The trojanac

X

XL

Gost
Imam trojanca na kompu koji se zove Trojan.Spy.BI
Za sada mi nije pravio problema, ali zeleo bih da ga uklonim, za svaki slucaj. Problem je sto moj av program, Bit Defender, ne moze da ga ukloni. Samo mi kaze da ga je nasao. Sta da radim ?
 
Moras napisati zasto nece da ga obrise... sigurno ti prikaze neki razlog??? I pretpostavljam da si pogledao teme na forumu sa slicnim problemima...
 
Kaspersky antivirus ga lako detektuje i ukazuje šta korumpira.
Fajlove moraš sam da pronađeš i ručno da izbrišeš, kada ti antivirus kaže koji su to fajlovi!
 
Sto se tice trojanaca stvari stoje ovako. Prvo bitno je da je neki AV registrovao taj virus. Ukoliko nece da ga ukloni onda ga ukloni sam. Naravno u reportu svakog AV bi trebalo da ti ispise i put do mejsta gdje se nalazi virus. Ukoliko AV nece da ga izbrise ocitaj put i obrisi ga rucno. Ne muci se mogo. Ukoliko nece ni rucno da se brise, i kaze ti da je aktivan u procesima pokusaj u SAFE MODE.. Onda ubij gada.. Poz. :D
 
Pa covece, ako je trojanac imas ovde na krstarici anti trojan programe, skini 2 kopmada pa probaj prvo jednim ako nece drugim i verovatno ga vise neces imati.
Ako instaliras i drugi prvo obrisi prethodni!!
 

Back
Top