PROBLEM SA GOOGLE !!!!

N0b0dy

Početnik
Poruka
38
Pomagajte ljudi, ovo mi je jako bitno.
Kad god odem na google (.com .rs ...) stranica se ucita, ali kad ukucam da trazim nesto, uopste ne trazi. Ucitava stranicu dozivotno. To se desava koji god browser da koristim (Internet Explorer, Firefox...) Imam prilicno brz ADSL (512/64). Da li je nesto do mog kompa ili se to desava i vama. Help!
:dontunderstand:
:dash:
:worth:
 
Pomagajte ljudi, ovo mi je jako bitno.
Kad god odem na google (.com .rs ...) stranica se ucita, ali kad ukucam da trazim nesto, uopste ne trazi. Ucitava stranicu dozivotno. To se desava koji god browser da koristim (Internet Explorer, Firefox...) Imam prilicno brz ADSL (512/64). Da li je nesto do mog kompa ili se to desava i vama. Help!
:dontunderstand:
:dash:
:worth:

Jel ti ucitava druge stranice? Ako ne onda ti se pomerio kabli iz modema a browser ti je stavljen u offline mode : /
 
Ucitava sve sem google-a i to mi ide na zivce. Sigurno sam pokupio neki virus ili sl koji sprecava samo google da se ucita. Ko bi uopste pravio tako nesto ???? Sad koristim Krstaricu, ali ruku na srce, Google je daaaaleko bolji...
 
1) Instaliraj CCleaner ( www.ccleaner.com ) i očisti đubre sa njim,
2) Instaliraj Ad Aware Free ( www.lavasoft.com ) i skeniraj ceo računar, prethodno uradi update definicija,
3) Skeniraj ceo računar sa nekim antivirus programom sa najnovijim definicijama virusa.

Ako ni to ne pomogne, podigni neki linux sa live cd-a (npr. Ubuntu) i probaj sa njim Google search, ako ni tad ne bude radila pretraga, onda je problem sa tvojim Internet provajderom (mada čisto sumnjam), u suprotnom problem je u tvom Windows-u i savetujem ti da ga u tom slučaju reinstaliraš...

Pozdrav
 

Back
Top