klasika vs extreme

PrincRima

Zainteresovan član
Poruka
105
Bio juce na decijem rodjendanu. Traumaticno...barem za nas koji nismo navikli da im pred ocima svake dve sekunde neko dete pada na glavu. Elem, kako su mladi roditelji takvi smorovi sa "moj ovaj ovo-moj onaj ono" pricama, demonstrativno, sa dva saveznika zauzmem terasu i tamo provedem tri sata. Prica "nikad dete" u roku od 17 sekundi preraste u price o cistom sexu i tu se naslusam takvih spektakularnih dogodovstina da sam samog sebe doziveo kao trenutno najveceg klasicara na svetu. OK...analni sex i te fore ne primenjujem zato sto sam gadljiv, a ne kao stvar uverenja, ali nije samo to. Te price..."ja i ona u bioskopu", "ja i ona u robnoj kuci", "ja i ona na ormanu", "visimo na lusteru", "virimo iz wc solje" i sl...a ja ko s marsa. Vrhunac mog egzibicionizma je automobil i to ne zato sto sam opicen, nego zato sto sam jadnik.
Posle nesto razmisljam...nisam siguran ni da li bi mi takvo mucenje i stresiranje bilo zanimljivo. Navedene poze i lokacije po prirodi stvari ostavljaju nekih dva minuta vremena. Ako ih prekoracis ili si uhvacen da delu, ili si narednih pet nedelja na diklofenu.
Zato, u ime svih koji su ipak za nezno, lagano i sporo, glasam za klasiku. A extreme iskustva sam spreman da uredno odslusam.
Ili mozda nikad nisam doziveo neobuzdani talas strasti?
 
Ma u redu je sve upraznjavati...al` sve ima granice...ipak neki vole kad im je neudobno-svashta :shock: ...al` uvek negde ima neki kutak gde mozesh da otvorish ochi shirom :roll: :roll: :roll: ...nema nikog, alepa prilika za dvoje...ne bih mogao da se npr.zamislim na nekom kamenju gde ce mi kamenchici ostati u @upetu, ili se tako nazuljati pa da ne mogu normalno da sedim ili neshto drugo...ZIVELE SVE MOGUCNOSTI 8) :lol:
 
PrincRima:
Bio juce na decijem rodjendanu. Traumaticno...barem za nas koji nismo navikli da im pred ocima svake dve sekunde neko dete pada na glavu. Elem, kako su mladi roditelji takvi smorovi sa "moj ovaj ovo-moj onaj ono" pricama, demonstrativno, sa dva saveznika zauzmem terasu i tamo provedem tri sata. Prica "nikad dete" u roku od 17 sekundi preraste u price o cistom sexu i tu se naslusam takvih spektakularnih dogodovstina da sam samog sebe doziveo kao trenutno najveceg klasicara na svetu. OK...analni sex i te fore ne primenjujem zato sto sam gadljiv, a ne kao stvar uverenja, ali nije samo to. Te price..."ja i ona u bioskopu", "ja i ona u robnoj kuci", "ja i ona na ormanu", "visimo na lusteru", "virimo iz wc solje" i sl...a ja ko s marsa. Vrhunac mog egzibicionizma je automobil i to ne zato sto sam opicen, nego zato sto sam jadnik.
Posle nesto razmisljam...nisam siguran ni da li bi mi takvo mucenje i stresiranje bilo zanimljivo. Navedene poze i lokacije po prirodi stvari ostavljaju nekih dva minuta vremena. Ako ih prekoracis ili si uhvacen da delu, ili si narednih pet nedelja na diklofenu.
Zato, u ime svih koji su ipak za nezno, lagano i sporo, glasam za klasiku. A extreme iskustva sam spreman da uredno odslusam.
Ili mozda nikad nisam doziveo neobuzdani talas strasti?

U skorije vreme imamo privilegiju da posmatramo kanal SPICE PLATINUM preko kablovske TV. To ce znatno da popravi (ili pokvari) sexualne navike po glavi nasheg stanovnika. Sve ono shto seljak, posle pojenja volova i koshenja livade, vidi na ekranu, pozelece da isproba, pa ce se, u sporom ritmu vremena, promeniti i odomaceno shvatanje klasichnog sexa. Ta gadljivost na analni sex ce se, za nekoliko godina, pretvoriti u gadljivost prema penetraciji kroz pupak ili fistfuucking-u, pa ce prosechan chovek lepo reci da je iskljuchivo za klasiku(deepthroath choke ili painfullanal), pre nego za sodomiju i gomoriju koji su standardni(bice tada). Duh vremena... Teshko je da se danas borish protiv vetrenjacha, jer one uzvracaju. Unapredjuju se, razgovaraju jedna sa drugom, pa ko prihvati njihov nachin razmishljanja, taj je njihov... Inache, i ja sam pre za onaj drhtaj kada uspostavim kontakt ochima sa devojkom i tu ugledam sebe, samo sebe, pre nego za onu vrstu jeze kad joj ga gurnesh kroz rektum i zachujesh kako metan buchno izlazi (Hi, Ronik!)... Mozda sam bio pregrub, ali mislim da je poenta negde dovoljno blizu...
 

Back
Top