SKOLSKA SPREMA

obrazovanje koje posedujem

  • jos sam osnovac

  • zavrsio sam samo osnovnu

  • zavrsio sam srednju skolu

  • zavrsio sam fakulstet


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ja ???........ne bih se odrekao nove igracke ni za sta na svetu.......:hahaha:
Pa ja nemam prilike u svom okruzenju da vidim takve budale kao ovde na forumu, i super se zabavljam sa istima..........da vas nema, trebalo bi vas izmisliti.....:hahaha:

Pre bih rekao da u tvom okruženju neće niko s tobom da komunicira, pošto ovde provodiš većinu vremena. Iz toga sledi jedan smisleni kontrazaključak.
 
Pre bih rekao da u tvom okruženju neće niko s tobom da komunicira, pošto ovde provodiš većinu vremena. Iz toga sledi jedan smisleni kontrazaključak.

Kakvu crnu vecinu vremena:roll:........voleo bi da mogu vise........:ok:

Gde mene bas nadje , da pricas sa mnom o tome ko koga i sta poznaje u gradu, i ko se gde krece, i ko sta radi.........:hahaha:........pogodio si s kim ces da debatujes o tome, ko prstom u b*ulju, pa u usta.......:hahaha:
 
Kakvu crnu vecinu vremena:roll:........voleo bi da mogu vise........:ok:

Gde mene bas nadje , da pricas sa mnom o tome ko koga i sta poznaje u gradu, i ko se gde krece, i ko sta radi.........:hahaha:........pogodio si s kim ces da debatujes o tome, ko prstom u b*ulju, pa u usta.......:hahaha:

А због чега се онда нервираш ако нисам погодио :-)
 
Sta si ti??...........manekenka, yebote???:hahaha::hahaha::hahaha:

Kao, "idealna tezina za moju visinu bi bila......":hahaha:........si ti lud??:hahaha:

Ти не знаш како је у академском друштву, где се интелект не доводи у питање (знам да је то за тебе болна тачка) - што већи статус више се цени физичка спремност. Мало спорта није на одмет, више те цене рибе кад "жилиш" ;-)
Ето, сазнај мало нешто и о томе.
 
Ти не знаш како је у академском друштву, где се интелект не доводи у питање (знам да је то за тебе болна тачка) - што већи статус више се цени физичка спремност. Мало спорта није на одмет, више те цене рибе кад "жилиш" ;-)
Ето, сазнај мало нешто и о томе.

Ma samo ti.......zili......:hahaha:
 
Ти не знаш како је у академском друштву, где се интелект не доводи у питање (знам да је то за тебе болна тачка) - што већи статус више се цени физичка спремност. Мало спорта није на одмет, више те цене рибе кад "жилиш" ;-)
Ето, сазнај мало нешто и о томе.
sto odma ne rece da radis na mesalici za beton :mrgreen:
 
Iznenadio bi se.....;)

Poznajem pola Beograda, ribe me ne zaobilaze, iako se zena pomalo buni....kljakav sam toliko da bi mogao da te istresem iz hulahopki..........jedino sto si pogodio, je da sam pametan, do bola........sto i nije tesko na pdf politika:hahaha:



ОПА!!!!

Посумњала сам једном раније а сад сам скоро сигурна да је овај наш ИДИ ДАДА уствари - ШУЛЕ!!

Онда би овај АУБ и ФАС био неки брзи курс за америчке ренџере или националну гарду или скауте... или бар ватрогасце :lol:
 
Ти не знаш како је у академском друштву, где се интелект не доводи у питање (знам да је то за тебе болна тачка) - што већи статус више се цени физичка спремност. Мало спорта није на одмет, више те цене рибе кад "жилиш" ;-)
Ето, сазнај мало нешто и о томе.

kakva crna fizicka spremnost:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
pa taj IDI DADA GLIBONJA se ne odvaja od tastasure,kad kazem ne odvaja mislim bukvalno.........kod toga ti nema ni jedno ni drugo,znaci duplo golo:mrgreen::hahaha:
 
Iznenadio bi se.....;)

Poznajem pola Beograda, ribe me ne zaobilaze, iako se zena pomalo buni....kljakav sam toliko da bi mogao da te istresem iz hulahopki..........jedino sto si pogodio, je da sam pametan, do bola........sto i nije tesko na pdf politika:hahaha:

sta smatras pod pola beograda???klupe i parkice,fasade i sl:hahaha::hahaha::hahaha:
ajoj koji si ti glupaK:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
ti prosao pored beograda nisi:hahaha::hahaha:
a ribe te ne zaobilaze:hahaha: znaci preskacu te:hahaha::hahaha:
a jos da te prozovu i palma:hahaha::hahaha::hahaha:
kakva crna zena,proveri ti jos jednom ko ti je otac pa se onda zeni imas vremena:hahaha:
vidim idol ti je sutanovac:hahaha::hahaha:

IDI DADA FAP BUS
 
Tema nije politicka, ali je vezana za svakodnevne posetioce ovog foruma.......

Interesantno je , da niti jedan od patriJota nije imao hrabrosti da prizna da je osnovnu jedva i na foru zavrsio, a da srednju jos nije ni video.......:hahaha::hahaha::hahaha:

Evo, da se bolje upoznamo, ja cu da napisem gde sam zavrsio skolu.......ali mi se cini da cu nakon ove teme , kada shvatim da se dopisujem sa osnovcima , prestati da posecujem pdf "politika"..........

zavrsio sam AUB , odsek FAS........:rtfm:

da cujem vas......???:rotf:

Svaki ciga svoga konja hvali!;)
 

Back
Top