SKOLSKA SPREMA

obrazovanje koje posedujem

  • jos sam osnovac

  • zavrsio sam samo osnovnu

  • zavrsio sam srednju skolu

  • zavrsio sam fakulstet


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

IDI_DADA_AMIN

Iskusan
Banovan
Poruka
5.486
Tema nije politicka, ali je vezana za svakodnevne posetioce ovog foruma.......

Interesantno je , da niti jedan od patriJota nije imao hrabrosti da prizna da je osnovnu jedva i na foru zavrsio, a da srednju jos nije ni video.......:hahaha::hahaha::hahaha:

Evo, da se bolje upoznamo, ja cu da napisem gde sam zavrsio skolu.......ali mi se cini da cu nakon ove teme , kada shvatim da se dopisujem sa osnovcima , prestati da posecujem pdf "politika"..........

zavrsio sam AUB , odsek FAS........:rtfm:

da cujem vas......???:rotf:
 
zavrseni fakultet i fakultetsko znanje automatski ne znace da je covek obrazovan i pametan,videli smo na sospstvenom primeru kako bivsi sitni lopovcici i pljackasi trafika postaju ministri....
 
Nego na nekoj TV pre neko vece bio Vuk Bojovic cuveni direktor Beo ZOO vrta. Ina pitanje voditelja koju zivotinju smatra najpametnijom Vuk rece:" Simpanzu...i da je recimo naucno dokazanu da istu ne mozes dva puta prevariti na isti fazon. Za razliku od mnogih glasaca u zemlji Srbiji koje varaju i lazu vec godinama na isti fazon a ovi se primaju"
 
cesto su pametniji oni sa cetiri zavrsene osnovne skole nego oni sa magistarskim titulama,skola,ocene nisu merilo znanja ni pameti,kao ni IQ test vec rezultati tvog rada u zivotu i sta si za sobom ostavio.
 
mislim da je ipak najvaznija zivotna skola i kako se umes snaci u novonastalim situacijama,e to je definicija inteligencije.sve ono sto se uci koliko stanovnika ima ovaj ili onaj grad je beznacajno....
 

Back
Top