Najbolji lek protiv mučnine u putu

j210

Početnik
Poruka
22
Treba da putujem u nedelju i hitno mi treba pomoć-kad putujem kolima ne mogu da funkcionišem koliko mi je muka.Čula sam da postoje lekovi protiv takvih stvari ali ih nikad do sada nisam koristila.Koji mi možete preporučiti pošto u apoteci ima više vrsta?Hvala
 
Uzmi neki lek u apoteci,mada u toku voznje kada ti bude bilo muka trljaj levi rucni zglob,tako sto ces staviti kaziprst i srednji prst spojene odmah ispod sake i tamo trljati.To je mesto koje treba da trljas.Drugo,cula sam da pomaze kada stavis papirnu maramicu na go stomak.Probaj nesto od ova dva (ako si uopste razumela),ali obavezno uzmi lek protiv mucnina.Neki koji ce te uspavati.SRECNO!:D
 
Ja sam nekada (kao mladja - sad se valjda navikla :-) imala isto uvek problema kad treba da se vozim, ma i sat-dva mi je bilo mnogo. I dan danas mi bude muka ponekad, mada retko.

Elem, evo sta mi je super pomoglo (izuzimajuci tablete protiv mucnine - ali od njih zaspim 12 sati a to bas nije prakticno): obicne grisine, slani stapici - kad mi dodje muka onda uzmem to polako da grickam, i stvarno popusti... U proseku, dve kesice za 100 km :D
 

Back
Top