja te vise ne volim, i ostavljam te. Ljubav se raskida postepeno, polako, kad si siguran u odluku. A onda je raskid mnogo bolje resenje od lose veze, u kojoj su odnosi zahladneli.
 
Luc:
Alexandra9:
Luc:
Alexandra9:
Luc:
KAKO SER_ETE, NE MOGU DA VERUJEM.
Koga vi zaje*avate - same sebe, eto koga.
Naravno da vam(nam) je izgled najbitniji i zato nemojte da izmisljate neke price o "energiji" i sl.
Molim vas.
:lol: ... napadas druge, a i sam ke*as... :lol: Nisam rekla da izgled nije bitan... a ti si sam kriv sto si ili ,,slep'' ili jednostavno ne zelis da vidis... Da mogu bolje da opisem rec ,,energija'', onako kako ja to dozivljavam... mozda bi i shvatio...


~~~~~~~~~
Crying for me was never worth a tear, my lonely soul is only filled with fear...
Dobro dete, nemoj da smaras starije please.
Ne napadam ja ljude, samo ne podnosim to pretvaranje :evil: .
Posebno se zgrozim kad devojka to kaze, 90% devojaka su materijalisti i estete i zato nemoj ni da lazes starije cike, nije lepo... :wink: :wink:
ebiga... dete je dete... :wink: moram malo smarati... :lol:
90%? Koliko ti je trebalo da to izracunas? :lol: Znas li sta ja ne podnosim? Pretvaranje i... generalizovanje...
A sto se tice laganja... normalno je da mislis da lazem kada imas taj ,,90%'' trip :lol: :wink: ...

~~~~~~~~~
Crying for me was never worth a tear, my lonely soul is only filled with fear...
To je slobodna procena kid i to vazi za devojke iz mog okruzenja, a vi ne zivite na kraj sveta pa da ste mnogo drugacije.
I ja mrzim pretvaranje i bas zato sam iskren - najvaznije mi je da lepo izgleda.
BRAVO KRALJU!!!!
Satro nije najbitniji izgled???? :twisted: :twisted:
 

Back
Top